Tma léčí

Terapie tmou, pobyty ve tmě.

Recenze

Neuvěřitelný zážitek. Když před pár lety byl boom pobytů ve tmě, tak jsem si říkala, že tohle fakt nikdy nedám! Odmalička se bojím tmy. A veřejných vystoupení . Nesnáším trému… Podívala jsem se díky ní mimo jiné třeba i do svých minulých životů.

Když jsem šla se svojí nevidomou kámoškou Petra Zelenková do Kavarna Potme na hoďku, tak se mi tam točila hlava a už jsem chtěla pryč. A teď jsem se rozhodla pro 5 dnů ???

Bylo to super , asi i proto, že jsem prospala 72 hodin. Všechno to cvičení a průběh a když máte skvělého průvodce Mirka, který nad vámi bdí a stará se o jídlo, máte nádherně teplo a tmu v maringotce, tak to jde samo . Nevím, co se stalo tomu klukovi vedle mě, co po 2 dnech odešel?! A to měl zaplacený týden …

Doporučuji tmaleci.cz . Velké odpočinutí a dobití energie během pár dnů!

46384943_10216970595206596_727094631287750656_n 46282567_10216970431522504_5583804389308497920_n hqdefault

 

Radana Velísková – 7 dní ve tmě
O terapii tmou jsem se poprvé dozvěděla přibližně před třemi lety, kdy jsem narazila na zajímavý článek o ní v alternativním časopise. Zaujal mě natolik, že jsem začala pátrat po dalších informacích o této tibetské léčivé metodě. Čím více jsem se dozvídala, tím více jsem získávala ujištění vyzkoušet si ji na vlastní kůži.
Ivana zvládla 14 dní ve tmě a den po ukončení pobytu napsala:
Ještě neuplynulo tolik dní, aby se věci změnily a já Ti dala vědět, co je nového…chci Ti napsat něco jiného, pro mě velmi důležitého.
Po vyjití ze tmy jsem byla natolik očarovaná či omámená tou krásou kolem a vším, že mám pocit, že jsem Ti následně dostatečně nepoděkovala… Byl jsi mi obrovskou oporou a jsem si vědoma, že nebýt Tvých pravidelných návštěv, povídání, Tvé přítomnosti, tak bych to pravděpodobně zvládala jen stěží. Co všechno se dělo uvnitř mě, by vydalo minimálně na tři strany, ale to není podstatné…důležité pro mě je Ti i takto zpětně moc poděkovat ZA VŠE. Jsi pro mě neskutečným hnacím motorem.
Takže ze srdce děkuji…pane domácí. :-)
Přeji Ti hezké zítřky. Ivana

Ahoj Mirku, nechci si momentálně objednat třetí pobyt ve tmě u Tebe. I když často vzpomínám.

Ráda, by jsem Ti poděkovala, za to co děláš né jen pro mě, ale i pro druhé. Vedeš nás k duchovnímu probuzení.
Můj život se od posledního pobytu změnil a kráčím díky sobě i Tobě nádhernou cestou poznání. Cítím potřebu Ti z celého srdce poděkovat….
Mnohokráte děkuji, že jsi byl ochoten  mě provázet.
S úctou
Markéta
Aňa Šaradínová  doporučuje Tmaleci.cz – terapie tmou

Rozhodnutie absolvovať pobyt v tme prišlo pred pár rokmi. Dlhý čas som venovala hľadaniu kde ho absolvovať. Dôležitý bol pre mňa človek, ktorý ma pobytom bude sprevádzať. Preštudovala som mnoho stránok, ale žiadna možnosť ma vnútorne neoslovovala. Potom som natrafila na Mireka, ktorý ma veľmi zaujal a začala som pozorne sledovať jeho príspevky a náhľady na fb……a už som vedela že toto je ono….a nemýlila som sa. Hlavne pre hľadačov pravdy – Mirek je z môjho pohľadu múdry a priamočiary človek – poradí, pomôže, nasmeruje – ale nezasahuje tam kde nemá (nemanipuluje), čo je veľmi dôležité. Jeho duchovná múdrosť splnila moje „nároky“ :-) . Pôvodný zámer som si síce v tme nesplnila, ale cesta k nemu sa ukázala. Prišli odpovede aj na otázky, ktoré som pôvodne ani nechcela riešiť, no akosi sa samé zodpovedali, za čo som teraz vďačná. Pobyt si určite zopakujem. Čistá hlava a ostrý zrak a východ na svetlo je úžasný…..radosť zo života a vďačnosť za „blbosti“ ktoré bežne prehliadame. Mirek, veľké ďakujem za mňa aj za maminu.

