Slova mají velkou sílu a co bylo vyřčeno už nejde vzít zpět. Jen se za to omluvit a nebo prosit za odpuštění. Slova mluvená, zpívaná na určité frekvenci, vibraci, pak dokáží na mistrovské úrovni neuvěřitelné věci. Oživovat mrtvé i živé zabít, měnit počasí, otevírat světy a napojení, zvát sem různé bytosti a entity, Otevírat světy andělů i démonů. Proklít i uzdravit a kletbu jiných zrušit. A spoustu dalšího. Díky Bohu, aktuálně je lidí tohle ovládajících, na naší planetě jen pár desítek, možná stovek a většina z nich s přísnou morálkou. A riziko zneužití tedy menší.
Slova jsou klíče a hlas vibrační nosič. Stejně jako je vodičem voda. No, dalo by se kolem toho mluvit a psát dlouho.:)
Rituál a zvaní nehezkých bytostí dělali třeba u CERNu. Ty videa dost lidí shlédlo. A různé rituály ( ideálně v nějaké silné dny, na Slunovraty třeba ) dělá spousta skupin, lidí neustále.
Včera mi od kamarádky přišla pozvánka na společné setkání a sdílení živě zpívaných Enochiánských volání v nitru Země. V pozvánce uvádí zpěvačka Iva Marešová, že uslyšíte 19 Andělských volání v Enochiánském jazyce ve formě, ve které je obdrželi staří alchymisté. Ona sama je dostala od Vincenta Bridgese, který byl novodobým alchymistou, členem několika tajných i veřejných řádů a pracoval energeticky i v naší krásné zemi poměrně dost. Bydlel v Praze na Jánském vršku, vedle místa, kde žil kdysi alchymista Edward Kelley. Čistili třeba se skupinou v Brně místo na Špilberku, kde je spoušteč, klíč k určitým věcem, nechci zacházet do detailů. Dělal ho tam Vincent, později se svou skupinou Z. K. a prolínají se tam různé neodruidské a geomantské skupiny. Špilberk jako bývalé vězení se údajně vyčistit nedá. Muselo by se tam to zažrané vysekat ze zdí a odvést spousty bytostí.:)
Paní Marešová má hezký hlas a ty správné vibrace na tohle, proto byla vybrána. Tento vibrační zpěv – navíc v jeskyni a tedy více v hlubinách Země otevírá světy.
No za mne a jen můj čistě subjektivní, mým filtrem zkreslený názor:
údajní enochiánští andělé, byli vyvolávání v rituálech již před tisícovkami let..ke službě určitým mistrů…mágům… alchymistům… Před stovkami let se k tomu dostali i staří alchymisté jako třeba Edward Kelley a někteří další. A jeho to časem energeticky, zdravotně hodně poznamenalo. I Vincent se dostal ke starým spisům, byl to silný mág, čaroděj, geomant. A měl teda docela odvahu i snížený pud sebezáchovy, protože dokázal lézt do hodně temných míst, krypt, hrobek a odtam sem tam něco přinést, něco vyčistit a odvést do Světla.. i si něco vyzvednout.:) . A protože dost lidem, bytostem vadil, zemřel na magický útok před pár lety.
Při rituálu, který bude dělán v jeskyni se otevře brána a vzýváním se z astrálu evokují tyhle enochiánské bytosti. Za mne a pro mne, určitě mne nepřitahuje se s nimi kamarádit a pracovat s nimi.:) Tohle nejsou andělé plní bezpodmínečné lásky.:)
Spousta z nás se nyní duchovnu věnujících, máme za sebou životy, kdy jsme dokázali se světy andělů, démonů pracovat, otevírat je a spousta nyní inkarnovaných kněžek, čarodějů, mágů, šamanů – hlavně z epochy Atlantidy a Egypta, Říma tady napravuje to co napáchala… už dávno s tou svou spoustou pokročilých duchovních životů mohli být zpět ve Zdroji že?:)
Trošku drsnější formou jsou tyhle E: volání popsány tady. http://www.zivot-vecny.cz/…/satanska-bible-enochianske-kli…/
Co vy si o tom E. volání myslíte?
A omlouvám se, tento text je informačně náročný a ne zrovna sluníčkově růžový.:) Ale třeba to někomu pomůže pochopit co se mu děje a dostat se díky pochopení a pak následně samo-práci ve spánku v astrálu k vyčištění některých magických omezení sebe sama. U pozvánky na akci se mnou nerezonující je i video co dělala paní Marešová s Pjér la Šé’z: Alchymie a hudba (Ophania – Enochiánská volání)
Ještě jsme neměl čas to video celé skouknout, ale klikl jsem zrovna na část, kde paní Marešová zmiňuje, že po vyvolávání těchto bytostí se u ní otevřela brána a i doma pak měla průchoďák a spousty bytostí, které chtěly odvést, sem i ven, duší co chtěli do Světla atd… a to je teprve začátek, pokud si bude s těmito světy více hrát.:)
https://www.youtube.com/watch…