V září jdu na 33. dní do tmy. Ponořit se do modliteb a meditací, manter, proseb. A také digitálního detoxu. Pokud to zvládnu celé, nebo alespoň větší část, je možné, že na FB se už nevrátím a budu pak už jen na pracovním mejlu. I když, ta komunikace přes zprávy tady, s pár lidmi, mi přijde pohodlnější než přes telefon – tak uvidím. Takže kdyby někdo něco potřeboval od října, tak pokud už se tady neobjevím, tak na pracovní mejl a bude mi to vyřízeno.:)

Moje ego by chtělo psát spousty textů. Někdy spíš ze soucitu a jako podporu pro jiné lidi. Musím říct, že za poslední minimálně rok jsem na FB neobjevil žádnou přínosnou informaci a spíš pozoruji vzrůstající agresi lidí mezi sebou tady. A cenzuru. Obzvlášť teď, kdy nadnárodní firmy vlastněné nejbohatšími lidmi a tajnými řády na této planetě tlačí na kompletní cenzuru na FB a dalších sociálních sítích. FB už přišel o stovky miliard Korun a samozřejmě jim ustoupí. Blokování a mazání profilů, bude ve velkém po napsání některých zakázaných slov.
 Z ezoterické oblasti pak i dost nesmyslných blábolů, které lidi zdržují na jejich duchovní cestě nebo je odkloní na nějaký čas do slepé uličky. Čím dříve se každý začne spoléhat na své srdce a informace ze sebe, tím dříve zesílí a nebude potřebovat různé texty, videa a rady ezoteriků, protože jakmile se napojí na svůj vnitřní internet, vše v sobě najde. Přestane i platit za nefunkční nebo slabé ezo služby a konečně roztáhne svá křídla. Jak mi říkal kamarád: chceš něco co není z tohohle světa, přetáhnout k užití do tohohle světa a ztrácíš čas na vysilujícím internetu a zahovněném FB, místo pobývání v lese a ústraní.:)
Ve tmě jdu zapracovat na otevření jasnovidnosti na plno. Věřím, že to ustojím a naučím se ty kanály přívírat, když bude třeba oddechnout. Chci více pomáhat lidem a bytostem  v různých světech a snížit aspoň trochu jejich utrpení. Doba se zhoršuje, bude to třeba. Tisíců , milionů bojovníků Světla na planetě, kteří budou nasazovat krk v astrálu a  duchovních světech, aby to tady ve 3D bylo žitelnější pro lidi, zvířata, bytosti. Modlit se, ať tento dar-prokletí ustojím  a neskončí to v jako některých minulých životech, kdy jsem jasnozřivý, jasnovidný byl a zneužil tento dar pro osobní zájmy, k chlubení, zneužití moci. Protože zkoušky a nástrahy zkouší temná strana denně. I proto jsem si už párkrát ověřil, že mé Vyšší já naskládalo Mírovi velmi silné pojistky, aby se mi v této inkarnaci různé dary neotevřely jen tak. Protože žít s tím, že o lidech víte skoro vše nebo úplně vše, ale často jim nemůžete pomoci, protože to není dovoleno… A jako pozorovatel sledujete třeba ženu, která za 3 měsíce zemře na rakovinu a nechá tady tři malé děti. A vy by jste z ní tu rakovinu dokázal vyndat a změnit v jejím osudu nějaké křižovatky událostí příčin a následků, ale nesmíte jí pomoc, nesmíte jí to říct, nesmíte ji varovat, nesmíte ji na to ani připravit. Tak jen jako pozorovatel trpíte a říkáte: proč jsi mi Bože dal tento dar, když mi nedovolíš jí pomoct? A přitom víš, že ta žena má v obrovské bolesti pochopit co páchala a díky tomuhle utrpení vyčistit za ty týdny umírání kus své karmy. Aby postoupila do vyšší třídy do příští inkarnace. Božská prozřetelnost se neplete a tento supervědomý program Bytí funguje naprosto spravedlivě. Nepomůžeš deseti, ale pomůžeš dalším dvěma, kteří jsou na hraně nebo je dovoleno jim ubrat kousek jejich zátěže v oblasti roviny příčin a následků jejich činů. Často trpím, když vidím jak je v ezo rybníce spoustě lidem ubližováno a jsou připravování o energii, zdraví, peníze a někdy je, u silnější grázlů  jejich duše uvězněna na více inkarnací. Ne vždy si tohle musí karmicky prožít. Často je dovoleno se tomuhle vyhnout.  Velký problém je zbabělost těch, co u nás a na Slovensku umí, vidí, ale nechtějí zasáhnout, ušpinit se, zaplést se. Když jdete proti přesile a zastanete se někoho, může na vás třeba spadnout 40 metrový strom a přežijete jen díky silným ochranám jen s deseti zlomeninami, to co podle lékařů přežít nejde a za pět týdnů už taháte těžké věci.:) Už jsem mohl být ve světelnějších světech, S Bohem tato vězeňská planeto a vězení tohohle omezeného lidského těla. Té primitvní skořápky. Na téhle zaostalé planetě plné násilí a robotů v tělech. Ale ještě není dovoleno tohle tělo opustit.:) Je třeba začít víc sloužit lidem.