A NAVIDĚNOU 

Ondra V. strávil ve tmě 7 dní:

Ahoj Mirku, ze srdce děkuji za týden, který jsem u Tebe mohl strávit. Svůj strach jsem překonal jen díky Tobě a díky Tvoji pomoci našel ve tmě víc, než jsem hledal. Děkuji nejen za podporu během pobytu, ale i za další inspiraci a rady. Jsi velice inspirativní člověk. Děkuji, děkuji, děkuji.

Dobrý den Mirku,

od pobytu ve tmě Vám často „v duchu“ píšu dopis. Chtěla bych popsat alespoň trošku, co mě od té doby potkalo.

Po vystoupení ze svatyně byl prožitek dokonalosti stvoření, přítomného okamžiku, bytí (nebo jak to nazvat) obrovsky silný. Nemá cenu TO popisovat. Jen stále děkuji, že TO je, a také, že jsme JEHO SOUČÁSTÍ…

Děkuji často Vám i sobě, že jsem mohla tuto zkušenost podstoupit. Uvědomit si spoustu věcí. A stále si nové uvědomuji. Možná, že jsem i vědomější, což je jenom nějaká představa, ale zatím to tak chápu.

Stále pociťuji hluboký klid a určitý nadhled nad tím, co probíhá, co prožívám. Často se nechám vtáhnout, ale to si také uvědomuji zpětně.

Po návratu jsem se pustila do uklízení, což mě hodně potěšilo, protože to je zrovna činnost, kterou nemám v oblibě. Spíš než uklízení bych to nazvala jako úklid vnějšku (po úklidu vnitřku u Vás). Šlo to samo. Potřeba dát věci dopořádku, zjednodušit, ulehčit a zbavit se zbytečností, se mě stále v menší míře drží. Takže jsem vyklidila šatnu, skříně a různá místa v domě, kde to už bylo nějaký čas potřeba. Je to, jako bych odstraňovala nějaké těžké vrstvy… A lépe se „dýchá“. A holky to také nesou lépe. My jsme se u úklidu většinou dohadovaly. A v práci to také zabralo…

Také jsem si uvědomila několik drobných změn ve svém chování. A děkuji si za to.

Když si znovu pročítám tento mail, uvědomuji si, jak jsou slova nedokonalá, jak bych ráda předala zkušenost, což se vlastně nedá…

Proto snad jen  … DĚKUJI

Krásné sněhové dny, splnění všeho co si přejete,

Vám, i celé rodině přeje

Maruška z Podkrkonoší

Vojta Horkel napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)

Bylo to super, lucidní snění, odpočinek, vážně to funguje, mohu jen doporučit �!

 

Petr Koliáš napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)
Nedá se to popsat ani předat. Pobyt ve tmě mi hodně pomohl. Nemám pro to slova. Nevím jestli to bylo čistou vodou, jídlem, zkušeným průvodcem nebo tím místem, ale změnilo mi to náhled. Věřil jsem, že je to nemožné. Ten největší poklad co jsem si odsud ale odnesl je vědomí, že ať už je utrpení jakkoli silné, mám v sobě prostředky na jeho léčení. Mirek odvedl svou službu perfektně a nepochybuji, že tak učiní u dalších co přijdou po mě. Je velice senzitivní a vždy pozná kdy je zle a pak je tam pro vás. Místo je nádherné, například celý den skrze stěnu slyšíte zpívat ptáky. V maringotce máte vše co potřebujete. Na tak silný životní zážitek jsem si nemohl přát víc.
 Bára L. Pobyt ve tmě 7 dní:
Pro pobyt ve tmě jsem se rozhodla po té, co jsem se již po několikáté ve svém životě ocitla na mrtvém bodě. Selhaly roky prověřené postupy a fígle, jak z toho ven a zůstal jen pocit apatie, odevzdanosti a tma. V tu chvíli mi přišla myšlenka na pobyt ve tmě, o kterém jsem před lety četla. Řekla jsem si, že není co ztratit a třeba se mi ve tmě rozsvítí :), žádná velká očekávání jsem, ale neměla. Po 7 dnech ve tmě jsem vyšla na denní světlo nadšená, odpočatá, zanechala jsem tam vše, co mi už dávno v dobrém nesloužilo, strachy, emoce i bolest, které byly uloženy v podvědomí i v těle. Získala jsem sama na sebe jiný náhled, přijala se a začala se mít ráda, v neposlední řadě jsem se usmířila s Vyšší mocí :)) a i na silné duchovní zážitky došlo.
To vše by nebylo možné bez perfektního zajištění ze strany průvodce Mirka. Počínaje pohodlným zařízením svatyně, jejich úžasnou čistou energií, dávající pocit bezpečí, jídlem, které bylo ve tmě kulinářským zážitkem. Přes Mirkovu schopnost objevit se a zůstat ve správný okamžik, případně popostrčit správným směrem :) po krásnou přírodu v okolí.
Ráda si pobyt opět zopakuji a určitě s tmaleci.cz :) Děkuji
David H.: Byl jsem ve tmě na 5 dní, abych si vyzkoušel jaké to je být sám se sebou v naprosté tmě. Již teď vím, že 5 dní je málo a rychle utečou, ale i tak mi to dalo spoustu nových zkušeností do mého života a jsem zase blíže sám k sobě v mém životě. Místo je úžasné.. Kolem lesy, zpěv ptáků.. Jde slyšet potůček, který protéká vedle svatyní. Má parádní účinky, co se týče uklidnění a očišťující schopnost. Jídlo skvělé, prostory taky a Mirek se spolehlivě stará o své klienty :) Děkuji a příště zase o něco více dnů.

