Vy…. se na to co si o vás myslí druzí… Jen vy sami sebe budete jednou soudit. Nebude vás po vaší smrti soudit sousedka ani vaše máma.:)
Úplně každý člověk, který se začal věnovat práci na sobě ( nemusí to být jen práce duchovní ) se setkává s negativními názory okolí. Často i rodiny a přátel. Říkají vám, že vám přeskočilo, že jste se zbláznili s těmi ezo semináři, psychedeliky, meditacemi, jógou, homeopatií, léčitelem… A zavřít se do tmy, kvůli dobití energie těla a duchovnímu posunu? To už prý jen úplný magor.:) Vždy normální lidi přece mají ze tmy strach.:)
No…normální:)… Většinou lidé odpojení od sebe, od Zdroje, Boha, plující životem nevědomě na své cestě. Pomlouvají vás za zády.:) Ale vadí to něčemu? Štěstí a spokojenost jsou stavem mysli. A jen vaší mysli. A kdo je šťastný, tomu se dobře žije. Život – tahle naše inkarnace, je moc krátká a uteče velmi rychle. A jak se říká: každá duše je tady ve škole sama za sebe… Po smrti, v bardu, bude sama sebe hodnotit a připravovat se na další inkarnaci. Aby zase zkusila uspět v tom co tentokrát opět nezvládla…
Nikdo z nás se nemůže zavděčit všem. Každý známe lidi, kteří jsou nám nesympatičtí svými názory nebo tím co dělají a stejně tak i my jim. Pokud nejde o rodinu, není důvod s nimi ztrácet čas a hlavně energii. Jakmile na sobě člověk začne pracovat, čistí se mu tělo a vibrace… a časem obmění přátele, kamarády z velké části… A také partnery.:) Už se jako opačně vyzařující magnety odpuzují… A je to tak správně.
Stamiliony velmi moudrých a třeba i akademicky vzdělaných bytostí na této planetě se věnují duchovní práci na sobě. Velká část z nich jde mimo hlavní proud – nenechá se ovládat většinovým názorem, médii, politiky, učebnicemi, zfalšovanou historii atd.
Desítky milionů lidí na této planetě umí astrálně cestovat, ale pro vědu a většinu populace je to hloupost. Jedna miliarda lidí na planetě cítí energie, někteří je i vidí, ale pro většinu to je nesmysl.:) Další jedna, dvě miliardy zažili nějaký nadpřirozený, učebnicemi nevysvětlitelný zážitek. Čím dál více lidí se probouzí… A nenechá už se tolik ovládat.
Kdyby mi někdo před 10 lety, řekl, že jednou budu šťastně žít v domě u lesa, věnovat se práci na sobě… zbaven většiny omezujících závislostí co decimují populaci… žít za zlomek peněz co dřív a přesto v hojnosti… provádět lidi pobyty ve tmě, uklízet po nich záchody, dělat jim servis a podporu…Myslel bych si tenkrát, že je to blázen.:) V dobách, kdy jsem se honil za penězi, majetkem, ničil své tělo vším možným, odpojen do sebe jako biorobot…vyhaslé oči…No, v té době sem takové lidi považoval také za podivíny.:) Dnes jedu občas nakoupit jídlo do obchoďáku a většinu vozíků tam tlačí lidé s vyhaslýma očima, úplně odpojení od sebe a plní chemie. Sednou k TV a nechají se programovat. Soucítím s nimi ať se co nejdříve vrátí k sobě a do sebe. A ještě lépe najdou Boha nebo Zdroj, Absolutno.
Mám ve své budoucnosti i možnost vrátit se do světa podnikání a zase vydělávat miliony..Ale také vím, že by mne to zdravotně a duchovně rosekalo a časem i zabilo vážnou nemocí… Proč bych tedy měl udělat takovou hloupost a sejít z cesty, která mi nejvíce svítí a nejvíce mne naplňuje a zkrátit si život o 20 let vyčerpáním? Proč bych měl trávit spoustu hodin v práci na úkor sebe a své energie a vydělané peníze pak utrácet za zbytečnosti? Protože se to učí na školách, kde se vyrábí biootroci? Uvěznění hypotékou, leasingem, kreditkou, dluhy… nemající na výběr než slepě otročit a ulevit si alkoholem, drogou, cigaretou, prášky, adrenalinem ze sportu? Aby hlava alespoň chvíli vypla…a nervová soustava neshořela vyčerpáním? Můj čas na této planetě velmi rychle utíká. Těch 46 let co mi zbývá velmi rychle uteče. Hromadit majetek pro děti? Bydlení, auto a apanáž často potomkům spíše uškodí a zakrní a lépe, když se sami z velké části postarají o svou cestu životem. Podporovat je však rozhodně ano.
Hromadit majetek, když si za 46 let odnesu jen vědomosti a karmu a všechno ostatní zde nechám? Spousta lidí utrácí za zážitky, poznání, vědomosti, studium, cestování a nenechávají se už svázat předsudky a řečmi, že nic nemají, nic nevlastní. Každého svobodná volba jak se svým životem naloží a jestli se dokáže osvobodit a odejít ze stáda. Držím vám všem palce, a nejvíce sám sobě a svým blízkým, aby jsme žili co nejšťastněji a nejsvobodněji.:) Svoboda začíná a končí v naší mysli a duchovním srdci. Tam je úplně všechno.
Obrázek je výstižný… Co když, ale nebude žádné zítra? Proč nebýt šťastný už dnes?