Pár lidí se mne ptalo, zda doporučuji koupit přístroj Somavedic.
On fakt někdo věří, že Somavedic odruší 5G  a jiné destrukční záření na 100% jak propaguje výrobce?
Zarážející je, že majitel Somavedicu uvádí  už léta spokojenost u 99,9 % majitelů přístrojů.  A to je nesmysl, protože sám pár nespokojených nebo ne zcela spokojených majitelů znám. Mám doma starší typ: Harmonie ( v té době to byl třetí nejdražší přistroj ), který jsem kupoval před 4 lety, když jsem ještě bydlel v Brně.  A kdyby ho šlo vrátit, dávno jsem to udělal. Tady v domě u lesa ho zapojuji/ vypínám ze zásuvky – společně s WIFI od T-mobile. Když už ho tedy vlastním, tak ať neleží ve skříni.:)
Odrušil sotva 50% té wifiny, když běžela 4G – slibovali 100%. Testovalo to několik lidí nezávisle na sobě a v různém čase. 
Teď co už pár měsíců běží i tady 5G, tak sotva 20%. 5G už běží doma nebo v práci více než 50% Čechů a Slováků. Kamarád – silný jasnovidec má přístroj Uran za 17 000 Kč a ten je spokojený v tom, že mu do domu u lesa, na samotě, tento přístroj nepustí některé entity, bytosti, energie a on tak musí po baráku méně nahánět zbytek těch potvor a energií, které přes přístroj projdou. A ušetří tím čas. Tím, že ty energie, bytosti, potvory, démony vidí, tak ví co přístroj umí a co ne.  A nezabrání to uděláním „kopule“ kolem domu, samozřejmě všemu co propaguje výrobce. 
Co jsem se bavil s lidmi, co testovali více přístrojů Somavedic a na různých místech, tak  5G v průměru zvládají odrušit jen z malé části. Ale na druhou stranu, i ta malá část někdy uleví. V poměru cena vs. výkon, však nic moc. A  dají se poskládat daleko silnější a levnější sestavy z kamenů, cívek, spirál, orgonitů. Když už tedy někdo nemá možnost přestěhovat se na méně ozařované místo. A jakože většina lidí změny na úkor svého komfortu nikdy neudělá a nedá zdraví své a svých dětí na první místo. Většina nemocných se probere až už je pozdě.
Zbytečné mi pak přijde kupovat Somavedic potažený vrstvičkou stříbra za 49t nebo nebo ještě větší ovčárnu pro vyvolené, kterým je souzen:) : jak uvádí u přístroje Gold výrobce:“Cena je individuální, Gold je tvořen na míru pouze lidem, kterým je souzen.“
Dalším nesmyslem je, že Somavedic oživí mrtvou vodu z kohoutku plnou chemie. To neumí žádné filtry, osmózy, šungity a i jiné drahé přístroje. Neoživí vám mrtvého zajíce ani mrtvou vodu.:) Pohodlní lidé však radši koupí tyhle nesmyslné přístroje a dál pijí vodu z kohoutku, než jet pro živou vodu jednou za 14 dní do studny a projet dvě stovky
Přistroj působí navíc jen doma. Neochrání majitele na cestě do práce, na nákup, v autě, v práci atd. Na ty je třeba mít v kapse, v autě, v práci, u PC, TV, na mobilu atd. další menší odrušovač.
Sám jsem testoval nějaké orgonity a přišly mi slabé. Naštěstí žiji a pohybuji se na relativně čistém místě. Ve městech nad 5 000 obyvatel však trpím a větší města na mne působí jako vysavač energie. Rychle z nich domů vždy ujíždím.:) Kolony ne kolony.:) Ale přemýšlím, že si nějaký silný orgonit do auta a k pc vyrobit nechám. Za zlomek peněz co by stál Somavedic.
Co pustili 5G, tak mne práce na notebooku daleko rychleji vysiluje a hlavně oči a mozek jsou rychleji unavené. To je hlavní důvod, proč omezuji internet a FB. Proč spálit nakumulovanou energii u pc.
Somavedic docela propaguje několik internetových ezo vysílání, pořadů, ezoguruů, které, kteří dostali přístroje zdarma nebo k zapůjčení za reklamu.:) Výrobce má na přístroji docela vysoký rabat, na propagaci a rozdávání přístrojů „správným“ lidem tedy nikdy nešetřil. A na spolupráci s určitými bytostmi, které v paktu poradí co do něj dát, také ne.:)
Více se tomuhle tématu věnoval Oto Nepilý a poslal mi proklik: https://m.facebook.com/groups/1321549618020734?view=permalink&id=1392506194258409