V sobotu jsem byl na šamanské svatbě. Je to úplně jiná skutečnost než svatba běžná. Na té šamanské propojoval jasnozřivý, Osvícený chaptaj, do dalšího života vědomý pár. Muže a ženu, kteří se stali dvojnou bytostí a skončila jejich oddělenost. Chaptaj otevřel medicínský kruh, povolal průvodce, ochránce, bytosti… Pár pak kráčeli ve spirále k oltáři, kde je oddal. Propojil je ve více světech, úrovních. Požehnal jim. Proto je tento akt daleko silnější než svatba běžná a je také daleko náročnější je případně rozdělit.

 V neděli pak kamarádce a kolegyni odešel rychle a bez trápení táta. Takže jiný příběh a prosila našeho kamaráda chaptaje, o odvedení jeho duše co nejdál to jde do světů pokročilých, duchovních. Stejného léčitele, který den předtím vedl svatbu. Za ty roky na duchovní cestě, jsem potkal spousty duchovních hledačů, ale neznám na svatbu a odvedení duše v Československu nikoho pokročilejšího než je tento kamarád chaptaj. Chaptaj = čaroděj – léčitel z dávných rodů hyperborejských. Dodržujících striktně morálku, vesmírné zákony a co nejvíce se držící ve Světle ať se děje cokoliv. Potkal za života Osvícené povznáší.
Tento chaptaj se stěhuje za dva týdny do Itálie. Možná se tam odstěhuje i jeho hotový žák který je plně samostatný už nějaký čas.  Tihle jasnozřiví léčitelé umí z lidí vytáhnout rakovinu a různé nemoci za jeden večer – když je z vrchu dovoleno.  Drží kolem sebe Světlo, vyzařují sílu. Odsekávají lidi od kleteb a démonů.  Osvobozují je od odsávajících potrubí temných šamanů a mágů, kteří lidem kradou energii. Mají velmi silná propojení s Kristem, panenkou Marií a s Bohem- Otcem-Stvořitelem.  Temnota narůstá, globální úchyláci nám nachystali náročné desítky let. O to víc musí každý sám zabrat a jít k Bohu.
Je třeba pracovat uvnitř sebe, ve svém srdci, sušumně, s bindu světlem nad hlavou.  Existuje spousta moudrých knih. S ezo youtube plácáním nemá smysl ztrácet čas. Je to jako na sociálních sítích, tam je to také o ztrátě času a energie.  A na to už není čas, jak vše zrychleně plyne.