Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Recenze

Vojta Horkel napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)

Bylo to super, lucidní snění, odpočinek, vážně to funguje, mohu jen doporučit �!

 Bára L. Pobyt ve tmě 7 dní:
Pro pobyt ve tmě jsem se rozhodla po té, co jsem se již po několikáté ve svém životě ocitla na mrtvém bodě. Selhaly roky prověřené postupy a fígle, jak z toho ven a zůstal jen pocit apatie, odevzdanosti a tma. V tu chvíli mi přišla myšlenka na pobyt ve tmě, o kterém jsem před lety četla. Řekla jsem si, že není co ztratit a třeba se mi ve tmě rozsvítí :), žádná velká očekávání jsem, ale neměla. Po 7 dnech ve tmě jsem vyšla na denní světlo nadšená, odpočatá, zanechala jsem tam vše, co mi už dávno v dobrém nesloužilo, strachy, emoce i bolest, které byly uloženy v podvědomí i v těle. Získala jsem sama na sebe jiný náhled, přijala se a začala se mít ráda, v neposlední řadě jsem se usmířila s Vyšší mocí :)) a i na silné duchovní zážitky došlo.
To vše by nebylo možné bez perfektního zajištění ze strany průvodce Mirka. Počínaje pohodlným zařízením svatyně, jejich úžasnou čistou energií, dávající pocit bezpečí, jídlem, které bylo ve tmě kulinářským zážitkem. Přes Mirkovu schopnost objevit se a zůstat ve správný okamžik, případně popostrčit správným směrem :) po krásnou přírodu v okolí.
Ráda si pobyt opět zopakuji a určitě s tmaleci.cz :) Děkuji
David H.: Byl jsem ve tmě na 5 dní, abych si vyzkoušel jaké to je být sám se sebou v naprosté tmě. Již teď vím, že 5 dní je málo a rychle utečou, ale i tak mi to dalo spoustu nových zkušeností do mého života a jsem zase blíže sám k sobě v mém životě. Místo je úžasné.. Kolem lesy, zpěv ptáků.. Jde slyšet potůček, který protéká vedle svatyní. Má parádní účinky, co se týče uklidnění a očišťující schopnost. Jídlo skvělé, prostory taky a Mirek se spolehlivě stará o své klienty :) Děkuji a příště zase o něco více dnů.
Ondrej Cizek Pech napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)
Absolvoval jsem pobyt ve tmě poprvé právě s tmaleci a mohu vřele doporučit. “Průvodce” Míra mě velice ochotně seznámil s tím co mě čeká, navíc mi pomohl ujasnit si, co od toho vlastně čekám já. Zda duchovní zážitky nebo jen opravdu efektivní odpočinek s možností “utřídit si myšlenky”. Zázemí bylo dle mého očekávání, vše čisté, topení plně funkční, strava byla taktéž vynikající. Jsme stále v kontaktu a určitě budu chtít pobyt zopakovat, nebo se jen přijet příjemně odreagovat u čaje 
Filip Štancl napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)
Lubomír Mikuš napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)

Myslím si, že je hodně důležité uvědomit si, co všechno záleží na pobytu ve tmě jenom na vás a co všechno vám může být poskytnuto k zpříjemnění toho pobytu… No a té péče která se mi dostala bylo habaděj :D… Upřímně jsem byl hodně příjemně překvapený jak ze samotné maringotky, tak i Miroslava, ale i jídla které mi připravoval :).
Z téhle stránky jsem pobytu opravdu neměl co vytknout a těch 7 dní tam bylo perfektně zabezpečených.

Osobní věci už jsou mimo, takže díky, byla to fajn zkušenost 

Hana Jílková: Omlouvám se všem, kterým jsem nenapsala nebo neodpověděla na přání k Vánocům. Strávila jsem krásných 6.nocí na pobytu ve tmě a byl to úžasný zážitek a dojmů mám v sobě více než spousty…
Děkuji za provedení Miroslav Český.
www.tmaleci.cz mohu jen doporučit

Můj první pobyt ve tmě a navíc přes vánoční svátky…šest nocí…zvládnu to vůbec? Co od toho očekávat? Nastoupila jsem s velkou pokorou i obavami… A lepší volba být nemohla :) Mirek mě se vším obeznámil, vysvětlil, vždy mi poradil, jak na sobě – v sobě pracovat, jak se posunout dál… Co už v sobě nést nemusím, jsem zde mohla pochopit a odložit… pokud mi to nešlo, pomohl mi a danou situací provedl. „Nacítění“ Mirka na prostor i daného člověka bylo úžasné. Nikdy nezapomenu na to, jak přišel vždy v tu chvíli, kdy jsem nejvíce potřebovala radu. A jídlo, které mi připravoval pro mne bylo takovým krásným gastronomickým zážitkem. :)
Takže tímto velmi děkuji 

Zkušenost Mariana S. – pobyt ve tmě 7 dní:

Pokud mám zhodnotit s odstupem času pobyt ve tmě, tak jednoznačně musím říci, že týden byl málo. Hodně jsem cvičil Čchi-kung a měl na jeho praktikování klid a spoustu času. Výborně jsem si odpočinul, což jsem primárně chtěl. Práci jsem nezměnil, a vlastně ani nic jiného.

