Lidé by měli více spolupracovat, pomáhat si. Protože jen společně jsme silní.
Ve většině civilizací na této planetě tvořili lidé kmeny, národy, skupiny a pomáhali si. Každý dělal co uměl. V dnešní zvrácené civilizaci jsou lidé programování hrát si každý sám za sebe a jen pro svou úzkou rodinu.
Jak naše krásná země vysychá a bude to zesilovat, tak je dobrým nápadem společné vlastnictví studny. Někdo má pozemek a min. od dvou proutkařů na něm lokalizován vydatný pramen. A na studnu aktuálně nemá potřebných 150 000 Kč ( vrtání, kolaudace, čerpadlo, elektroinstalace atd.). Chce to vrtat min. do 50 metrů, záleží na lokalitě. No, ale když se domluví třeba 30 lidí a každý dá 5 000 Kč a dostane smlouvu od majitele pozemku na třeba 50 let odběru maximálně 2 000 litrů měsíčně ( aby nějaký vykuk nepřijel s cisternou na 10 kubíků a nevysál zdroj:))
Jednou ročně poměrná část elektřiny a rozboru vody. Čistá, živá voda na pití, vaření bude časem velmi cenná. Společný rozvoz vody ve skleněných lahvích, demižonech. Daleko lepší a účinnější než nefunkční osmózy, filtry, květy života, Somavedic. Somavedic je fajn, částečné odruší část toho, co lidem proudí, leze do bytu, domu, ale vodu nevyčístí pořádně. Lidé radši koupí za 20 tisíc přistroj na čištění vody, který mrtvou a chemicky znečištěnou vodu nikdy neoživí a úplně nevyčistí, než by dali méně za doživotní přistup k čisté vodě z hloubky. Na vesnicích má pak spousta lidí starou, jen kopanou studnu pár metrů – často znečištěnou. Ale aspoň bez chlóru a fluoridu a dalších dobrot co tečou z kohoutku. Třeba si to někdy někdo zorganizuje přes nějaký hithit.cz.:)
Stejně tak s farmařením. Někoho to baví, zahradnictví, pěstovat a nemá více financí na rozvoj. Jiný má peníze a chce co nejzdravější výpěstky a rád ho finančně podpoří a dostane za svou investici ovoce a zeleninu po celou sezónu. Čerstvou a s jasným původem. A bez vysoké provize bedýnkam.
ČR je od revoluce zbavována potravinové soběstačnosti a dovažíme už přes 70% zeleniny. A jak vysycháma, už se začalo zdražovat a bude více.
Kvalita potravin co se sem dováží? Ti s rozumem nezatemněným ví, že se sem dováží potraviny třetí kategorie. Kdo je vědomý a může si to dovolit, pečlivě si vybírá co jí. Většina, ale bohužel sáhne po tom levném či nejlevnější a často nemá na výběr. Hodně kariéristů má peníze, ale stejně jí odpad. Protože nemají čas jídlo řešit. A ani zájem.
Kolik velkych demonstraci bylo za posledních 30 let proti potravinám třetí kategorie, co se sem dováží? Ani jedna. Řetězce a výrobci se smějí Čechům do tváře a tvrdí, že mají jiné chutě. Že jim chutnají separáty, horší sladidla, ošizená gramáž. Často je ten kvalitnejsi výrobek v Německu levnější než ten u nás ošizeny.
Dříve by tyhle loupežníky dav pranýřoval. Teď jdou radši nakoupit plný vozík levných náhražek.
Takže je to stejné jako s prací na sobě. Pomalu přesvědčovat druhé a možná, za 30, 50 let to začne řešit nemocná většina.
Bohužel rychle přibývá velmi nemocných lidí. Dost lidí tohle začne řešit pozdě.
Jak říká Babiš: ano, bude líp. A on se má materiálně líp. Takže jemu tahle mantra funguje. A ti co tohohle reptika nenávidí a nadávájí na něho, tím ubližují jen sami sobě. A jejich vyslaní elementalové, ze zlých myšlenek tvořených do jemnohmoty se jim vrací do jejich aury. A tak se to děje se všemi, na které lidé nadávaji a cítí k nim nenávist. I proto tady přibývá tolik onkologicky nemocných. Proto tolik nauk cílí na kontrolu myšlenek a ovládání mysli. Je velmi těžké nikomu neškodit, nikomu nepřít nic zlého, nikomu nezávidět, nikoho nenenávidět v dnešní hektické, zrychlené době. Když už to uděláme, je třeba prosit v duchu a v bdělosti Ducha za odpuštění a vzít tuhle stvořenou myšlenku v lásce zpět.