Ochranný elementál jako facebookový štít
Až časem jsem si uvědomil, jak moc mne ochraňuje můj živý elementál na fb. Několikrát jsem v rozšířeném vědomí zkoumal zákulisí facebooku. Ty destrukční energie z něj jdoucí a vyzařující ( neladící s lidskými vibracemi frekvenčně ), na něj napojené egregory ( zásobníky na shromažďování energie, později použité k různým účelům ), bytosti… obzvlášť ta modrá lišta silně vyzařuje ( odsává biopole a životní energie ) a není to nic hezkého. Vytvořením elementála, bytosti a jeho propojení se smyšleným příjmením, se mi podařilo odklonit na něj větší část destrukčního působení fb. Časem se tato bytosti rozpustí v éteru. Pobavilo mne, když kamarádka měřila Oberonem na dálku mne i jeho.:) Oba stejné bydliště i datum narození. Já zdravotně a energeticky v pohodě, můj elementál na pokraji sil a extrémně vyčerpán. Jemu to, ale jako jemněhmotné bytosti neuškodí tolik no nám v hrubohmotném těle.
Energii odsávají i různé konflikty na fb, kdy se lidé hádají třeba v diskuzích…nebo se nechají rozhodit nějakými příspěvky. Či sednou na lep samozvaným inkarnacím Krista a různým guru.:) energii odsávají i různí stěžovači, kteří na vás vylijí své problémy a bolesti a vezmou si tím od vás kousek vaší energie. Tak jak to dělají i na živo. Nebo různé hromadné meditace pro sice dobrou věc, které však do svých egregorů odsají potrubím bytosti nehezké. Bdělost a přítomnost je zkrátka třeba pořád.:)
Vzpomínám na staré dobré časy, před 20 lety, kdy jsem neměl mobil, tablet, počítač a internet. Všechno jsme stíhali, neničilo nás žádné záření, čas jsme trávili venku a bylo nám mnohem, mnohem lépe.:) To byly krásné časy. Hned bych je vrátil.
Dávám bolševiku ( fb ) rok, maximálně tři, než ho v lásce zruším navždy.