Co vše se může stát nepříjemného při vašem pobytu ve tmě?

Zkusím sepsat, co mne napadlo.:)

1) Budete se velmi, ale velmi nudit a čas se vám neskutečně povleče… Málokdo umí skutečně vypnout hlavu, mozek, myšlenky. Jen zlomek lidí se umí ponořit sám do sebe a vypnout hlavu. Stejně jako jen malé množství lidí dokáže během meditace zastavit vířící mysl a propojit se nahoru.

Co s tím? Jako průvodce se vás budu snažit motivovat, uklidnit a rozebrat s vámi vzniklé situace a zážitky, abyste dokázali dokončit celou naplánovanou délku pobytu.

2) Dostanete nějaký strach ze tmy (paniku) či jinou nezvladatelnou pohnutku a nebudete mít sílu dále pokračovat.

I tohle se může stát  a není ostuda skončit nebo si vyjít na vzduch. Skončit můžete kdykoliv. Jen si zevnitř odemknete dveře a jste venku. Nebo si zapnete svůj mobilní telefon a zatelefonujete svým blízkým. Nejde o život, nejde o nic. Terapie tmou je poznáním sebe sama, léčením, není problém kdykoliv proces utlumit nebo ukončit. Zajít se projít do lesa, vyčistit si hlavu a vrátit se do svatyně. Setkal jsem se i s chlapíkem, který každou noc chodil na procházku ven. I to není problém domluvit a já vás v určenou hodinu navštívím.

3) Doma nebo v práci se stane něco obzvlášť zásadního a bude vás ihned potřeba.

Žádný problém. Nejste na druhém konci světa, ale takřka uprostřed ČR a kamkoliv po republice se dostanete během pár hodin. Svým autem nebo busem, vlakem. V akutní situaci vás mohu odvézt autem já nebo pro vás někdo přijede.

4) Někomu se ve svatyni objeví světelné bytosti, andělé, katedrála nebo jiné silné duchovní scenérie a zážitky. Někomu se začnout vybavovat jeho minulé životy a podobné věci.  Pokud není na tyto věci připravený, zacloumá to s ním. Mám s těmito zážitky vlastní zkušenosti a vysvětlím vám, co se děje a jak s tím naložit. Nemějte strach, tyhle scenérie a zážitky se objevují bohužel jen menší části účastníků. Těm, kteří jsou už na určitém stupni duchovního poznání a tudíž je přímo očekávají a často i kvůli nim pobyt ve tmě absolvují.

5) Nebude vám chutnat strava.:)

Na stravě se domluvíme předem. Dáte nám vědět, co vám chutná a co ne.

Další dotazy ohledně terapie tmou, můžete směřovat na: info@tmaleci.cz

a svůj pobyt si můžete rezervovat zde: http://www.tmaleci.cz/rezervacni-formular/

Na viděnou:)

Přikládám fotku z peruánské džungle aneb můj pochod za šamanem.:)

Mirek

mira v džungli