Metoda korejského šamanismu viz. video je velmi zajímavá. Uvést pacienta do hlubokého tranzu, vytáhnout jeho duši z těla a odvést do Jednoty – Zdroje a očistit vše co jde a hlavně co je z Vrchu dovoleno. Ve videu zaznívá kritika šamanů z jiných zemí ( i šaman je jenom člověk s egem a dost z nich dělá hodně temné činy ač je většina přes vrstvy nevidících vidí jako dobráky a světce a někteří sní o cestě do Amazonie ), ale vše jen proto, že korejská šamanka předem neseznámila všechny – i pacienta s tím, co přesně chce udělat: tedy, získat souhlas pacienta s tím, že ho uvede do hlubokého tranzu svou energií a schopnostmi bez použití psychedelik ( kdy se velmi přiblíží hranici smrti fyzického těla a dojde k vymazání destrukčních programů a závislostí těla v tom poli rezonující vibrační čistoty a znovunastavení normy zdraví těla i duše ) a tam ho ideálně ponechá těch 7 dní ( kdy je třeba tělo hlídat a použít chráněný prostora a s tím by chlapík vybraný z publika nesouhlasil ). Ve videu je vidět, jak svou silou začala odvádět i přítomné neodvedené duše – přivtělence a geomorfologická pole kolem začala rezonovat a zvířata v okolí se začala ozývat, když viděla co se děje za mumraj kolem.
Pacient s odstupem času ve videu říká, že od té doby se cítí očištěn a jeho duše už nemá potřebu pít alkohol, kouřit cigarety a marihuanu, brát drogy a žije daleko opravdovější život. Tak jako to dokáže to málo lidí neodpojených od sebe a o Boha – Stvořitele v dnešním světě.
Alkohol nepiju už 7 let – co jsem začal pracovat s různými šamany, léčiteli jsem skončil s dalšími destrukcemi ( a nikdy mi nechutnal ani předtím, ale pil jsem ho občas, protože je to přece běžné a normální a v některých oblastech, na akcích je tahle destrukční droga vyžadována a kdo nepije s přáteli, na firemním večírku, na oslavě atd., je divný až podivín že.:)), nekouřil jsem nikdy, drogy neberu, kávu nepiju ani žádné energy drinky, dřív jsem hodně sázel, neberu ani žádné léky. Tyhle všechny destrukce a cpaní různých jedů, utlumováků a nakopáváků do těla jsou těch 7 let pryč a člověk se cítí lehčí, svobodnější a je mi zcela jedno kdo si o mne co myslí. Protože štěstí vzniká v mysli a je to stav mysli a opít se, zhulit marihuanou ( a tím si potrhat jemněhmotná těla tak, že duše po smrti ani nemůže odejít a zůstane tady mezi miliardami přivtělenců – jen kvůli chvilkové úlevě či vidění a ukojení své slabosti – a zajděte si k opravdovému jasnovidci ( sám znám jen 3 po letech v ezo světě ) ať vám to potvrdí – jak je na tom vaše tělo a jak mizivá je šance opravit ho světelným léčením a zacelením těch děr ). Když vidím jak obrovské množství esoteriků kouří marihuanu, je to smutný pohled.
Je smutné sledovat jak alkohol zdecimoval národy severoamerických indiánů, původních Australanů, a třeba i některé přírodní národy na Sibiři. A jak decimuje náš český národ s obrovským % alkoholiků. Česká republika je místem, kde je jedna z nejvyšších koncentrací starých a pokročilých duší na planetě a zároveň jsme na 1. místě v konzumaci destrukční marihuany, na druhém co se týče počtu alkoholiků.
97% národa je závislých na nějakých látkách škodících tělu, přibývá vážných nemocí z wifi ozařování a odpojenosti od sebe a od Boha. A jak antibiotika a některé léky přestávají zabírat, budou se dít věci s lidskou psychikou příští roky ve velkém. Ta odpojenost od Boha je v naší krásné zemi, kam inkarnovat se je za odměnu velmi vysoká. Když vidím jak jsou děti ve školkách, školách instruovány, že existuje asi 60 druhů pohlaví ( já vidím jen muže a ženy a pak spousty lidí s různými psychickými poruchami ) a už od dětství jim je naléváno do hlavy učení třetí říše, potlačení svých předků, rodu, národa, vztahu k půdě, Zemi, tradicím, k Bohu, je to rovněž smutné.
Také je smutné sledovat to obrovské množství lidi závislých na prášcích a na antidepresivech v cigaretách, jak to jejich duše nezvládá a snaží se ulevit bolesti.  Až to duše nezvládá a přijde vážná nemoc, je často na změny pozdě. Proto je lepší začít už dnes. Jít do sebe, k Bohu a začít se očišťovat a nebýt jen odpojenou baterií pro bytosti, kterým tahle planeta aktuálně patří, a které žijí z životní energie lidí.
Přijde mi, že přibývá lidí, kteří svým příkladem, světlem mohou probouzet lidi kolem sebe. V lásce, pokoře a nenásilně. Část z nich i odolá pasti udělat si z nemocných, odpojených dojné krávy.
O různých pro a proti by se dalo napsat spousty stran, ale…vždy je základ nedat tomu destrukčnímu svou energii a emoce a ty dát radši tomu hezkému, pozitivnímu, tvůrčímu a hlavně sobě a své rodině. Pak se člověku žije fajn za každé situace.
https://www.youtube.com/watch?v=YEtH2CIL-ms&feature=share&fbclid=IwAR2p9DVqDv_3kaKuvFM2kuRfhYk_a0LMKOZh-bSxuSc2BHYSSVqntii73Ao