Dlouho jsem nepsal nic k pobytům ve tmě. Provedl jsem tmou už spoustu lidí. Přijde mi, že to dělám věčnost. Není to zázračný ezoterický seminář, nenabízíme zázračné vyléčení, ve tmě jsme všichni sami za sebe. Vše si každý musí odpracovat sám. Většina duchovních hledačů zjistí, že ty desítky, stovky tisíc utracených za semináře, výlety a různé zázračné metody, byly jen přípravou k tomu, jít konečně do sebe a každý den provádět nějakou praxi. Vytrvale, systematicky, vědomě, bděle. S cílem dostat se do svého nitra, k Bohu a třeba i k tomu Osvícení. Sedět týden ve tmě a vidět jací skutečně jsme a kdo jsme, je jedna z velmi silných metod.

Ano, od mistra mohou prověření žáci dostat mnoho. Může jim i sebrat část karmy na sebe. Poprosit za ně Nahoře, něco z nich sundat, vyndat. Něco jim vyčistit, umést cestu k … Mistři mají pár žáků, se kterými se propojí.

Ti opravdoví mistři to však dělají pro prověřené, letitými zkušenostmi ostřílené „žáky“, protože se s nim propojují na více inkarnací. A často, se už kdysi párkrát v inkarnacích někde setkali a teď vrací dluh nebo pomohou pro příště. Tohle se nedělá na kurzech a seminářích pro lidi z „ulice“, kde se ezoterikům protočí za rok stovky lidí.

