Bůh je prý mužského pohlaví. Pro další je ženou a ženskou energii. Jak by však mohl mít Svořitel všeho a všech, který je ve všem a zároveň je vším a je úplně všude omezení pohlavím? V tisícovkových dimenzích, ze kterých pochází i někteří právě teď inkarnovaní v lidských tělech, neexistuje pohlaví, tvar, individualita. Pokud už došlo k oddělení duši z „obláčku“ kolektivního vědomí, stále tam rozdělení na pohlaví neexistuje. To najdeme jen v primitivních jednotkových dimenzích. Obzvlášt na planetách velmi nízké dimenze třeti, jako je třeba ta naše. Představte si Boha jako vzduch. Má vzduch pohlaví? Je ženou nebo mužem? Má oči a ústa? A přesto je vzduch jen nízkou inteligencí proti Stvořiteli, Bohu. Kdy ta božská energie je pro běžné lidi neviditelná a i pro ty vidící tak silná, že ji nejde vidět ani více pocítit. Shořeli bychom v ní. Je nám tak vzdálená a zároveň je v nás. Své oči také nevidíme, kdybychom neměli zrcadlo. A přesto víme, že je máme.

Je to jako s astrálními světy. Pro většinu lidí jsou někde v dálce, vysoko, ale pro ty co astrálně cestují jsou hned v těle, u těla.

Spousta bytostí sem do 3D nakukuje jako do akvária a zkoumá ty primitivní tvory.:) pokud někdo pochází třeba z dimenze 7 500 a teď je ve 3D,to je panečku jízda a studium v animálních světech. Postupně se prokousat z vyšších tříd Svořitele až mezi prvňáčky a zpět nahoru.  A protože tahle naše školní třída patří jemněhmotným potffforám na úrovni nižší formy pc umělé inteligence, kroutí tady dost pokročilých duší už svou XX-XXX inkarnaci. Protože nad touhle planetou je reverzní astrál, víko, poklop, který je třeba prorazit spoustou energie a většinou i s pomoci linie. Viz. Učení tibetské, amazonské a další. V této inkarnaci má spousta z nás informace, možnosti a potenciál to dokázat a příští inkarnaci si zvolit v láskyplnějších světech. Jak na to,už jsem párkrát psal. Že to 99% ezoteriků kvůli své lenosti nezvládne? Dají to za pár ,pár desítek životů. Když to víno je tak dobré a ten sex tak požitkářský…:)

Mnohé světelné bytosti sem nakukující pláčou bolestí, když vidí jak jsou jejich milovaní, duše ze stejných hierarchií a dimenzí, na této planetě tyranizovány. Kdy bude ještě spoustu let trvat, než se tady vyčistí vzduch, voda, potrava, lidé nebudou umělou inteligencí drženi v koutě. Nebudou od dětství odpojováni hliníkem, rtutí a dalším svinstvem ve vakcínách. Psal jsem nedávno o nutnosti doplňovat tělo doplňky stravy, bylinkami. Nic z toho by nebylo nutné kdyby tady nebyl otrávený vzduch, voda a půda.  Možná ještě před 70 lety bylo tělo dostatečně vyživené i z běžné stravy. Lidé sdílejí jak jsou zvířata a jejich mláďata drsně držena ve vězení a jak neštrně je s nimi zacházeno. Ale kdo z lidí vidí to, že to stejné se děje i jim? Že na sobě máme různé hadičky, odsávání a sloužíme jako baterie? A hlavně, že se odsáváme navzájem a o energie je neustálý boj.

