Ptala se mne jedna paní, zda si myslím, že klíčovým mezníkem pro spoustu lidí v ezo světě bude solární záblesk v roce 2022.  A že je kolem planety mnoho mimozemských lodí a nejen těch dobrých mimozemšťanů.A že dojde ke kolapsu elektřiny tím zábleskem. A co si myslím o evakuaci lidí ze Země těmito koráby. A stejně je nyní jiné Slunce , udělali změnu… Ono je údajně Slunce jako brána …

Zajímavé téma. Napíšu k tomu mé, zkreslené a mnou ovlivněné myšlenky ezo začátečníka. Rozhodně nechci nikoho ovlivňovat ani strašit. Stejně o nic nejde, jsme duše nesmrtelné.:) Jak je ten čas zrychlený, ještě se párkrát vyspím a moje tělo se v ohni v prach obrátí.:)
Zda bude, nebude nějaký solární záblesk v roce 2022 nevím.
Ano, kolem Země jsou tisíce lodí mimozemských ras, civilizací. A jsou i na planetě v jiných dimenzích. Pozorují tady své blízké. Duše které pochází z jejich planety, z jejich domovské sféry, dimenze a aktuálně jsou zavřeny v lidských tělech. Ve spánku se vytělesní a jsou se svými druhy na těch vesmírných lodích. Stane se třeba, že nějaký významný panovník, mudrc z Jupitera, je zavřený v těle Bédi Proška. A protože je jeho lidské vědomí pořád v anamnéze, ve spánku v astrálním těle vede významné debaty se svými blízkými a poradci na vesmírné lodi. A jakmile se probudí, tak ví prd, kde trávil noc a s kým.:) Přijde mu, že je unavený stejně jako, když šel spát a jako by v noci složil metrák brambor na zádech.:)
Tyhle pokročilé civilizace dobře vědí, že duše jejich druhů je nesmrtelná a lidské tělo jednou odhodí. Ale ano, už to na téhle planetě párkrát bylo, že v kritických chvílích byli bytosti jiných civilizací evakuovaný v době jaderné války portály, loděmi nebo se schovali do podzemí. Proč vlastně žádní soukromí badatelé nehledají vstupy do těchto podzemních říší v Tibetu, Antarktidě?:) No, stejně by je tam vojáci nepustili.
 Jaderná válka dle mého vědomí příští desítky let na této planetě nebude, ale obrovské množství lidí zemře na nemoci z ozařování tady na planetě, na záření z Vyšších dimenzí, ve válkách občanských, o vodu, o zdroje k přežití.
Dostat se za pár let k vodě bez chemie bude ve městech velmi těžké. A k jídlu s alespoň trochou živin a látek tělu potřebných také.  Časem přijde kolaps bankovního systému a výpadky elektřiny. Lidé nebudou řešit nějakého Babiše a Zemana, ale své přežití.
Ano, Slunce je umělé těleso, stejně jako náš Měsíc. Měsíc stvořily bytosti ne zrovna lidem nakloněné, proto ovlivňuje počasí a lidská těla na planetě Zemi. Slunce je portál, brána jinam, umělé těleso s řídícím centrem uvnitř. Kde určité bytosti korigují jeho záření, intenzitu.
V učebnicích najdeme sotva 1% skutečného dění na této planetě.
No, a teď si akademičtí intelektuálové zase v duchu odplivnou, co ten pomatenec píše. V encyklopediích a učebnicích žádné takové bláboly seriózní vědci nepublikují.:) Jak psala nedávno jedna moderátorka: „mám dva tituly politologie a mluvím 6 jazyky. A jsem předurčena vést vás ovce…:)