Co je smyslem Bytí vaší nesmrtelné duše, která již ochutnala spousty různých prožitků?
Všichni máme za sebou spousty inkarnací. Vychovali jsme každý z nás stovky dětí a také jsme mockrát byli bezdětní.
Zabili jsme každý spoustu lidí a zvířat a mockrát zabili také nás.
Jaký smysl má hrabat majetek za každou cenu a kvůli penězům podvádět, krást, vydělávat na slabších – tak jak to dnes dělá spousta materialistů, kariéristů a psychopatů? Když vaši karmu vylepšuje pravý opak: pomoct slabším i silnějším, soucit a dobrosrdečnost. A v dnešním zrychleném čase jste za okamžik mrtví a na smrtelné posteli budete litovat, proč jste se kvůli majetku chovali jako … A že vám ten majetek, pro který jste páchali jeden dravčí skutek za druhým, byl „čert“ dlužný.:)
10 nejbohatších rodin na planetě vlastní víc majetku než cca 6 miliard dalších lidí. A z těch 6 miliard každý den zemře část hladem, žízní a na banální nemoci. Členové těch nejbohatších rodin nedokáží spát najednou na více postelích, bydlet v jeden moment ve více domech a řídit dvě auta.
Některé ženy mají v této inkarnaci za úkol nestát se zase služkou manžela, dětí, tak jako tomu bylo předchozí inkarnaci. A dopadlo to nyní zase stejně, zase daly svůj osobní život a růst stranou ve prospěch zbytku rodiny. Někdo nazývá tento život: program otrokyně, program chudinka. každá duše je tady sama za sebe a s cílem duchovně růst a sbírat moudrost a zkušenosti. Bývalá královna mocné říše se už šestou inkarnaci po sobě zacyklila v programu „chudinka“. Jiná, v pár životech mocná čarodějka, vědma se v tomto už 25 let ubíjí v manželství, kde žije program „otrokyně“ – manžel cizinec, bije ji, vyhrožuje jí, že zabije ji i její rodiče, pokud od něj odejde.
Na každou událost, nemoc, úraz, nehodu, prožitek se dá dívat dvojíma očima. Ideální je si z každé takové události vzít to nejlepší a brát ji jako dar.
Zlomila jste si nohu? Aspoň si pořádně odpočinete, dobijete si energii v těle, zpomalíte a promyslíte proč se vám to stalo a co si z toho vzít do dalšího života nejlepšího.
Onemocněl jste rakovinou? Je to dar, jak se dostat do sebe, vypátrat příčinu a v odevzdání se Bohu všechny metastáze v sobě spálit za jediný den.
A nebo to nedokážete a v bolesti, pokoře, uvědomění budete bojovat o svůj život až do konce. Dostanete odpuštění a vyčistíte kus své karmy pro lehčí vtělení příště.
Lidé nejen na téhle planetě dokáží být velcí sadisté. Obzvlášť když někoho zabíjí nebo mučí. Všichni máme za sebou smrt mučením. Setkávám se během pobytů ve tmě se spoustou lidí, hlavně žen, které trpí klaustrofóbií, jak je tyrani upálili, pohřbili za živa, utopili. To jde nejsnáze vyčistit znovu-prožitím. A uvědomit si, že smrtí začíná světelnější život.
Lidské tělo je stroj, který ovládáme svou duší. I velkou bolest lze zvládnout. A když je bolest přes hranu ( a nebo to sami pustíme ), tak se náš stroj vypne a jdeme do bezvědomí. V horším případě do kómatu. Pak si naše duše rozhodne, zda se do těla jako baterie vrátí a nebo už ne. Už ne, úkol inkarnace byl splněn. Nebo ne, ale tělo je už nefunkční. A mise se zrealizuje na další pokus.
Stejně tak, ani naše mysl nemá omezení.
Boha – Stvořitele nemůže nikdo zotročit. A jelikož jsme jeho dílo, jeho děti, jím stvořené stvoření, to stejné platí i pro nás. Nesmrtelnou duši nemůže nikdo zabít. Mysl a ego vymyslí kde co, samo sebe žene do různých pastí, ale ..duši lze zajmout do otroctví v různých světech, ale nejde ji tam držet věčně a zabít ji.
Jako Boholidé můžeme doslova cokoliv a nejsme omezeni hranicemi. Žijeme ve světě iluzí a proto se tady dá doslova cokoliv Jen k tomu mít vytrénovanou mysl, tělo a Ducha. A to jde jen prací na sobě.