 Petr 8 dni ve tmě:

ahoj,
tak už je to cca měsíc po mém prvním soužití s tmou. Proces jel celou dobu i po výstupu ze tmy. Vidím a rozumím věcem jinak a nejvíce to vidím u sebe. Moc ti děkuji i za každodenní rozhovory. Čerpám z nich i nyní hodně síly.
Přeju krásný den a radosti.
Petr

Ahoj Mirku

 Přijdu si jako z jiné planety :-) Vůbec jdou veškeré tyto moderní vymoženosti (PC, telefon) po 7 pobytu úplně stranou.  Užívám si po letech nabité štěstí, pohodu a harmonii ve své duši. Po tmě jsem úplně jinou ženou, matkou než jsem byla.  Jsem silná a sebevědomá, věřící v sebe sama a Boha.
Teď už opravdu vím, že nikdy nejsme sami. O pomoc stačí požádat.
Báseň kterou jsem ve tmě složila.
Tma
Tma je vlídná, něžná paní
co se s tebou bdí i ukolébá k spaní.
Ve tmě najdeš vše co hledáš a v realitě odpověď nemáš.
Ve tmě najdeš spoustu něhy, lásky a pokory,
to si nekoupíš za lístek z tomboly.
Já tmě a průvodci nepřestanu děkovat,
pochopila jsem co je to mít se rád.
Když třetí oko začalo fungovat,
viděla jsem spoustu bolesti i krás.
V noci jsem uzřela vrbu košatou a pod ní vílu skoro nahatou.
Byla to krásná, silná  žena.
Prožila jsem spoustu emocí a dětských křivd,
ale pochopila jsem, že je na čase odpustit.
Je krásné nemít pojem o čase,
důvěřovat se a nebát se.
Mirku mnohokrát Ti děkuji a těším se na viděnou
Markéta Andreánská
 
Ondrej Cizek Pech napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)
Absolvoval jsem pobyt ve tmě poprvé právě s tmaleci a mohu vřele doporučit. “Průvodce” Míra mě velice ochotně seznámil s tím co mě čeká, navíc mi pomohl ujasnit si, co od toho vlastně čekám já. Zda duchovní zážitky nebo jen opravdu efektivní odpočinek s možností “utřídit si myšlenky”. Zázemí bylo dle mého očekávání, vše čisté, topení plně funkční, strava byla taktéž vynikající. Jsme stále v kontaktu a určitě budu chtít pobyt zopakovat, nebo se jen přijet příjemně odreagovat u čaje 
 Lenka J. Mirku, každopádně ti chci moc poděkovat za provedení tmou, za jídlo, povídání si a vysvobození mě.
Věřím, že účinky se dostaví. Možná ne hned, ale časem určitě. Budu dál meditovat dle tvých rad. Velké díky, s láskou v srdci loučím se. Lenka
Nedokážu slovy popsat zážitek, který si z týdenního pobytu ve tmě odnáším. Zkusím se o tom brzy rozepsat. Mějte krásný den.
#pobytvetme#maringotka#experience#hodonín#czechrepublic — v Hodonín.
Hezký den Mirku, ještě jednou díky za vše. Velká inspirace! Ráno jsem měla možnost se ještě trochu projít po okolí a vidět, vnímat řeku, les, louky a místo je to opravdu úžasné. Východ slunce v tom údolíčku neměl moc šancí, ale rozednění bylo krásné. O sluneční kotouč jsem nepřišla, když jsem se vydrápala na kopec  doprovázel mne až domů.  Tolik ještě krátké rozloučení, přeji krásné dny a ať se daří.      Monika Ž.
Ahoj Mirek,
srdecne Ta pozdravujem zo Slovenska. Cca pred tyzdnom som vysla z tmy a veru aj ked som sa po 7 dni v tme von tesila, pri baleni sa mi srdce rozbuchalo a ja by som v tme este zostala :).
Dakujem za Tvoju starostlivost, za ten kusok raja co mas na Zemi, za cisty a bezpecny priestor, za cistu vodu, za ozajstne jedlo a za moznost si hlavne oddychnut, mat cas sama pre seba, dovolit si, ze je o mna postarane. Na ziadnej dovolenke som si tak neoddychla :)
Cestou domov do Bratislavy a potom ku nam na juh Slovenska som precestovala 300 km a veru ma to pekne zomlelo :) V akom hluku a zhone to zijeme…Prvu noc doma som sa zobudila o 2 v noci a bolo mi na dusi velmi lahko. Davno som nezazila taku lahkost a pokoj. Dlhsie sa mi nedalo zaspat, uzivala som si ten pokoj. V spanku nadranom sa mi dostala odpoved a bolo mi ukazane, co sa mi v zivote vycistilo.

