Tisíce let, jsou na této planetě různé tajné mysteriózní řády ochránců. Ochránců lidí, bytostí a strategických míst. Neexistují žádné záznamy, nic o nich nevygooglíte. Tak jako nenajdete nic o okultních specialistech Vatikánu. A ani o černé vatikánské listině, na které jsou zapsány duše, které jim hodně vadí a Vatikán je v každé jejich inkarnaci likviduje. Já na něm nejsem.:)
Jeden řád kdysi strážil Máři Magdalenu, před papežovými vrahy a křižáky a také Svatý grál. Byla tím grálem sama Máří Magdalena? A nyní její potomci s kristovskou krví v sobě? Nebo je mystérium ukryto v ostatcích Magdaleny ( Kalich = lůno, krev – početí, materializace?) :) Podařilo se satanistům z Vaikánů ukrýt Svatý grál do jejich trezorů nebo je před nimi stále ukryt?
J iný spolek zase bojoval s draky, reptiliány, kteří jsou na této planetě poschováváni v obrovských jeskyních, hlavně pod jižní Amerikou a spousta šamanů s nimi spolupracuje – platí jim energií lidí výměnou za sílu a ochranu. A ten řád je tady stále.
Jiný řád chránil a chrání různé vstupy do podzemí a cestovní portály. Jsou mezi námi vycvičení strážci, kteří svým biopolem ukotvují některé místa, plazmatické stroje na planetě, které tady zanechaly předchozí civilizace a návštěvníci z různých planet. Ty nejmocnější tajné řády na této planetě fungující, jsou většinou vedeny mimozemskými nebo jemněhmotnými bytostmi, bytostmi, které snadno přechází mezi dimenzemi. A díky speciálnímu duchovnímu a mystickému výcviku, jsou pak i členové řádu, ti z vyšší hierarchie, schopni cestovat mezi světy, s nadlidskou silou bojovat s draky a různými potvorami, zažívat mystická spojení s bytostmi vyšších světů. Od Krista po různé Svaté.

Templáři jsou známí. Žili vesměs v celibátu a byli hodně zbožní… Vojáci, rytíři, bankéři. Na pátek 13tého je ve velkém povraždili a od té doby je tento den nešťastným. Pro Tibeťany je pak třináctka číslem šťastným.:) Když jsem zkolaudoval dům, z radnice vesnice mi jako náplavě, poslali číslo třináct, kterého se zbytek vesnice desítky let bál. Jaká pocta pro starou tibetskou duši.:)

V Himalájích z různých stran, jsou pak vycvičení mniši, lámové co hlídají vstupy do podzemí. Bájná Šambala leží na hranici Tibetu s Nepálem. A dá se do ní dostat v astrálním těle na dálku, přímo z duch. srdce a nebo převibrovat do jiné dimenze na místě a vstoupit. Znám osobně jednoho chlapíka co byl jedním ze strážců vstupu do Šambaly. V Šambale najdete chrámy, knihovny, spousty mudrců a lámů na pokec.
O Šambale jsou i knihy v češtině:
Bauer, Alois: Šambala
LePage, Victoria: Šambala – Tajemství duchovní říše
Muldašev, Ernst Rifgatovič: Hledání města bohů II.
Redfield, James: Tajemství Šambaly – hledání jedenáctého proroctví
Roerich, Nikolas: Zářící Šambala