V dnešní hypertransformační době, když na sobě někdo pracuje a otevírá se v meditaci, modlitbě, nejen přes svou korunní čakru energiím, je třeba, aby jeho fyzické tělo alespoň částečně stíhalo jeho duchovní pokrok. Při meditacích, modlitbách, práci na sobě dochází k změně vibrací těla, organismus funguje na jiných frekvencích a je třeba, aby ten kdo postupuje pracoval i se svou schránkou. Pokud se více rozevírají nůžky mezi duchovním posunem a zdravotním stavem a tělo není výživené, nekončí to většinou dobře. Někomu se tělo rozsype, jiný skončí hůř. Už jsem o tom psal. Je třeba více odpočívat, spát, regenerovat. Dopřát si třeba masáž, baňkování. Sauna je super, detoxikuje tělo. Tělo čistí i co nejlepší pitná voda. Dobré jsou 100% šťávy, smoothie, mošty, bylinkové čaje. Fajn jsou různé bylinky na čištění, detox a posílení těla. Tinktura z hlohu na čištění emocí a srdce. Tinktura z lichořeřišnice jak přírodní antibiotikum vyčistí záněty v těle. Reishi také vytáhne z těla kdejaké emoce. A spousta dalších bylinek. K tomu doplnit tělo vitamíny a minerály. Lidí co na sobě pracují poslední roky více odpočívají. Vynechají výlet nebo kulturu a jdou si hodinu, dvě zdřímnout nebo odpočívají. Noční spánek 6-8 hodin jim nestačí tělo nabít.
Otužování v studené vodě rozjede elektrickomagneticke léčivé síly v těle a navýší imunitu. Fajn je i, zajít si třeba 3x ročně na očistu těla k nějakému osvědčenému léčiteli. Ten z vás vytahá co mu je z Vrchu dovoleno. Někdy i zárodky nemocí,odvede, odseká přivtělené duše a parazitální entity. Posílí vám ochrana proti nim.
Tělo samozřejmě vysilují drogy, cigarety, alkohol, více kofeinu. Dát si dvě piva jednou týdně nevadí, dvě sexy vína také ne. Ale vůbec ničemu to v těle nepomáhá.
S doplněným tělem se vyhnete kolabsům a stavům co popisuje spousta lidi, kteří píší, že se sotva vlečou a skoro pořád je něco bolí. Naše tělo je biorobitický stroj a každý máme jiné množství životní energie. Jak žiju na čistém místě u lesa, tak je pro mne každé město nad 10 000 obyvatel už velký vysavač energie a ten elektrosmog a ozařování mne tam ubiji. Tak od tam rychlé odjíždím a jedu tam, jen když musím. Ale kdo tam žije dlouho, nepřijde mu to.
Neuvěřitelný odsavač energie je i internet a Facebook zvlášť. Stává se mi, že na internetu místo plánovaných 4×15 minut za den, kvůli mejlům, strávím o dost více a zbytečně vyhodím spoustu energie.:) dávám fb rok, maximálně dva.:) Ale spíš ho zruším daleko dřív a budu jen na mejlu.:)
Telefon je také velký odsávač energie. Ale na něm naštěstí trávím v průměru asi jen 15 minut denně a úmyslně mám už pár let telefon bez internetu.
Zkrátka a dobře, je třeba šetřit a kumulovat životní sílu na potřebné transformace duchovní. Protože já ani vy nechceme krást energii druhým a ničit si tím karmu.