Světelné meditace jsou v dnešní transformační době důležitější než dřív
Pracovat se světlem se dá mnoha způsoby. Ideálně si stahovat přes korunní čakru světlo do celého těla a léčit jím tělo fyzické, zdravotní problémy a i těla jemněhmotná.
Základem všeho je Světlo. Práce se světlem okolo, ze Světlem z Vrchu, se svým vnitřním světlem, se světelnými vlákny ve vašem aurickém vejci a se svým biopolem. Stahujte si doma do místnosti co nejvíce Světla z Vrchu přes svou korunní čakru. Udělejte si v místnosti světelnou lázeň a rozpouštějte v tom Světle své bloky, traumata, bolesti, ublížení. Běžte do hloubky svých traumat, projděte si ty události bez emocí, jako pozorovatel a vyčistěte situaci světlem.
Když roztočíte svou korunní čakru a napojíte se přes ni co nejvýše Nahoru a k tomu rozzáříte své duchovní srdce ( představte si uprostřed hrudi velkou světelnou kouli nebo super silnou žárovku a sviťte ), tak jste doma, jste v Pravdě, v Lásce, tady a teď. V léčebném, hojivém procesu. Tohle můžete praktikovat kdekoliv, jde jen o bdělost a pravidelnost. A stačí klidně 10, 20 minut denně. Lépe a raději hodinku.

http://www.priznakytransformace.cz/index.php/prace-na-sobe/2078-miroslav-conka-kdyz-svetlo-je-svetlem-aneb-jake-techniky-pouzit-nejen-behem-pobytu-ve-tme?fbclid=IwAR1g27dv3H74Us40czSnbRn5kaVkBEP2cqzDjy8CtBmZNh7IqrNlPznzEn4