Martin Hudák: 7 dní

Ja si to veľmi pochvaľujem. Je to parádna vec. Aši sa ešte zastavim.
Mario, 14 dní, po 8 denním pobytu:
Vnímám zklidnění a nadhled ve vypjatějších situacích. Zlepšil se zrak. Jinak cítím, že by to chtělo delší pobyt, očekával jsem hlubší změny. Mějte se božsky, Mario.

Martin Korec – 7 dní ve tmě

Pobyt mi pomohol v:

  • prestalo ma rano bolievat brucho, hned po prvom dni, mal som to asi predtym zo stresu
  • zacalo mi konecne zase chutit jedlo, lebo predtym mi moc nechutilo, som sa nevedel poriadne najest, teraz to je uplna parada?, teraz rano vstanem uplne v pohode a hned, nemam potrebu vylezavat v posteli
  • otvorilo mi to zase obzory v oblasti duchovna, takze sa tomu zase zacnem viac venovat
  • a zasa viac vnimam ludi a trochu z ineho pohladu
  • Urcite pobyt u teba zopakujem
Lucie Bezová napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)

Pokud přemýšlíte o pobytu ve tmě, doporučuji právě tento. Mirek je bytost s velkým množstvím zkušeností a znalostí. Díky jeho skvělému zázemí si můžete pobyt naplno užít. 
PS: Až vyjdete ven, prohlédněte si ten nádherný kus světa okolo Vás.:)

Věra Šmejkalová Bittnerová napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou –Hvězdičky (5

I zase sebe doporučuji… Místo skvělé, tma úplná… záleží jen na Vás co v ní budete dělat…. To co jsem od toho očekávala jsem dostala.

Ikona domácího vzdělávání a raw stravy, Helena Houdová u nás ve tmě

21246255_690436397814323_8108137838827433749_o  Nezveřejňuji zážitky našich klientů ani jejich reference.  Ale jelikož o Helenině pobytu u nás, vyšla řada článků v různých médiích, uděláme vyjímku.:)

Samozřejmě neprozradím nic z jejího soukromí, z jejich plánů či starostí. Průvodce je vázán mlčenlivostí a diskrétností. Ale mohu jen zmínit, jak úžasnou a mentálně silnou ženou, Helena je. Na pobyt jela cíleně, s tím, že má jako vysoce senzitivní člověk obdržet nějaké transformační informace.  A těch se jí dostalo. Podařilo se jí více napojit na zdroj světla a energie. Udobřit se s andělskými bytostmi a ujasnit si nějaké věci. Andělské bytosti už uvidí kdykoliv bude chtít. Už kdysi, v minulých životech, byla jasnovidnou vědmou, průvodkyní posvátné sexuality pro ženy i muže… A tomuhle se bude věnovat i v tomto životě. Pokud tedy bude sama chtít. V tomhle životě už „napáchala“ spoustu dobra svými dvěma  charitativními  organizacemi a  pomohla spoustě dětem po celé planetě.

Svůj pobyt strávila jen na zeleninových šťávách, které ji ještě více zesilovaly senzitivitu a vidění. Kvůli dětem mohla pobýt ve tmě „jen“ 6 dní, ale zvládala to lehce a tvrdila, že by zvládla i 14 dní pobytu. A určitě se jednou do tmy vrátí a posune se na ještě vyšší stupeň…:)

Ono, neznám silnější metodu, jak si sám otevřít vidění, jasnovidnost než pobytem ve tmě 10 dní a více. Bez cizího zásahu a bez páčení třetího oka nějakou magickou operací. Mám mlhavé vzpomínky, kdy jsem už skoro před 500 lety, jako tibetský láma, trávil v jeskyni ve tmě roky. Šafránové roucho smotané pod hlavou, přes nahé tělo jen lehká přikrývka, v jeskyni zima, ale technika vnitřního tepla fungovala. Většinu času mimo tělo a astrálně jsem cestoval po okolních lamasériích, po planetě,  i po Vesmíru. Zbaven okovů těla a při bdělém vědomí. Byly to hezké časy.

