Jsem moc rád, že se zpomalil konzum a drancování země. Že se nelítá letadly zbytečně. Matka Země děkuje a čistí se.
Že ti rozumnější lidé budou šetřit a příroda nebude tolik devastovaná. Že i dost ezoteriků poznalo, že nemusí ročně koupit deset párů bot a 50 kousků oblečení. Také jsem před lety hromadil a některé oblečení ve skříni nikdy neměl na sobě.
Více lidí snad pochopí, že štěstí a smysl života mohou najít jedině ve svém nitru a ne v honbě za zážitky, adrenalinem, cestováním, hromaděním zbytečností. Na co je člověku, že navštívil 60 zemí, honil adrenalin a zážitky kde se dalo, když i ve své 163té inkarnaci zemře nevědomý, odpojený od své duše a jako loď bez plachet ho to do příští inkarnace zase vyplivne na této planetě jako slepého, odpojeného, nevidícího v anamnéze. Potom co promarnil šanci i tentokrát.
Díky Bohu, svou realitu, cestu si svobodně můžeme tvořit sami a začít se dá okamžitě. A pokud nějaký slaboch říká, že něco nejde, překročte jeho stín a leťte ke Světlu.
Skvělý film, s českými titulky, o snaze Mexičanů a jejich šamanů zachránit svou zemi před těžaři, konzumem, drancováním. Tohle nepůjde nekonečným ustupováním. Lidé se musí spojit.
https://voicesofamerikua.net/video/documentary-huicholes-the-last-peyote-guardians-mexico-available-only-until-the-30-of-april/?fbclid=IwAR0EsvlTHLSKPPlFWs1w2WR9Qrn4VuXzYySR48AmJCcm75I78x0hIAG1qeM