V lednu jsem, já flákač, který má čas na sobě duchovně pracovat 20h denně a využije jen zlomek času kvůli své lenosti, žádal Boha – Stvořitele o sestoupení Ducha Svatého do mého těla, k mé duši. Bylo to upřímně a ze srdce a spojení fungovalo. Dostal jsem tehdy sprďana od Krista, který důrazně říkal přes tlumočníka: „uvědomuješ si oč žádáš? Asi ne. Nějaký celibát na kumulaci energie a kvůli silnějšímu spojení k nám by byl to nejednoduší. Přišel by jsi o svou identitu, rozdal všechen majetek co máš tady v to iluzorním světě, přetrhal by jsi pouta na své blízké, už nikdy by jsi neviděl své rodiče a putoval by jsi někde, kam bychom Tě zaváli..léčil by jsi jako náš prostředník a ani by jsi o tom nevěděl v tom tranzu, někde přespával, jídlo si vyprosil. Víš vůbec co chceš a jestli tohle chceš?“ Ne, na tohle zatím koule nemám a nezvážil jsem všechny dopady této žádosti. Opustit své milované rodiče, kteří budou časem potřebovat větší a větší pomoc zdravotní.  Řešil jsem už párkrát variantu vše prodat, ale… putovat s hrstí bankovek v kapse a  s kreditkou s pár miliony za dům, utrácet za ubytování a stravu.:) Za hezké ubytování a kvalitní stravu.:) Tak jak to máme rádi.:)  Zbabělost, když bych se naplno neodevzdal Božskému vedení a a tomu, že o jídlo a nocleh bude vždy postaráno. I o oblečení, když doslouží. Ale jsem v tomhle zatím slaboch. Cesta k Bohu, nerovná se zákonitě životu v chudobě a odříkání. Ale jakmile se člověk dostane do stavu blaženosti a euforie, sexuální orgasmus je jen slabý odvar té Božské blaženosti a zbytečné crcání energie. Je třeba ty stavy zažít, než člověk začne odsuzovat. Pro mne tohle nemá nic společného s církví, náboženstvím, sektami, i když srdeční a čestní lidé jsou i v těchto mocenských spolcích. S církví jsem však skončil v Římě, kdysi na Aventinu v B.S.S. a později se od ní odstřihl tím, že jsem jako pohanský kněz ve Florencii proti satanistům z Říma vystupoval, kázal mimo chrámy a církevníci mne zajaly a umučili k smrti smrťoucí.:)
No, snad tohle povídání ze srdce, nezní moc egoisticky a hloupě a někomu to aspoň trošku přinese inspiraci pramenem ze zákulisí.
Nic z tohohle se nedá koupit na seminářích, dá se to jen vyprosit, vyčekat, zasít, čekat a možná sklidit v propojení víc inkarnací. Po mnoha přešlapech a chybách. Tolikrát jsem žil duchovně pokročilý život, se spoustou darů a schopností, bez anamnézy a odpojení a selhal jsem. Pak jsem se pár inkarnací drápal nahoru a zase selhal.  A zase a zase a zase. Teď se pomalu zase šplhám  a prosím ať tentokrát neselžu.