Spousta starých duší aktuálně inkarnovaných na Zemi, má možnost dosáhnout v jednom jediném vtělení osvobození se od nutnosti dalšího bezpočtu inkarnací.
Podmínkou je však patřit mezi staré vyspělé duše. Kdy nejvyspělejší rasou přivezenou kdysi na tuhle planetu vesmírnými koráby nebo teleportovanou portály a bránami přímo, je rasa světlé barvy kůže, importována na tuhle planetu ze stovek různých planet, hvězd, souhvězdí. Jakmile byla tato planeta připravená k osídlení ( půda, voda, vzduch vhodný pro život v tělech nejen lidských ), byli sem dováženi různí tvorové. Z planet, které byly zničeny, napadeny, nebo se jejich životnost blížila konci. Byly sem přiváženy evolučně, duchovně zhruba stejně vyspělé rasy, aby nedocházelo k válkám a konfliktům. A proto tady také statisíce let žily v harmonii. Tomu, že lidé se vyvinuli z opic, věří snad jen jelimani.:) Ze lva se také nikdy nestane pes domácí, gaučový.:)
Zajímavostí je, že dávné elitní rody, z různých planet si striktně drželi čistotu pokrevní linie. Aby nedocházelo k oslabení genetických výhod, síly, schopností. Takhle si to držela třeba i Kristovská linie. A s krví, nejcennější tekutinou pracují různé bytosti a elity i nyní na tajným rituálech v chrámech, kryptách, palácích. Krev dokáže omlazovat, harmonizovat tělo, dodat energii. Čím mladší, tím silnější.
No a ty nejvyspělejší duše současnosti, obývají hlavně území od Ruska po Francii. Proto třeba amazonští šamani mají úžasné dovednosti a schopnosti, ale chybí jim ta etická vyspělost staré duše. A jak zdecimujete ty nejpokročilejší duše na planetě? A jak to právě realizují jemněhmotní majitelé této planety? Naplánovali v Evropě mohutné smíšení Evropanek s vysokým emočním, duchovním a evolučním standartem s Afričany, kteří tohle vše mají obráceně a někteří sotva umí číst. Hlavně jsou mladou rasou evolučně. Dogoni třeba ze Síria. Snad mne za tohle otevřené psaní moderní komunisté a Marxisté nezablokují. A když ano, je mi to jedno.:)
Pro ukončení inkarnačního kolotoče je dále třeba žít co nejčistší život. Vyčistit své strachy, bloky, traumata a omezení. Vyrušit všechny kletby a omezení rodu. Pomáhat druhým a tím sobě. Pomáhat matce Zemi, která nám dala naše biorobotické tělo, tedy materiál na něj. My jako duše už jsme si do toho těla jen vlezli a jako baterie ho z oblasti brzlíku zapnuli a ovládáme.
Čistý život, modlitby, prosby, meditace umožní každému rozvzpomenout si na to kdo je, kdo skutečně je, co věděl a VÍ, kam šel a kam jde. Nezáleží na schopnostech, ty většinou svedou z čisté cesty. Proto třeba Míla Tomášová ( a jak někteří co ji znali, říkali Herdek baba, přísná, ale láskyplná:.) říkávala: nechci žádné sidhis, schopnosti.
No a závěr divadla, představení jednoho herce je pak o vědomé smrti a celoživotním nácviku na ni. Aby duše věděla kam chce a kam půjde a mistři tohle i za života dokáží nahlédnout.
A do té doby je na sobě třeba odpracovat tisíce hodin a nakumulovat energii, připravit techniku odchodu. Každý jsme z jiné dimenze, jiné hierarchie, máme jiné startovní podmínky, protože některé duše už jsou v této hře Stvořitele delší dobu a dostaly do vínku větší potenciál. Jsou z vyšších hierarchií, světů.
Tibeťané nejsou tak staré a evolučně vyspělé duše jako mi tady v Evropě ( samozřejmě jen část z nás ), ale zkrátka si to pár tisíc z nich každou dekádu vydře těmi statisíci hodin drillu. A jejich linie je dlouhá jen krátkých 1 500 let. Byl jsem a jsem v linii Karma Kagju, tak jako spousta dalších co s k dy mihli v Tibetu je v nějaké širší rodině – linii. Indická učení jsou pak o něco starší. Ale ty nejpokročilejší a nejstarší duše na této planetě, z rasy bílé Hyperborejské, Starorusínské, Rasenské, Árijské, Slovanské atd. potomci Tvůrců a polobohů, Bohů, tihle a my tady teď jsme přišli o naši historii. Vše bylo zfalšováno, ničeno, překryto. Vědomostní linie byly vyrušeny. Ti nejpokročilejší z našich předků a nositelů duchovních znalostí ( elity elit, mistři mistrů ) byly po desetimilionech vyvražděni ( bylinkářky, vědmy, čarodějové, léčitelé, šamani, jasnovidci atd.), upalováni, zabíjeni. V ČR třeba neexistuje žádná linie, co by po generace stovky let předávala učení psychedelického obřadu s Lysohlávkou českou, která s Evropany pracuje lépe a silněji než Ayahuscka, Peyotl a další stovky psychedelik, které teď frčí. Žádná linie u nás nemá delší smlouvu s entitou této houby a i s Muchomůrkou červenou a dalšími druhy evropských Rostlin Síly.
Předkové bílé rasy na této planetě přilétali ve svých korábech i k jiným méně vyspělým rasám a jsou to ti Bohové Slunce v různých zápisech, malbách v jeskyních, ve Védách. Stačí si jen vygooglit kolik národů má své Bohy Slunce různých jmen. Od Japonska po Amazonii a Dogony. Japonci mají svou mocnou Bohyni Slunce – Amaterasu. Egyptská linie měla svého Boha Slunce – Re. U nás překládán jako Ra. Dažbog byl Bohem Slunce u Slovanů. A každá civilizace měla spoustu svých Bohů, polobohů.
Do Indie pak také vnesli to nejpokročilejší učení světlí Hyperborejci. Světlí Bohové a hierarchové z evolučně vyspělých planet. Část jich tam zůstala. I proto je ta nejvyšší kasta v Indii se světlejší barvou kůže. A jak to dopadlo? V zemi s více než miliardou obyvatel je pár tisíc velmi vyspělých jogínů a cvičenců ducha. Ti nejpokročilejší v ústraních v jeskyních. A úsměvné je, že potomci nejpokročilejší rasy na planetě jezdí do různých ašrámů tam, uctívají temnou Káli a Šivu a některé ženy tam čistí a uctívají sochu pánského údu a účastní se hromadných tantra párty v ašrámech. Perun ze souhvězdí Orla by koukal kam klesli potomci rasy jeho.:)
Na této planetě je zkrátka vždy o zábavu postaráno.:)
Ten text je tak dlouhý, že se mi nechce opravovat překlepy a hrubky a jdu zase relaxovat do lesa.:)