Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Recenze

Vojta Horkel napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)

Bylo to super, lucidní snění, odpočinek, vážně to funguje, mohu jen doporučit �!

Ondrej Cizek Pech napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)
Absolvoval jsem pobyt ve tmě poprvé právě s tmaleci a mohu vřele doporučit. “Průvodce” Míra mě velice ochotně seznámil s tím co mě čeká, navíc mi pomohl ujasnit si, co od toho vlastně čekám já. Zda duchovní zážitky nebo jen opravdu efektivní odpočinek s možností “utřídit si myšlenky”. Zázemí bylo dle mého očekávání, vše čisté, topení plně funkční, strava byla taktéž vynikající. Jsme stále v kontaktu a určitě budu chtít pobyt zopakovat, nebo se jen přijet příjemně odreagovat u čaje 
Filip Štancl napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)
Lubomír Mikuš napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)

Myslím si, že je hodně důležité uvědomit si, co všechno záleží na pobytu ve tmě jenom na vás a co všechno vám může být poskytnuto k zpříjemnění toho pobytu… No a té péče která se mi dostala bylo habaděj :D… Upřímně jsem byl hodně příjemně překvapený jak ze samotné maringotky, tak i Miroslava, ale i jídla které mi připravoval :).
Z téhle stránky jsem pobytu opravdu neměl co vytknout a těch 7 dní tam bylo perfektně zabezpečených.

Osobní věci už jsou mimo, takže díky, byla to fajn zkušenost 

Hana Jílková: Omlouvám se všem, kterým jsem nenapsala nebo neodpověděla na přání k Vánocům. Strávila jsem krásných 6.nocí na pobytu ve tmě a byl to úžasný zážitek a dojmů mám v sobě více než spousty…
Děkuji za provedení Miroslav Český.
www.tmaleci.cz mohu jen doporučit

Můj první pobyt ve tmě a navíc přes vánoční svátky…šest nocí…zvládnu to vůbec? Co od toho očekávat? Nastoupila jsem s velkou pokorou i obavami… A lepší volba být nemohla :) Mirek mě se vším obeznámil, vysvětlil, vždy mi poradil, jak na sobě – v sobě pracovat, jak se posunout dál… Co už v sobě nést nemusím, jsem zde mohla pochopit a odložit… pokud mi to nešlo, pomohl mi a danou situací provedl. „Nacítění“ Mirka na prostor i daného člověka bylo úžasné. Nikdy nezapomenu na to, jak přišel vždy v tu chvíli, kdy jsem nejvíce potřebovala radu. A jídlo, které mi připravoval pro mne bylo takovým krásným gastronomickým zážitkem. :)
Takže tímto velmi děkuji 

Zkušenost Mariana S. – pobyt ve tmě 7 dní:

Pokud mám zhodnotit s odstupem času pobyt ve tmě, tak jednoznačně musím říci, že týden byl málo. Hodně jsem cvičil Čchi-kung a měl na jeho praktikování klid a spoustu času. Výborně jsem si odpočinul, což jsem primárně chtěl. Práci jsem nezměnil, a vlastně ani nic jiného.

Martin Hudák: 7 dní

Ja si to veľmi pochvaľujem. Je to parádna vec. Aši sa ešte zastavim.
Mario, 14 dní, po 8 denním pobytu:
Vnímám zklidnění a nadhled ve vypjatějších situacích. Zlepšil se zrak. Jinak cítím, že by to chtělo delší pobyt, očekával jsem hlubší změny. Mějte se božsky, Mario.

Martin Korec – 7 dní ve tmě

Pobyt mi pomohol v:

  • prestalo ma rano bolievat brucho, hned po prvom dni, mal som to asi predtym zo stresu
  • zacalo mi konecne zase chutit jedlo, lebo predtym mi moc nechutilo, som sa nevedel poriadne najest, teraz to je uplna parada🙂, teraz rano vstanem uplne v pohode a hned, nemam potrebu vylezavat v posteli
  • otvorilo mi to zase obzory v oblasti duchovna, takze sa tomu zase zacnem viac venovat
  • a zasa viac vnimam ludi a trochu z ineho pohladu
  • Urcite pobyt u teba zopakujem
Lucie Bezová napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)

Pokud přemýšlíte o pobytu ve tmě, doporučuji právě tento. Mirek je bytost s velkým množstvím zkušeností a znalostí. Díky jeho skvělému zázemí si můžete pobyt naplno užít. 
PS: Až vyjdete ven, prohlédněte si ten nádherný kus světa okolo Vás.:)

Věra Šmejkalová Bittnerová napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou –Hvězdičky (5

I zase sebe doporučuji… Místo skvělé, tma úplná… záleží jen na Vás co v ní budete dělat…. To co jsem od toho očekávala jsem dostala.