  Tak teda něco ze zákulisí pobytů ve tmě.. Včera mi ráno volal chlapík, že byl na pobytu ve tmě u Prostějova ( a to to na tom místě má V. nadprůměr v české kotlině ) a pátý den skončil s rozjetými úzkostnými stavy atd., a že tři dny nespal, je v nemocnici a není to dobré. Volal mi před časem 2x, vždy po konzultaci řekl, že si jde udělat rezervaci. Netrpělivě nechtěl čekat, chtěl co nejdřív. My máme plno na pár měsíců předem, už roky. Zafungovaly i ochrany místa. Nakonec jel jinam a po mě chtěl včera zachraňovat, ač byl jinde. Dal jsem mu kontakt na kamaráda šamana, kterého má u Prahy, tedy kousek, a který je na tohle v naší zemi špička. Byl mistrem, je mistrem a starou duší z mocné duchovní linie, co umí, pro ty, co vidí. Aby mu pozavíral ty kanály a napojení a světy, co si ve tmě vypáčil a není na to připraven a neprošel postupným praktikováním. Otevřelo se mi něco, na co nenatrénoval.
V naší krásné zemi máme takřka víc center na pobyty ve tmě, než zbytek Evropy dohromady. Hlavní důraz by měl být na bezpečnost účastníků, tedy místo vyčištěné, udělané ochrany v různých světech a průvodce by měl projít nějakým výcvikem. Aby účastníky zájezdu dokázal ochránit. Než jsem začal dělat pobyty ve tmě pro lidi, vyprosil jsem si požehnání.  S tou velmi silnou metodou jsem v pár inkarnacích hlouběji pracoval. Strávil ve tmě spousty let.
Místo tady je velmi silné, mezi těmi asi 40 centry, kde se pobyty realizují, absolutně bezkonkurenční co se týče energetických staveb, portálů, ochran místa, lidí, zesilovačů atd. I toho léčebného centra, co zde místo maringotek stojí v astrálu. Kdo vidí, ten ví, netřeba rozepisovat. Nepřipravení a odpojení, to pak stejně budou brát jako pohádku.:) A upřímně, je mi to zcela a úplně jedno, kdo si co myslí.
Jak je doba náročnější a v kolektivním vědomí je spousta strachu, agrese, flustrace z covid fašismu a toho co se bude dít, utrpení, dotýká se to všech. Většina národa je na něčem závislá, kombinace závislostí, polovina národa už má psychické problémy. Výrazně přibylo chronických a vážných nemocí. Takže i do tmy o všech center budou jezdit i  víc a víc rozbití lidé. Většina lidí má vyčuchlé tělo, nevyživené, různý stupeň vyhoření, nedostatek energie. Lehce nebo úplně na své tělo kašlou. Přednost mají materiální věci, dovolené, auta, požitky, opíječky, zábava. To, že to co pro své tělo dělají teď, se projeví další roky a ve stáří na kvalitě jejich zdraví, neřeší. Řešit své tělo a zdraví na úkor dovolené, lyžování, nové kabelky či auta? Povrchní že.:)
   Už jsme měli ve tmě skoro 40 naočkovaných lidí. Extrémně vysoké číslo. I jim samozřejmě tma udělá velmi dobře a načerpají energii na silovém místě a díky zesílené produkci hormonů. Pro hlubší duchovní práci už jsou a bude to znít drsně “ ze hry“, a ve tmě i ze mne sají více energie. To mi nevadí, energie mám hodně.
Poslední půl roku přijeli dva kuřáci. To co se z nich ve tmě vypařuje, jak ten podřadný tabák a koktejl antidepresiv mají v těle hluboce zažraný…a  je to cítit, jak je to hnusné, odporné, a pak to čistíme ozónem, energeticky, světlem… prosím kuřáky, aby jezdili do tmy jinam.:) Chápu, že pobyt ve tmě, je jedna z mála možností, jak se dostat do svého nitra a tohohle otroctví se zbavit.  Zotročené duše, co potřebují své antidepresivum v cigaretě.  Soucítím s těmi, co žijí ve vztahu s kuřákem nebo jeho bezohlední rodiče kouří i doma.
Když někdo přijede do tmy k nám domů, pustíme ho k nám domů, na léčivé, úžasné místo, kde se může jeho život výrazně obrátit k lepšímu, čekáme úctu a pokoru k lidem, k místu, chuť  a záměr stát se lepším člověkem. Začít dělat změny, zbavovat se traumat, strachů, závislostí. Měli jsme tu teď materiálně bohatého, duchovně naopak velmi chudého chlapíka. Spousta traumat, strachů, vyhoření, nefunkčnost…fakt hodně neřešeného co bude příští roky kulminovat. Přijel do tmy jako do vězení. Říkal, že jde do vězení. Nevydržel v úplné tmě ani 2 dny.  Přivezla ho milenka, která skočila zase do stejné pasti. U něj arogance, nepokora, neúcta k praktice, místu, místním lidem, bytostem.  Proklouzl k nám v narychlo uvolněném termínu na žádost její duše, kdy mu vše zařizovala i ho dovezla…jinak by se k nám nedostal. Lidé se k nám těší, jejich duše často tetelí nedočkavostí. Váží si té možnosti odpojit se na těch pár dní od světa, internetu, konzumu, rodiny a všech tlaků systému.  Někteří ty tisíce měsíce šetří a my si to dobře uvědomujeme.
V astrálu odmítneme ročně stovky lidí, nejsme tlačeni finančně ani jinak. Ať to nezní nabubřele, ale: nemusíme dělat s lidmi, se kterými dělat nechceme. To je svoboda, opravdová svoboda. Kamarádi léčitelé to mají nastavené stejně: kdo tam nemá být, ten se nedovolá, nedostane termín, odpadne a dostanou se ti opravdoví zájemci, co to s prací na sobě myslí vážně a nehledají jen první pomoc nebo zážitek kdekoliv. Aniž by plánovali, se sebou konečně začít něco dělat.
 S úctou a pokorou. Kdo neprojeví úctu vám a vašemu domovu, ten ať jede jinam. Pro nás je tohle místo posvátné. Má velkou sílu a je velký dar tady moci žít. Když přijede někdo jako host, očekáváme úctu ke všem tady žijícím. Nežiji tady náhodou, připravoval jsme si tohle místo v předchozích inkarnacích = k rychlejšímu růstu.
 Kdo je v pokoře a úctě, může dostat na tomhle úžasném místě velmi mnoho na svou duchovní cestu.  Víra a důvěra dokáže zázraky.  A že těch možností od místních bytostí, energií a průvodců je. Klidně posedím ve tmě každý den s pokornými a hledači třeba i přes hodinu a zodpovídám jejich otázky. Výjimečně někomu zprostředkuji léčení nebo odebrání něčeho, co už nést nemusí a jeho karma to dovoluje.  Mohl bych to dělat častěji a lecos lidem v různých světech vyprosit, vyčistit, ale tohle se většinou nedělá pro lidi co vidíte poprvé a nejsou připraveni.
 Mírovi je jedno, jestli je ten člověk miliardář nebo chudý, student nebo důchodce. Slavný zpěvák, sportovec nebo neznámý človíček.  Pokud se chová uctivě k místu a nám.
Mou výhodou je, že žiju v obrovském blahobytu, nejsem tedy nucen dělat co nechci. A to je super, když nemusím dělat co má duše dělat nechce. Nejlépe je mi ve vnitřní tichu, v sauně nebo s knihou ve vaně.:) . 3x ročně si říkám,  zda se přece  jenom už nestáhnout do ústraní, myslet víc na sebe a dokončit Realizaci. Přestat dělat pobyty ve tmě, přestat  podporovat ve volném čase různé lidi, nepomáhat spoustě lidem zadarmo. Prodat co mám, nemusel bych už nikdy pracovat, ale… tento svět  je víc a víc nemocný. Lidé budou víc trpět. Schovat se do ústraní  před jejich bolesti by bylo  v tomto světě iluzi a snění  ve snění,  snadné.  Ale i tak to zvažuji, když  koukám  co nás  čeká.:)