Jednou týdně chodím na baňková, masáž zad, páteře. Posturální svalstvo tím uvolnit a cvičením zpevnit.:) Aby to moje tělíčko, schránka, skafandr, vozítko, vydrželo v co nejlepším stavu těch ještě asi 45 let, než mi bude dovoleno z této inkarnace odejít. A má masérka je Jehovistka.:) Členů této sekty je na planetě říkala asi 8 milionů. Velká sekta. Je pro ně svaté co vše vymyslel jejich Bůh Jehova a vše co je psáno v bibli. To, že bible byla mockrát přepsána prý není možné, protože Jehova by to nikdy nedovolil. Stejně jako podobné spolky, jsou i u Jehovistů ženy podřadné a v pozadí. Vše vedou pomazaní bratří. Věřit v dnešní době na podřadnost žen je podle mne nelidské a v rozporu s vesmírnými zákony. Ale žena je podřadná i v islámu, ve víře rabínů, v afrických kultech a v řadě jiných učení. I ta evropská římskokatolická církev většinu let svého fungování  ženy zašlapávala do země, a když se nějaká vzepřela nebo si moc vyskakovala, nechali ji upálit, utopit jako čarodějnici nebo pohřbít za živa. Koneckonců, jak sem před časem psal, i v Amazonii nemají šamani rádi, když se ženy tlačí mezi ně, nebo je nedej Bože svými schopnostmi začnou převyšovat. Tak tam jednu silnou šamanku nechali šamani popravit. Čarovali, zakryli ji vidění, přijel Američan na léčení, vytáhl pistoli a šamanku rozstřílel. No zkrátka ani v té Amazonii, kam spousta gringů jezdí odevzdávat svou energii to z velké většiny není čisté. Čeští šamanští učni by o tom mohli vyprávět – co kolem sebe prožili a viděli za fujtajbly od sexuálního obtěžování, znásilňování, černou magii, spolupráci s draky ubližujícími už tisíce let lidem, čarování s popelem mrtvých šamanů a další hnusoviny.
Zpátky ke sboru Jehovistů: z centrály dostali Jehovisté doporučení ať se připraví na konec světa. Prý se blíží.  Udělali si balíčky na 3 dny podle návodu. Asi litr vody na den a nějaké konzervy a sušené jídlo, které pravidelně mají obměňovat jak skončí záruční doba. A baterku, sirky, píšťalku a nějaké další věci. Vše na 3 dny prý stačí, Jehova se o ně pak postará.
Pro mne je Jehova je jeden z té spousty Bohů a Bohyň různých náboženství, sekt, směrů. Respektuji víru druhých, byť mi třeba přijde divná,  a je fajn, že ta paní nikomu neškodí, snaží se žít čistě, dodržovat zákony, nějaké desatero. Nekouří, skoro nepije, nefetuje, pomáhá druhým. Prospívá tedy lidstvu více než většina.
Jaderná válka tady nebude, to nebude dovoleno. Ale válčí se i dnes na zhruba 20 místech planety.  Krize, výpadky elektřiny, pád bankovního systému jednou přijdou. A nějaké zásoby potravin, drogerie se vždy hodí. Protože kdo je připraven, není překvapen a není nucen rabovat a obtěžovat druhé až něco přijde.:)