Město plné magie, čar a kouzel a tajemství. Místo, kde stále žijí někteří z tzv. italské Černé šlechty ( jmenovaných do šlechtických stavů už kolem roku 1000 n.l. ) – ti, z rodů mocnějších, vlivnějších a bohatších než mediálně známé rody Rothschildů a Rockefellerů… Ti, kteří těmto bankéřským rodinám půjčovaly peníze, když ony tenkrát ještě byly ještě chudé myši kostelní. A stále jsou těmi daleko mocnějšími v pozadí a nad nimi už jsou jen nehmotné bytosti vlastnící tuhle planetu.
Řím projektovali velcí čarodějové. Jeho magická síla narostla propojením 7 posvátných pahorků. Nebyly propojeny do magického septagramu, ale různými liniemi. Jedním z nich je Kapitol, dalším Aventin a další vidíte na mapce zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Aventin

Mezi nimi natáhli energetické linie… na silová místa napíchali obelisky ukořistěné z podrobeného Egypta. Které si přivezly na lodích. V Římě je hustý astrál, plno magie stále. Nastražení a zhmotnělí strážci, bytosti a stále plno kleteb, magických pozůstatků… Systémy vycházející z egyptského výcviku ochran a z umění ovládání bytostí, kterým si tehdejší architekti prošli.
Kam má cenu vyrazit v Římě na silová místa – duchovní, léčivá? Protože v tomhle městě jsou i ty čisté, léčivé a povznášející energie velice silné… Jak se říká: všechny cesty vedou do Říma… Prakticky na každém z těch sedmi pahorků se dá pracovat a je tam něco velmi silného… Duchovním zrakem se dá nacítit a vidět propojení těch pahorků liniemi, energiemi… Je tam i propojení s naším Karlem IV:… Ten jako Římský císař, templář, zasvěcenec mystérii byl jasnovidný ( potom co ho jako dítě zavřel otec na pár měsíců ve tmě ve sklepení a otevřelo se mu vidění díky tmě ) a pracoval s velmi silným čaroději, mágy. Používali metody římsko-egyptské magie – vycházející z Atlantidy. Ti mu vytvořili z Prahy nový Jeruzalém..propojené chrámy, kostely, rotundy, linie z Jeruzaléma přes Znojmo, dále z bývalé Atlantidy, propojení s Karpathosem ( kde je řídící energetické centrum Evropy )… s klíčem na Karlově atd. Karlovo shromažďování svatých relikvii ( Svatý grál, Longinovo kopí adt. ), posvátných předmětů, ostatků svatých – vše na zesílené energetiky Prahy a českého království. Kvůli tomu má inkarnační propojení Řím- ČR spousta nyní inkarnovaných Čechů.
Energeticky nic hezkého nenajdete ve Vatikánu – sídle satanistů. Pokud se splní dosud plnící se proroctví, je tento papež tím posledním a pak se tahle mocenská skvadra začne obracet k lepšímu. Architektura je tam okouzlující, energie však neharmonické a neharmonicky i s těly pracují.
Určitě nedoporučuji navštívit ani Coloseum, kde je enormně mnoho útrpné energie z té obrovské dávky utrpení tam a tlačí se to do těl…
Vyplatí se navštívit Pantheon… a vlézt si pod díru v kopuli. Je ohraničena provazy a je tam vždy spousta lidí. Ale stačí tam přes ten provaz drze vlézt a třeba si tam jen 20s postát a nechat si těla profouknout tou energií… Je tak silná, že nešla zavřít střechou a ve stropě je proto díra.

Silné energie najdete u oltáře navrchu a v podzemí v https://cs.wikipedia.org/…/Bazilika_svatého_Klimenta_v_Late…
Tam se karmicky objevila řada současných Čechů kdys. Máme tam spojení s tehdejšími návštěvníky Cyrilem a Metodějem. Dole je silný ten podzemní oltář kdys uctívaného slunečního Boha ( zase spojení s egyptským RA ). Uctívači Slunečního kultu, Boha, se v tomto podzemí scházeli v dobách, když už je začala církev pronásledovat.
Drsňáci, kterým nevadí konfrontace s tím silným, temným a nějak chtějí pomoci čistit, mohou v Římě do podzemí, katakomb, rituálních svatyní tajných řádů a mysterijních spolků zasvěcenců, alchymistů a tam zažít konfrontaci se širokou škálou bytostí a energií…:)

V roce 2016 jsem 3x navštívil Řím. Posvátný vrcholek Aventin, kde jsem kdysi vedl baziliku Santa Sabina –https://cs.wikipedia.org/wiki/Santa_Sabina
V ní doporučuji nasát energie kolem oltáře z obou stran – jsou zajímavé a silné… Dá se tam napojit silně nahoru.
V 8.mém století jsem ji vedl:), jako velekněz a mág a bohužel i jako soudce tribunálu. Sice v těch letech ještě nebyla církev tak zvrácená jako v pozdějších stoletích a nyní, ale už tenkrát se občas neděly hezké skutky, když církev potřebovala něčí majetek nebo někdo hodně zlobil… Hon na „čarodějnice“, vědmy, léčitele, upalování, topení a podobné zvrácenosti církve začaly až o pár století později a dělo se po celé Evropě. V Čechách na to byli experti olomoučtí biskupové…
Když se kouknu zpátky na mé minulé životy, tak před Sabinou jsem prošel Atlantidou, pak egyptským výcvikem v Egyptě – ten se projevil právě v Římě – a Řím jsem napravoval jako pohanský kněz ve Florencii. Kázal jsem davům na silových místech a církev mne umučila a tím jsem si odčinil karmickou zápletku.:) A celou anabázi této legrace jsem dočistil v Tibetu, ze kterého jsem odcházel v lásce před 400 lety. Z nadhledu se mi táhne inkarnační linka: příčina, následek, odčinění skutků a činů. Škodil jsem jako církevník, byl sem na oplátku církevníky umučen a karma se vyčistila k této události.:) Tuhle karmickou linku: Atlantida-Egypt-Řím si prošla řada aktuálně inkarnovaných Čechů věnujících se duchovní cestě…
Zrovna před pár dny jsem pracoval s pěti tibetskými lámy v nehmotných tělech. Kdy mi moji milovaní druhové a mezi nimi i můj tehdejší učitel, mistr, pomáhali stáhnout si mou tehdejší sílu, moudrost a léčivé energie. Zatím to tedy moc nevnímám, že bych si vůbec něco stáhl – na hmotné rovině.:)
Zkusil jsem k Římu napsat nějaké mé zkušenosti a tipy..Odlehčeně avšak ověřeno z více stran a snad to nezní moc pomateně a egoisticky.:) Ony ty duchovní světy a zákulisí duchovna jsou většinou úplně jiné než to vypadá sluníčkově a na první pohled.:)
Ještě praktické info na výlet do Říma. Zpáteční letenka se dá sehnat s předstihem už kolem tisícovky. Ideální je letět v sobotu dopoledne z Prahy a v úterý kolem poledne zpět . Za 90minut letu jste tam, vlakem pak z jednoho nebo z druhého letiště za cca 8 euro do centra. Jízdenku je třeba na peróně označit jinak je neplatná. Ubytujete se a hurá do chrámů, které jsou o víkendu všechny otevřené celé a ne jak v týdnu částečně. Ubytování se snídaní se dá přes booking sehnat i v centru hezké a kvalitní tříhvězda vyšší kvality do 800Kč za noc včetně místního poplatku. Když jede víc lidí, je lepší vybrat si přes booking nebo google penzion, hotel a ten kontaktovat na přímo a požádat je o slevu, kterou dávají jako poplatek bookingu. Někdy je to i 30% dolů. Když už potřebujete místo chůze použít metro, jízdenka je za 1 euro. Lepší je si naplánovat trasu a projít se pár km. Taxíky z centra na obě letiště jsou za 30 euro, vyplatí se tedy, když jedete 3,4 a na letišti jste za 20 minut. Výlet na 4 dny do Říma se tedy dá bez stravy pořídit už od nějakých 4 000 Kč. Strava stojí cca stejně jako u nás. Řím je velmi, velmi duchovně obohacující a každý si tam najde svoje.