Meditujem a modlim sa kazdy den. Robi to mojmu telu i dusi velmi dobre. A zda sa, ze moje telo nepotrebuje cukor ani kavu :)

Dakujem Mirek a dovidenia.
Zdenka
Ahoj Mirku,

chtěl jsem jen pozdravit a poděkovat za tvoji práci kolem mého pobytu.
Jak už jsem říkal, tři dny jsem v podstatě jen bojoval sám se sebou a pracoval jak se dalo.
Na šišince se pracovalo od první hodiny, ale nakoplo mě až čtvrtý den, jak jsi řekl, že ty paní vidí a jedou rozhovory od prvního dne. V tu chvíli mi to bylo ohromně líto a v duchu jsem si jako dítě řekl „Já ale chci taky vidět“.
A tam se to zlomilo. Tam už mě to samo vtáhlo do srdce a došlo mi, že si už tři roky (minimálně) šlapu po štěstí prostě jenom tím, že bojuju sám se sebou. Že jsem sám sobě největším nepřítelem. Tam jsem se opět stal svým přítelem. A to jsem si hezky soucitně oplakal, jako už dlouho ne. Kde je touha, je i cesta…
A taky, že se beru moc vážně, a tomu jsem se zase hezky zasmál.
Co se dělo po výstupu a co se děje je na delší vyprávění… To nechme být :)
Moc díky za to co děláš. Udělalo to ve mě ohromný věci. Protože už znám osobně dva takové lidi jako jsi ty, jste mi o to větší inspirací vzít rozum a srdce do hrsti a konečně začít opravdu něco dělat a vydržet u toho. Zařídit si život aby…
Mel bys pro mě radu, jak být schopný často a „na povel“ vstupovat do srdce?
Dobré dny přeju.
Libor
Filip Štancl napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)
Lubomír Mikuš napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)

Myslím si, že je hodně důležité uvědomit si, co všechno záleží na pobytu ve tmě jenom na vás a co všechno vám může být poskytnuto k zpříjemnění toho pobytu… No a té péče která se mi dostala bylo habaděj :D… Upřímně jsem byl hodně příjemně překvapený jak ze samotné maringotky, tak i Miroslava, ale i jídla které mi připravoval :).
Z téhle stránky jsem pobytu opravdu neměl co vytknout a těch 7 dní tam bylo perfektně zabezpečených.

Osobní věci už jsou mimo, takže díky, byla to fajn zkušenost 

Hana Jílková: Omlouvám se všem, kterým jsem nenapsala nebo neodpověděla na přání k Vánocům. Strávila jsem krásných 6.nocí na pobytu ve tmě a byl to úžasný zážitek a dojmů mám v sobě více než spousty…
Děkuji za provedení Miroslav Český.
www.tmaleci.cz mohu jen doporučit

Můj první pobyt ve tmě a navíc přes vánoční svátky…šest nocí…zvládnu to vůbec? Co od toho očekávat? Nastoupila jsem s velkou pokorou i obavami… A lepší volba být nemohla :) Mirek mě se vším obeznámil, vysvětlil, vždy mi poradil, jak na sobě – v sobě pracovat, jak se posunout dál… Co už v sobě nést nemusím, jsem zde mohla pochopit a odložit… pokud mi to nešlo, pomohl mi a danou situací provedl. „Nacítění“ Mirka na prostor i daného člověka bylo úžasné. Nikdy nezapomenu na to, jak přišel vždy v tu chvíli, kdy jsem nejvíce potřebovala radu. A jídlo, které mi připravoval pro mne bylo takovým krásným gastronomickým zážitkem. :)
Takže tímto velmi děkuji 

Zkušenost Mariana S. – pobyt ve tmě 7 dní:

Pokud mám zhodnotit s odstupem času pobyt ve tmě, tak jednoznačně musím říci, že týden byl málo. Hodně jsem cvičil Čchi-kung a měl na jeho praktikování klid a spoustu času. Výborně jsem si odpočinul, což jsem primárně chtěl. Práci jsem nezměnil, a vlastně ani nic jiného.

