Matka Země je úžasný živý tvor. A stejně jako lidé, má i ona své energetické body, na které se dá píchnout akupunkturní jehla – třeba obelisk, a s tou energii pak různě pracovat. Římané dovezli obelisky z podrobeného Egypta. Se snahou nadřadit se nad faraony a ještě více je pokořit…I když jim všichni římští císařové schopnostmi a věděním nesahali ani po kotníky. Faraoni – králové a bohové Egypta, obelisky uctívali a považovali je za symbol své nesmrtelnosti. Tahle mimozemská rasa, rodová linie ( těch linii v Egyptě bylo víc, jak se střídaly dynastie ), přiletěla na tuhle planetu z jiné a ze dne na den ovládla egyptskou říši. Prostí Egypťané viděli jejich vesmírné koráby a začali je uctívat jako sluneční Bohy. Přiletěli přece z nebe, ze Slunce. Byla tam i jistá propojenost se zaniklou epochou Atlantidy. Atlantida údajně trvala kolem 100 000 let. Tahle mimozemská rasa ( koneckonců jsme všichni na této planetě inkarnovaní z různých částí Vesmíru ) měla pro dnešní populaci neuvěřitelné schopnosti. Je velký rozdíl být třeba duší z Andromedy nebo z Plejád ( 5-8 dimenze ), či dokonce třeba z dimenze 7 500, ale být zavřený v lidském těle s omezenými schopnostmi. Vs. přiletět jako duše přímo v mimozemském těle. To dává těm v tělech mimozemšťanů nad námi velkou výhodu.:) Řada duší aktuálně inkarnovaných na naší planetě, pochází z vysokých dimenzí, ze vznešených hierarchií ( vše ve Vesmíru má svůj řád a hierarchie jsou nejen ve světech andělů a třeba přírodních bytostí :) ), ale jejich duše, uvězněná v oblasti brzlíku, našeho hrubohmotného těla s řadou omezení, je tak trochu více v pasti.:) Z pohledu nesmrtelnosti duše, je tahle její inkarnace stejně jen kapkou v moři jejich bohatých zkušeností. Říkejte to však někomu, kdo 20 let umírá v bolestech nějaké vážné nemoci a urychluje tím vyrovnání své karmy. Pokud je alespoň trošku duchovně znalý, ví, že si tuhle školu, zkušenost musí protrpět celou a svou pouť tady nemůže ukončit sebevraždou. Sebevražda je karmicky průšvih, rychle vás to vrátí zpátky, do ještě horší inkarnace a daleko horších životních podmínek.
Ukradené obelisky římští čarodějové umístili na silová místa, přeprogramovávali je a napojovali na křesťanský egregor. Tyhle obelisky, místa a různé chrámy propojili v astrálu soustavou sítí ( tak jako je to i v Praze ), potrubí k dotování strategických míst, zesílení ochran města. Stále to tam je, i když už je toho dost oslabeného či poškozeného. Stejně jako v Praze, kde některé linie, body, vortexy, třeba nyní určité skupiny opravují. Ale samozřejmě nemají ty schopnosti a sílu, co měli čarodějové císaře Karla proškolení římsko-egyptskou školou.
Zpátky k Římu. Jasnovidci a pokročilí uživatelé třetího oka si mohou i dnes pustit záznam na každém z obelisků. Pustit si video, kde uvidí tisíce let staré záznamy korunované faraonskými pečetěmi na obelisku. Tak jako to video uvidí na každé desce s funkčními hieroglyfy. Před obeliskem, deskou, se přes třetí oko propojí s nápisem, poprosí o přehrání záznamu a místo obrázků sokolů, hadů apod. uvidí sdělení tvůrců. Obelisků je v Říme asi 13. Těch veřejně k vidění. A i u nich se stojí za to zastavit a nasát si nějakou energii.

Ono je vůbec na planetě spousta podobných propojovadel z astrálu, zesilovačů do hmoty. V Peru třeba obrazce na planině Nazca. https://cs.wikipedia.org/wiki/Obrazce_na_planině_Nazca Ty si napojovaly jednotlivé šamanské klany a čerpaly z nich sílu z astrálu. Jeden klan měl kolibříka, druhý třeba opici. Bylo to třeba, aby odolali v každodenních šamanských válkách mezi sebou. Ty probíhají dodnes. Už neplatí to dříve nepsané pravidlo: když nějakého šamana, jiný zraní a on ho vystopuje, měl útočník povinnost ho z toho vyléčit. Nejen dolary tohle zničily.
Podobně pracují různé petroglyfy po celé planetě. Kdo chce, může z těch funkčních čerpat sílu. Na kameni s obrázkem srdce, čistit a dobíjet srdce. Na jiném zase dobíjet třetí čakru.https://cs.wikipedia.org/wiki/Petroglyf
A pak jsou tu třeba pyramidy – rozseté takřka po celé planetě. U nás třeba ve Znojmě.
Spousta z těchto zářičů, ale fungovala pouze ve prospěch vládců ( těch co přiletěli z jiných planet a podrobili si oproti nim technicky zaostalé obyvatele a ti je pak uctívali jako Bohy, polobohy) a nebo s nimi pracovali různí mágové, čarodějové, šamani…
V dobách Atlantidy se používaly naprogramované kameny. K rozvoji a k léčení. Dokud se to i tam nezvrhlo. Koneckonců, nyní je inkarnována spousta duší co byla v Atlantidě. Ti dobří i ti méně dobří tenkrát.:)
V Hyperboreji byli ještě dál a pracovali rovnou se světelnými hologramy… Na naší planetě se vystřídalo již pár desítek civilizací. Věda a učebnice však píší jen o jedné: té naší. :) Za 100 let, až bude Evropu obývat hnědá rasa, vládci kvůli svému nižšímu IQ snadno ovladatelná, se budou povídat příběhy podobné bájím o Atlantidě: že v Evropě kdysi žila nějaká jiná rasa, nejpokročilejší a nejmoudřejší inkarnované duše na planetě té doby. Že tvořila velké umění, sochy, knihy, malby… a pak zanikla stejně stejně jako její díla a jako x civilizací předtím… A nebo k tomu třeba nedojde.