Zvažoval jsem, zda zveřejnit fotku Karmapy a jeho světelného těla. Je zachycen zrovna ve fázi, kdy opouští fyzické tělo.
Ale v dnešní době se vytahuje pro inspiraci a motivaci lidí k jejich duchovní cestě, spousta dříve tajných nauk, metod, učení. Samozřejmě ne ty nejvíc nebezpečné, a kde by si netrénovaní mohli ublížit. Ale ublížit se dá takřka vším, když se cvičí nesprávně.
Se světelným tělem se dobře pracuje během pobytu ve tmě a je to jen o spoustě tisíc hodin meditaci a správných technik než zhutní. Pak člověk zesílí své světelné tělo natolik, že ho vidí i nejasnovidní.
Pokročilí duchovní – mystici, lámové, jogíni, mají více než klasických 7 tel. Levašov u sebe uváděl snad 17 různých těl.
Všechno je o zábavné dřině na sobě. I tummo není nic těžkého. Stačí s ním popracovat tisíce hodin a krásně jede i v nervech, ve svalech a člověk je díky tummo v nonstop blaženosti. Zatím jsem této krásné nauce věnoval jen desítky hodin, už se těším na větší spojení s ní.:) V Tibetu jsou stále schovány nauky z Atlantidy. Do rukou se dostanou jen pokročilým lámum a jsou pravidelně přepisovány ručně jen v pár kopiích, aby je čas nezničil.
Schválně se zkuste na fotce nacitit na tu září ze světelného těla krále linie Karma Kägju. Je to síla.

51586936_511768039346400_4592574874249068544_n