Před lety jsem po zahlédnutí, psal text o speciálních přístrojích ve tvaru sarkofágu, kde jsou dvě komory. V jedné  je uměle vyrobené mladé, zdravé tělo ( případně kopie těla přenášeného, avšak plně zdravá a bez omezení ) a do druhé si lehne ten „přenášený“. A přístroj přetáhne duši přenášeného do těla umělého. A případně zpět. Autor filmu Avatar to zahlédl ve snu nebo ve světech atsrálních. Tak jako autor jiného filmu: Nesmrtelný, kde si bohatý člověk zaplatí přesun do těla mladého. Viz. ke zhlédnutí na Netfixu.

Z astrálu a snových světů už filmaři stáhli lecos. Třeba do filmů: Matrix, Avatar, a do spousty dalších.
Tenkrát jsem psal toto:
Ve filmu Avatar je z astrálu ukázaná technologie, která je tady už pár desítek let fyzicky. Kdy se 88 letý finančník z italské černé šlechty doma zavře do přístroje, ve vedlejším „sarkofágu“ leží další biorobotické umělé tělo bez duše..proběhne transfer a jeho duše se z oblasti brzlíku 88 letého těla starce přesune do absolutně zdravého mladého těla. Tyto přesuny lze dělat i do těl nejen lidských.
Dávno tady existují i přístroje na cestování v čase od různých mimozemských návštěvníků. Že o nich nevíte? Asi nepijete omlazovací dětskou krev a nepatříte mezi „vyvolené“ satanisty co tuhle planetu ovládají.:)
Představte si, že je vám 80 a vaše tělo není zrovna v ideálním stavu. I mysl máte zčeřenou poruchami paměti. Doma přelezete do těla 25 letého může v plné síle a zdraví. Jste multimiliardář, tak sednete do soukromého vrtulníku, letadla, jachty a vyrazíte si trošku zařádit…
Případně si jen necháte udělat kopii svého aktuálního těla, avšak ve 100% stavu zdravotním. Aby to nebylo divné veřejnosti, umírají v cca 105 letech. Anglické královně je za 3 měsíce 95 let. Je vitální, bdělé mysli. Většina lidí se jednak 95 let nedožije, a když ano, nemají tělo pružné a mysl bdělou. Čest vyjímkám.
Sarkofágy sloužily i k astrálnímu cestování: