Na tuhle planetu, po všechny civilizace tady, kterých bylo desítky.. a nejznámější jsou třeba: Atlantida, Lemurie, Hyperborea… vždy přilétávali návštěvníci z Vesmíru. Většinou ovládli barbarskou místní rasu a nechali se uctívat jako bohové, kteří se snesli z nebe v kosmických lodích.

Cirka před 52 000 lety před Kristem, ovládla Egypt skupina bytostí kolem Thovta ( v symbióze s končící Atlantidou ) a místní primitivní společnost pozvedli tehdy na vysoký stupeň civilizace. Jakmile tihle Bohové civilizaci opustili, časem spadla zase na původní úroveň. Tak jak je tomu třeba v Egyptě, v Peru, Indii…kde už jen vzpomínají na dávnou slávu.

Thovt, jako takový se inkarnoval třikrát, ve svém posledním bytí známém jako Hermes, trojzrozen. Ve své inkarnaci zanechal spisy známé moderním okultistům jako Smaragdové desky pro pozdější a omnoho menší výklad starověkých mystérií.

Desek, které jsou přeloženy v jeho díle, je deset, které byli zanechány ve Velké Pyramidě v péči knězů pyramidy. Těchto deset je rozděleno do třinácti částí kvůli vhodnosti. Poslední dvě jsou tak ohromné a dalekosáhlé ve své důležitosti, že je v současnosti zakázáno vypustit jich do světa ve velkém. Avšak v těch, které jsou tady obsaženy, jsou tajemství, které prokáží serióznímu studentovi svou neocenitelnou hodnotu. Neměli by se číst jedenkrát, ale stokrát, protože jen takto je možné odhalit pravý význam.

Letmé čtení poskytne záblesky krásy, ale intenzivnější studium roznítí…

Každopádně, tato kniha funguje stejně jako díla, která psali skuteční zasvěcenci mystérii a propojili dílo s astrální a duchovní planinou… takže se dá během četby dostat k načítání informací z více úrovní…
Četl jsem je před časem, dnes je chtěla kamarádka, tak to dávám i sem. Tahle verze překladu je podle senzitivních lidí tou nejvěrohodnější. Je to cenná četba, prosím k tomu tedy přistupovat s k ní s úctou. Roky se šířila jen připraveným. Na každou stránku se dá nacítit, napojit, za každým textem je ukrytá jiná úroveň v astrálu… S ní se dá spojit a načíst si do jky a vibrace z textu.

https://uloz.to/!WsDy8KBOcKim/smaragdove-desky-komplet-pdf?fbclid=IwAR2eaWUS9v1duMN_-ieVYrDtt6eMfxQkaV6h2qfsoaZi1vgCfxEEFCgo1co