Co se týče přístrojů ve tvaru sarkofágu, které používaly některé civilizace na této planetě už před spoustou tisíc let…

Některé kamenné sarkofágy co na planetě stále máme a nebo celé komory jsou napojené na různé energetické toky a tělo, které opustila duše, astrální tělo je díky těmto energiím konzervováno a vydrží bez baterie-duše daleko déle. S tímto se pracovalo při různých iniciacích, zasvěceních, výcviku, kdy adeptovo tělo leželo dny, týdny v sarkofágu ( a hlídali ho kněží ) a on mezitím studoval, plnil zkoušky v astrálu nebo duchovních světech. V Egyptě ho třeba provedli záhrobní říší a dalšími světy. V Tibetu mu ukázali různé nauky a světy v praxi. Někdy dali adeptovi vypít nějaký psychedelický nápoj, ale většinou se to dělalo bez drog a medicín. Tohle dělají i špičky mocechtivých zednářů. A samozřejmě i tajné řády a bratrstva mnohem mocnější a tajemnější.
Před pár lety mi o tomhle vyprávěl jeden chlapík, že ho tím provedli v Egyptě. Kdy 3 dny byl mimo tělo ve výcviku v různých světech a říších a hlídali mu ho zasvěcenci jednoho bratrstva – řádu, jehož je členem. A on je proti psychedelikům, takže šel čistě bez psychedelik. Šamani všech kontinentů používají k zesílení psychedelika. A nebo svůj buben. Kdy opravdu silnému šamanovi přijde do vize, snu silové zvíře v těle…on toho jelena, soba atd. zabije a jeho kůží potáhne buben. Ten si pak propojí nahoru i dolů, do různých světů a používá ho jako přepravní prostředek. Kdy díky tranzu a síle toho magického zvířete snadno putuje mimo tělo a použije i energii toho tvora.
Dnes jsem četl, že v USA poprvé zamrazili a po operaci oživili pacienta. Tohle je brutální metoda, tělo rozhodně poškozující. Ale zatím tady ty technologie, kdy se pomocí přístroje vytělesní duše a astrální tělo z hmotného a v energie v sarkofágu tělo zakonzervují na dny a jakmile je opravené, pustí do něj duši-baterii zpátky. Vojáci minimálně 3 armád už mají k dispozici přístroj, který vyrve astrální tělo z těla fyzického. A také zbraně, které na dálku zaútočí na člověka tak, že je pak už jen lékařem konstatován infarkt.:)