Ikona domácího vzdělávání a raw stravy, Helena Houdová u nás ve tmě

21246255_690436397814323_8108137838827433749_o  Nezveřejňuji zážitky našich klientů ani jejich reference.  Ale jelikož o Helenině pobytu u nás, vyšla řada článků v různých médiích, uděláme vyjímku.:)

Samozřejmě neprozradím nic z jejího soukromí, z jejich plánů či starostí. Průvodce je vázán mlčenlivostí a diskrétností. Ale mohu jen zmínit, jak úžasnou a mentálně silnou ženou, Helena je. Na pobyt jela cíleně, s tím, že má jako vysoce senzitivní člověk obdržet nějaké transformační informace.  A těch se jí dostalo. Podařilo se jí více napojit na zdroj světla a energie. Udobřit se s andělskými bytostmi a ujasnit si nějaké věci. Andělské bytosti už uvidí kdykoliv bude chtít. Už kdysi, v minulých životech, byla jasnovidnou vědmou, průvodkyní posvátné sexuality pro ženy i muže… A tomuhle se bude věnovat i v tomto životě. Pokud tedy bude sama chtít. V tomhle životě už „napáchala“ spoustu dobra svými dvěma  charitativními  organizacemi a  pomohla spoustě dětem po celé planetě.

Svůj pobyt strávila jen na zeleninových šťávách, které ji ještě více zesilovaly senzitivitu a vidění. Kvůli dětem mohla pobýt ve tmě „jen“ 6 dní, ale zvládala to lehce a tvrdila, že by zvládla i 14 dní pobytu. A určitě se jednou do tmy vrátí a posune se na ještě vyšší stupeň…:)

Ono, neznám silnější metodu, jak si sám otevřít vidění, jasnovidnost než pobytem ve tmě 10 dní a více. Bez cizího zásahu a bez páčení třetího oka nějakou magickou operací. Mám mlhavé vzpomínky, kdy jsem už skoro před 500 lety, jako tibetský láma, trávil v jeskyni ve tmě roky. Šafránové roucho smotané pod hlavou, přes nahé tělo jen lehká přikrývka, v jeskyni zima, ale technika vnitřního tepla fungovala. Většinu času mimo tělo a astrálně jsem cestoval po okolních lamasériích, po planetě,  i po Vesmíru. Zbaven okovů těla a při bdělém vědomí. Byly to hezké časy.

Přikládám ještě slova z Helčina Facebooku:

Ahoj svete. Jsi nejak svetlejsi🌟..a hlasitejsi📣🎵..a urcite vic vonis.🌼😄
Nevim, jestli uz muzu do slov dat, co pro me tahle iniciace tmou znamena. Kazdopadne odjizdim ze sveho ‚doma‘ poslednich sesti dnu citlivejsi na.. no – vsechno😄
Muj cil byl si odpocinout, coz se povedlo, prosnila jsem v podstate prvni 3 dny, at uz spici ci bdici. A pak uz mi jenom zacaly chodit dary a uceni, ve forme navstev z (a do) ruznych dimenzi, vize a spoustu lasky, pochopeni i odpusteni.
Dekuju www.tmaleci.cz za vsechno!! 🎇🎇🎇🎇🎇 I just spent 6 days in complete darkness, and what an initiation that was. My third eye is more open, I can feel 1000x more (I hope thats a good thing😄), smell, see and hear so bright.. I received a lot of visitors from dimensions close and far and accepted many gifts. Love to all!! #tretiOkoVidi #tmaLeci #6dniVeTme #6dniNaDzusech#vMaringotce #dimenze #bytosti #magicka #tma #andele #laska #pochopeni#weAreAllOne #thirdEye #love #magic #intuition #carma #dimensionHoping#angels #dragons #dark #light #darkHeals #dreams #daydreaming #manifesting#notEvenTinyLight #initiation #throughDarknessToLightWithin

Eva Hírešová ( 67 let )  – 7 dní ve tmě

© 2018 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