Dřív měli lidé k čarodějům, vědmám, šamanům obrovskou úctu. Věděli, že tihle lidé umí léčit lidi, zvířata, ovlivnit počasí životy dávat i brát. Že sice jejich schopnosti výrazně limituje vězení lidského těla, ale lecos jde tréninkem přetlačit.

Minulé tisíce let to na téhle planetě vřelo. Dělalo se spousty kleteb, kdejaká porodní bába, vědma, čaroděj.

Dnes? Nevědomí, odpojení, spící lidé, přežívají v krysím závodě: jídlo, spánek, sex, práce, postarat se o rodinu, děti, práce, výlet, práce, opít se..ulevit si, nakopnout se vším možným, nějaký sport, tlumit smutky, bolest duše, těla. Přežívat v nemocném světě a nevědět, že je nemocný….Přežívat, existovat, ne-žít.
Lidé co se sebou chtějí něco dělat, poznají, prožijí, že smysl života jde nalézt jen v Bohu a v cestě k němu….
Mudrcové dokáží cestovat v čase…posunovat se po časové ose kamkoliv. Vrátit se do různých událostí… protože ve skutečnosti čas neexistuje… Všechny naše inkarnace, všechny prožitky běží tady a teď…jen na jiných frekvenčních pásmech = v jiných časoprostorových realitách. Kdo vyspěl, dokáže přeskakovat do jednotlivých inkarnací svého Vyššího Já, kdy v každé té postavě ( na různých planetách a v různé kvalitě dimenzionální frekvence Bytí části své multidimenzionální duše ) je jeho část…Když dám příklad: Míra rok 2022 píše tento text právě, přesunem vědomí po časové ose by se mohl dostat do roku 1722 kdy sedí v poustevně na Svojkově a koukat jak se zrovna jeho paralelní tělo, s další části jeho duše modlí. Koukal by na něho a mnich metr od něj by ho jako jasnozřivý viděl také.
Vylétnout z vězení fyzického těla a fííí, mohou se podívat kam chtějí. Skoro kamkoliv, pokud tam nejsou silné bariéry a clony.
Nedávno jeden čaroděj přenesl své Vědomí do okřídleného lva a zařval v jeho těle nad hradem a vesnicí, kde žije v těle fyzickém. Protože už ho ti lidé nebaví…Jejich duše to slyšely. NA podvědomé úrovni neprobuzených to je zapsáno.  Poučné. Na tyhle Probuzené, Osvícené, Vědomé je karma, tedy rovina příčin a následků obzvlášť přísná. Připoutáni k omezeným lidským tělům násobně působící. Se schopnostmi jde ruku v ruce obrovská moc nad okolím. O to větší musí mít tihle pokoru, aby Sílu nezneužili a nikomu neublížili. I když je to těžké, když se vrátím k první větě tohohle textu. Pokoru a ještě větší pokoru a nekonečně velkou pokoru. Sám jsme velmi nepokorný, a když mi někdo řekne, že jsme nepokorný, vím, že má pravdu. Když jsem tohle řekl pár lidem ve tmě ( jednomu z padesáti, když pro ně informace přišla ), většina hned řekla, že jsou pokorní a někteří, že hodně pokorní. To nikdo skutečně pokorný nikdy neřekne.:) Protože by popřel samotnou podstatu pokory.
 Silně jasnozřiví ví o lidech všechno…vědí o nich víc, než oni sami…. Kým jsou a kým byli a kým budou v těch současně běžících realitách… Jaképak copak minulé a budoucí života, když vše je TEĎ. Vědí o nich co žijí, s kým žijí, kdy „zemřou“. Co se jim bude dít, co se celku bude dít.  Napojením na jejich mentální tělo slyší jejich myšlenky a dokáží se podívat do „skladiště“ jejich myšlenek, skutků, činů… Kdy každý má své slabé místo a kostlivce ve skříni… A nechce, aby jste viděli film jeho nejhorších skutků…O to větší přísnost karmická na Zřece. Proto je lepší říct, že mají vidění zavřené a mají klid.
  Jakýkoliv boj, dělá z příčin následky a tvoří karmu. Proto ti nejsilnější se boji vyhýbají co to jde. Ale když není zbytí, vyhýbají se eliminaci za každou cenu.
Plný přístup do Akáši má u nás kolem 30 lidí. Není to moc. ?Myšleno do všech pater, neomezený přístup všude tam… do všech úrovní této vesmírné knihovny/kroniky, kde se můžete podívat na něčí „svazek“, kdy se vám otevře multidimenzionální portál, kde vidíte o této duši co je třeba. Při jejím léčení, učení. Vše se svolením, protože jinak by to nebylo ve Světle.
I plně probuzení mudrcové ví, že nemohou odejít sebevraždou a v lidském těle musí dožít. Ano, někteří mají možnost zůstat už v duchovním světě a se souhlasem „moudrého“ v síních radosti už se do těla nevrátit. Spousta z adeptů tohle nevyužije, protože nechce, aby jejich blízcí našli jejich mrtvolu bez rozloučení.
Bez kotev ( děti, rodina, majetek atd. ) se odchází snadněji a člověka to netáhne k nim do další inkarnace společné. Plně Probuzení, Osvícení, Realizovaní, po vyčištění své karmy do posledního haléře… Pak po smrti těla, v duchovním světě stojí před volbou: vrátit se ze soucitu pomáhat jako mistr soucitu nebo to už konečně ukončit a rozpustit svou nesmrtelnou duši zpět do Boha.  A vtipné na této vesmírné hře je, že v současně probíhajících realitách je vidět první i poslední inkarnace každé duše a i ta omáčka spousty vtělení mezi. :)
O tomhle by se dalo psát stovky stran. Tisíce.  Čekají nás zábavné roky, ač mnoha lidem nebude do smíchu, O to více lidí, natlačí zoufalství do cesty k Bohu.  Dnes jsem si oholil hlavu, dělám to před rituály. Cítím se čistší, lehčí. Jdu do tmy na pár dní, vymodlit si větší pokoru a spojení s Otcem – Bohem – Stvořitelem.  Nic není zadarmo ve Vesmíru.
Dokud jsme v tělech, vše je Dokonalé. Vždy je vše Dokonalé.