Nabízíme pestrou raw, vegan, vegetarián stravu. K dispozici je i termoska s čajem z bylinek z našeho pozemku. Můžeme vám vařit i váš speciální čaj průběžně na vaše přání.

Pokud máte v plánu půst, cena za den je snížena o 150 Kč. Stravu lze v průběhu měnit a zkombinovat i s půstem: třeba 3 dny půst a 4 dny strava. A nebo přejdete z vegetarian na raw a zpět po pár dnech.

Můžete si vzít i vlastní stravu sebou a cena za den bude také ponížena o 150 Kč. Pokud si dovezete něco k jídlu sebou, potraviny nutné uchovat ve chladu vám dáme do lednice a přineseme vám je podle vašeho naplánování. Nemějte však strach, že by jste hladověli. Jídla tady máme dost a ve tmě většina lidí méně jí a hubne.  A zbytky jídel vyhazujeme zvířatům a ne do popelnice.

Druh stravy nám prosím sdělte nejpozději 3 dny před nástupem. Uveďte prosím i jaké potraviny, jídla nemáte rádi a my se jim budeme snažit v jídelníčku vyvarovat. Druh stravy lze však kdykoliv během pobytu měnit,  i přecházet na půst.

Při přípravě jídel nepoužíváme mikrovlnou troubu. Protože ji ani nemáme.:) Ovoce a zeleninu používáme v bio kvalitě od farmářů a vlastní vypěstovanou přes sezónu.

Z kohoutků ve svatyni teče naše živá voda z vrtu 47 metrů hlubokého, plná minerálů. Každý rok děláme úplný rozbor vody pro krajskou hygienickou stanici a oproti běžné kohoutkové vodě, je ta naše nesrovnatelně lepší. Dokonce má lepší parametry ve většině ukazatelů než komerčně prodávaná „živá“ voda.

Strava je po domluvě přinášena 1x za den v jídlonoších. V nepravidelný čas, aby jste byli dezorientovaní a pobytová terapie měla silnější účinek. Z vlastní zkušenosti vím, že člověk v absolutní tmě ztrácí pojem času někdy už hned první den. A prohlubuje tím také kontakt se sebou samým.

Na fotkách vidíte nádoby, ve kterých vám každý den naservírujeme jídlo: Ve 4-5 miskách najdete jídlo na celý den. Nechybí příbor, ubrousek, solnička, termoska s čajem z bylinek, umělohmotné pohárky na pití. Vše umístěné v lavoru, který si položíte na kolena, aby jste se ve tmě nepokapali.:)

IMG_20170329_131550 IMG_20170329_131502 IMG_20170329_131429 (2)