Světelné tělo si může aktivovat každý z nás. Stačí na tom jen pracovat. Žijeme v době, kdy máme kolem sebe a v sobě samém tolik rušivých podnětů, že jen málokdo z nás se skutečně dokáže dostat do sebe a prozkoumat alespoň základní možnosti lidského těla. Hodně se pracuje v meditaci, koncentraci, vizualizaci. I kabala a vyšší magie, že právě o těch cvičeních mysli a těla a dostání se k ovladačům těla. Vnitřní obrazovky, ovladače, spínače toho našeho biorobotického vozítka.:) Běžný člověk, ten odpojený využívá sotva 1% potenciálu. Průměrný esoterik pak jednotky %. Pokročilí cvičenci Ducha se dostávají na desítky % možností – toho co je možné.

Geniální Castaneda psal, že lidské stvoření jsou vědomí, putující po evoluční cestě za vědomím. A že sami sebe neznají, a jsou až po okraj naplněni neuvěřitelnými zdroji, které bohužel nikdy nevyužijí.

Ramana Maharší učil v tichu dostat se za oponu- stát se ryzím vědomím, které pozoruje samo sebe a ví, že je tím vědomí. A jeho tělo, mysl, ego, historie i budoucnost jeho těla jsou jen iluzí. Stačí tohle vše pochopit a prožít  a ukotvit v sobě a blik..jste tam.

Tibetský buddhismus je o desetitisících hodinách meditačních technik, které z cvičence udělají superčlověka, který je pro běžné lidi konající zázraky. Levitace je jen o ovládnutí těla, gravitace a živlů v těle třebas.

Pokročilý cvičenec Tensegrity, Čikungu, vám potvrdí, že jak rostla jeho energie, tím více toho objevoval o sobě samém.

Na fotce je 16ctý Karmapa, nejdéle vědomě se zrozující láma Tibetu. Král černé koruny, mistr karmy a zvaný též živý Buddha. A i jeho linie Karma Kagjü má svůj velmi silný egregor, do kterého uctívači a členové této linie každou svou mantrou, modlitbou, meditací k němu dobrovolně odevzdávají kousek své energie. No a když někdo z nich, kdo má předanou nauku Phowa, odvádí pak umírajícího nebo sebe v okamžiku smrti, napojí se n a tu linii a spousta bytostí kolem toho egregoru a i někteří lámové, vytáhnou pomocí určitých manter a vymístění vědomí ze svého kanálu – duší z těla, co nejvýše to jde.

51586936_511768039346400_4592574874249068544_n