Jak se spojit s Bohem – Stvořitelem?:)
Nic není bez práce. A být v opravdovém spojení s touhle vševědoucí Silou, Supervědomim, které si leckdo vizualizuje jako nějakého stařečka v lidském těle, je velmi těžké. Kdyby mi někdo dnes odpoledne zařídil velmi silné spojení s Bohem a komunikaci s ním v přesahu inkarnací, dám mu svůj dům i auto a vše co mám.:) Protože je to vše ničím, vedle toho o čem píšu. Tak moc je pro mne ta energie silná a kontakt s ní by mne spálil. I proto se pokročilí duchovní spojují přes prostředníka, Ježíše Krista, který šel za námi jako spojka k Bohu. Proto se jasnovidci spojují s Kristem, mluví s ním, vidí ho v jeho jemněhmotném těle. Je multidimenzionální, může být na spoustě míst zároveň. A rozhodně nemá tmavě vlasy, jak ho popisují prolhané církve a sekty. Které postavily své fungování na lži, manipulaci, násilí a honbou za mocí.
Kristu vadí, když se nějaký drzý pomatenec, manipulátor prohlašuje za jeho vtělení. V ČR máme minimálně dvě ženy, manipulátorky, které svým oddaným ovcím tvrdí, že jsou vtělený Ježíš Kristus. Smutné, ale samy se potrestaly.
Jeden jasnovidný přítel mi kdysi vyprávěl zážitek Roberta Monroa, špičkového astrálního cestovatele, známého jeho institutem astrálního cestování. Projevil ve svém jemněhmotném těle přání vidět Boha. Poprosil nějaké světelné bytosti ať ho za ním vezmou. Letěli dlouho, začal být velký žár. Pak ho začaly ty bytosti chránit svými těly, křídly. A pak už dál letět nešlo, shořel by. To jen pro představu, jak daleko máme k Bohu v tělech tak nízko vibračních.
Občas se objeví někdo, kdo tvrdi, že mluví s Bohem. Vyloučeno to asi není, ale v drtivé většině s ním komunikuje nějaká astrální entita, vydávající se za Boha. Případů, kdy entity udělali z lidí pitomce, je také spousta. Na začátek jim sdělili něco co se stane a získali si jejich důvěru. A pak už si hráli a náramně je to bavilo.:) “ Já jsem Kačenka a sdělují vám, tě jsem druhý příchod Krista.“:) „Já jsem Pepa z Opočna a v minulém životě jsem byl Bůh“.:) Mystik Fr. Drtikol by jim řekl: debilové hloupí pomatení.:)
Ne nadarmo se spousta mnichů, jogínů desetitisíce hodin ze srdce modlí k Bohu přes Krista. A i Kristus má rád oddané učedníky. Byť ta oddanost není v ješitnosti a ovládání. Ale chceš, aby Ti byl Kristus blíž? Chceš, aby do Tebe vstupoval, naplnil Tě, léčil přes Tebe? Není to hned. Poklon se mu, výdrž a poctivě pokračuj a nikdy se nevzdej. Dáš mu slib, že budeš jeho nástroj na léčení lidí? Fajn, ale jak začneš, jede to na úkor tvého soukromého života a většiny času. Vážně to chceš?
Tyhle přístupy a Síly nedostává nikdo zadarmo. Občas se to stane někomu v traumatu, silném prožitku, odevzdání, že zažije náhle světlo, spojení, osvícení. Ale i tihle lidé už s těmito silami pokorně pracovaly spousty inkarnací. Tak jako spousta z nás. Ale stojí to za to. Protože ve všech vesmírech, světech co existují, není nic většího než opravdové spojení s Bohem.