Když se s nimi umí zacházet, správně je vyslovovat – tou správnou energií a vibrací, dokážeme jejich sílu ještě více zesílit. Kdo dokáže změnit svůj slovník – z běžného, nevědomého, na slovník Tvůrce, mění si hned svou realitu. Zdraví, hojnost, tvořivost, odolnost, ochranu, dějí se mu šťastné náhody…:).
I jméno a příjmení každého z nás má rozdílnou sílu, vibraci, magii. Zkoumal jsem kdysi značku Coca Cola . Pro ni silní zaplacení čarodějové, kteří s tímhle jménem pracovali, vybrali ten nejMOCnější druh písma a vibračně silné jméno. V astrálu to propojili, nabili energií, vytvořili správný tok a odtok energií a vznikl nejznámější produkt, značka na této planetě. Takto si může každý zajistit prosperitu a hojnost ve svém podnikání, konání, tvoření. Vybrat si energeticky-magicky silný název své firmy, stvořit vyzařující logo, vizitku, propagační materiály atd.
Podobně to funguje i se jmény ( křestní nám zůstává celý život ), tedy spíše s příjmením. U řady žen jsem se setkal s tím, že jejich rodné příjmení mělo daleko silnější vibrace, energie než to jejich později vyvdané a po rozvodu se vracely ke svému původnímu příjmení. Silnější energie jejich původního příjmení jim zajišťovaly lepší fungování, lepší energetický tok, vibrace, silnější zdraví, ochrany – daleko harmoničtější fungování. Samozřejmě, často se také žena ze slabé rodové linie ( třeba se spoustou rodinných kleteb, s těžkou karmickou zátěží ), vyvdala do linie daleko silnější. Senzitivní ženy si to snadno nacítí. I s tímhle se pracovalo v naší dávné historii, kdy lidé byli v těsném spojení s přírodou a s jemněhmotnými světy energií.
Podobně fungují vibrace různých manter, modliteb – složených z vibračně rezonujících slov, slabik, tónů, zvuků, které jsou napojeny na různé energetické egregory – zásobníky, různé bytosti, linie, ochránce linie atd.