Přikládám ještě slova z Helčina Facebooku:

Ahoj svete. Jsi nejak svetlejsi?..a hlasitejsi??..a urcite vic vonis.??
Nevim, jestli uz muzu do slov dat, co pro me tahle iniciace tmou znamena. Kazdopadne odjizdim ze sveho ‚doma‘ poslednich sesti dnu citlivejsi na.. no – vsechno?
Muj cil byl si odpocinout, coz se povedlo, prosnila jsem v podstate prvni 3 dny, at uz spici ci bdici. A pak uz mi jenom zacaly chodit dary a uceni, ve forme navstev z (a do) ruznych dimenzi, vize a spoustu lasky, pochopeni i odpusteni.
Dekuju www.tmaleci.cz za vsechno!! ????? I just spent 6 days in complete darkness, and what an initiation that was. My third eye is more open, I can feel 1000x more (I hope thats a good thing?), smell, see and hear so bright.. I received a lot of visitors from dimensions close and far and accepted many gifts. Love to all!! #tretiOkoVidi #tmaLeci #6dniVeTme #6dniNaDzusech#vMaringotce #dimenze #bytosti #magicka #tma #andele #laska #pochopeni#weAreAllOne #thirdEye #love #magic #intuition #carma #dimensionHoping#angels #dragons #dark #light #darkHeals #dreams #daydreaming #manifesting#notEvenTinyLight #initiation #throughDarknessToLightWithin

Drazí. Z plánovaných 10 dnů bylo nakonec 11. Kombinace pobytu ve tmě a půstu je velmi silná. Vracím se očištěn a s poselstvím. Bude knihou s názvem 1111 Strasti a pasti osobního rozvoje, spirituality, esoteriky a magie. Kdo by měl o tmu také zájem vřele doporučuji tmaleci.cz. Vyčištěné a ochráněné prostředí a vědomý průvodce jsou výhrou a zaručují, že budete mít na starost jen své podvědomí a ne útoky zvnějšku, jako je tomu v různých panelákových kobkách…

Zdeněk Zachy Zachoval napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou –Hvězdičky (5)

Nevšední zkušenost. Krásné prostředí lesa okolo, jež zpříjemnilo můj výstup ze tmy a aklimatizaci zpátky na světlo. Příjemný pan průvodce/provozovatel se svérázným smyslem pro humor, kterým mi pobyt nejednou zpestřil. Úžasný gastronomický zážitek (netroufám si odhadovat do jaké míry způsoben zostřením smyslů ve tmě a do jaké kuchařským umem pana průvodce). Příležitost podívat se blíže na své strachy, ustálené způsoby myšlení a dozvědět se něco nového o sobě, ale zároveň si i odpočinout a zpomalit své běžné životní tempo. Vnitřní klid, lepší schopnost soustředění i o něco větší bdělost se mnou zůstaly doteď – několik dní po odchodu. Děkuji a věřím, že se nejednalo o můj poslední pobyt.

Dominika Pávková napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – Po 12 dnech ve tmě – Hvězdičky (5) 

Až po nějakém čase poodkrývám, co jsem zažila na přelomu roku při dvanáctidenním pobytu ve tmě. Mirek, který se o mě po celý pobyt staral, se mě ptal o čem jsem mluvila na jedné z mých přednášek. Mluvila jsem o mém záměru otevření třetího oka a vidění nadpřirozených bytostí a prohloubení mého cítění při individuální práci s energiemi při léčení. O tom, jak jsem 4 dny prospala, pak 8 dní nespala, jak chodila na záchod, sprchovala se, jedla, psala si poznámky a nedělala nic. O mém překonání velkého strachu, že mě znásilní, nebo prodá na orgány a jak je důležité zpracovat hlavu, jinak zpracuje ona nás. O tom, jak se o mě hezky staral a vařil mi. A že nejdůležitější z mého pohledu je mít hezký vztah k sobě, abychom se sebou vydrželi ve tmě. O nejintenzivnějším zážitku, když jsem přišla na světlo a viděla tu krásu okolo, ale i o tom, jakou krizi jsem prožívala dva měsíce po návratu…

David P.- 7 dní ve tmě: po 7 měsících od pobytu:

Ahoj, ve tmě jsem si uvědomil, že mám opravdu rád hory, takže letos využívám sníh na maximum 😊 Určitě se plánuji znovu zastavit, akorát nevím jestli letos. Rád bych zkusil delší dobu než minule, takže si spíš myslím, že to vyjde příští rok.

 Eva Hírešová ( 67 let )  – 7 dní ve tmě

© 2018 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