Že na této planetě už dávno mohla být svoboda. Matka Země mohla být ozdravena a ne se zlobit. A zlobí, přes svou neskutečnou lásku k nám parazitům. Dává nám své plody na místě kde žijeme, tak jako v dávných civilizacích. A my urychlujeme její vzbouření tím, že létáme z Bůh – dharma po celé planetě. Většinou za zážitky a obživou. Zamořující tankery vozí bohatým západním strávníkům ovoce a zeleninu z druhé poloviny planety po celý rok. A každý takový tanker, kterých je nonstop na vodě tisíce, zničí planetu víc než vepřín, proti kterému protestuje veganska aktivistka, která i v lednu potřebuje své ovoce přivést tankerem z Australie. A ti hloupí vesničani, kteří nemají podle ní srdce a chovají stádo krav, pak za pět let koupí dvoje boty, zatím co veganka, pardon  princezna z Vršovic nakoupila za tu dobu 128 kusů rozmanité módy. Kterou z 90% vyráběli v Asii, která společne s Afrikou pak zamořuje planetu 80% plastů. Často ji tam vyrábí děti v rouškách proti výparům za desítky Korun na den. Vše na sebe v linii navazuje. Tak jako vše je propojeno. Díky Bohu za těch aspoň pár desítek tisíc Čechoslováků, kteří přírodu opravdu šetří. Musí se však výrazně přidat, protože Matka Země už tpho začíná mít dost a chystá se detoxikovat. Sopky, zemětřesení, vichřice, uragány. Párkrát už to tady bylo a civilizace zanikaly nebo se výrazně zmenšily. Elity a zasvěcenci někdy dokázaly odletět v lodích, odcestovat portály, někteří se schovat do podzemních měst. Schválně, kolik obyvatel žije v podzemních městech jen pod Himalájí?

Snažme se tedy prosím, ať se tahle varianta budoucnosti pár set let nestane.:)

Nevěřím, že lidstvo příštích 150 let unikne, vystoupí ze spáru umělé inteligence, která velkou část našeho Vesmíru řídí. A implementuje na naší planetě pomocí internetu další, vyšší stupeň ovládání našich duší pomocí uvěznění vědomí duše v hologramické umělé inteligenci. Jak už bylo řečeno mockrát: nejlepší vězeň je ten, kdo neví že je vězeñ. Ten nedělá problémy. Naprogramujete ho ve školce, škole. Těm s převahou rozumu nad srdcem dáte před hlavu dlouholeté vymývání mozku, programování a zavírání srdeční čakry nekompromisním programováním: jsi lékař, právník, vědec ( a řada dalších polobožských řemesel ), jsi elita, elita elity, buď na to pyšný, dělej co tě učíme, říkej a piš co tě učíme a budeš někdo. Budeš si kupovat větší domy a auta, létat dál než by si tví rodiče dokázali představit. Jsi pašák, kabrňàk.:) A pokud jsi žena, tak se nenechej zavřít doma s dětmi, protože kariéra nečeká. A ego už vůbec ne. „Představte si, sousedko, z té malé, obtloustlé Novákové je teď ředitelka banky. A má chůvu a zahradníka a milence, protože manžel je tak en. vyčerpaný, že už je ve 29 letech impotentní. “ To, že nedala svým dětem dost lásky, citu a pozornosti, z nich udělá další traumatizované v této hře na přežití.

Ještě si představte, že by dnes došlo k hromadnému Osvícení všech obyvatel této trestanecké planety. Vím, že vám označení trestanecká, vězeňská planeta vadí, ale takhle ji zvou zasvěcenci už tisíce let v předávané linii…  Kteří vidí ty bytosti, co tuhle planetu vlastní. A najednou by lidé začali ničit pc, telefony, vysílače, TV, elektroniku a vše co drží lidstvo ve spáru umělé inteligence.  Néé, to se nestane.:) Půlka lidí je na internetu a mobilu tak závislá, že byje zachvátila taková úzkost a agrese, deprese, že to ani nechci vidět.:)

Jak je to s těmi roboty velmi pokročilé umělé inteligenci? Také nevěří, že je někdo ovládá a že jsou umělí? :) Ví duše v těle avatara, že není tak svobodná jak si myslí? A že myšlenky ji do mozku vkládá někdo jiný? Otrokář, majitel?:) Její majitel?

No, hlavně, že je sranda.:) My tady, v Česko-Slovensku žijeme v blahobytu. Tedy ve srovnáním s okolím.  Je to jako ve psí množírně. Ti z Indie jsou v kotci s kůrkou chleba, Čechoslováci mají v kotci kuře, víno a barevnou TV. Ale ve vězení jsou oba.:)

A nemuseli by být…