Ahoj čaroději ;-)

Tak je to 14dní co jsem začala poznávat tmu a trochu Tebe jako svého úderného pomocníka ve tmě a tak nějak týden co jsem vyšla….
Chci Ti přes písmenka poslat díky, stále má tma ve mě dozvuky a dokonce takové, jaké jsem ani nečekala.
 Astralní cestování trénuju, ale mohla bych přidat,vibrace jsou tam stále,ale samo,že zeslábly.
Stále nepiju kávu a jím vegetariánsky a má duše ženy jakoby se nějak zjemnila, neumím vic popstat,ale pocit příjemný….
Dokonce už mě opustil pocit, že tmu víckrát nenavštívím, tak uvidíme, zatím jsem ráda na světle, třeba přijde na řadu párová tma ;-)

Měj se fajn „přecitlivělá“ Verča :-D

Martin Hudák: 7 dní

Ja si to veľmi pochvaľujem. Je to parádna vec. Aši sa ešte zastavim.
Mario, 14 dní, po 8 denním pobytu:
Vnímám zklidnění a nadhled ve vypjatějších situacích. Zlepšil se zrak. Jinak cítím, že by to chtělo delší pobyt, očekával jsem hlubší změny. Mějte se božsky, Mario.

Martin Korec – 7 dní ve tmě

Pobyt mi pomohol v:

  • prestalo ma rano bolievat brucho, hned po prvom dni, mal som to asi predtym zo stresu
  • zacalo mi konecne zase chutit jedlo, lebo predtym mi moc nechutilo, som sa nevedel poriadne najest, teraz to je uplna parada?, teraz rano vstanem uplne v pohode a hned, nemam potrebu vylezavat v posteli
  • otvorilo mi to zase obzory v oblasti duchovna, takze sa tomu zase zacnem viac venovat
  • a zasa viac vnimam ludi a trochu z ineho pohladu
  • Urcite pobyt u teba zopakujem
Ahoj Miro, jeste jednou bych ti chtel podekovat za moznost stravit u tebe pet dni v naproste tme. Do dneska zkusenost stale vstrebavam, ale uz ted vim, ze rozhodnuti ponorit se do tmy, bylo to nejlepsi co jsem za posledni dobu jen udelal.  Vsechna uvedomeni, rozhodnuti a prehodnoceni, skryvaji, vypada to zatim sama pozitiva a tesim se co vsechno to prinese do budoucna.
Jelikoz vim, ze tenhle pobyt nebyl muj posledni, chtel bych te poprosit, jestli bys nemel tip treba na nejakou literaturu co precist, aby pristi navsteva mohla byt prozita hloubeji a abych neprijel opet zcela nepripraven. Dekuju moc a hezky den Milan Ďuriš
Lucie Bezová napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou – Hvězdičky (5)

Pokud přemýšlíte o pobytu ve tmě, doporučuji právě tento. Mirek je bytost s velkým množstvím zkušeností a znalostí. Díky jeho skvělému zázemí si můžete pobyt naplno užít. 
PS: Až vyjdete ven, prohlédněte si ten nádherný kus světa okolo Vás.:)

Věra Šmejkalová Bittnerová napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou –Hvězdičky (5

I za sebe doporučuji… Místo skvělé, tma úplná… záleží jen na Vás co v ní budete dělat…. To co jsem od toho očekávala jsem dostala.

Ikona domácího vzdělávání a raw stravy, Helena Houdová u nás ve tmě

21246255_690436397814323_8108137838827433749_o  Nezveřejňuji zážitky našich klientů.  Ale jelikož o Helenině pobytu u nás, vyšla řada článků v různých médiích, uděláme vyjímku.:)

Samozřejmě neprozradím nic z jejího soukromí, z jejich plánů či starostí. Průvodce je vázán mlčenlivostí a diskrétností. Ale mohu jen zmínit, jak úžasnou a mentálně silnou ženou, Helena je. Na pobyt jela cíleně, s tím, že má jako vysoce senzitivní člověk obdržet nějaké transformační informace.  A těch se jí dostalo. Podařilo se jí více napojit na zdroj světla a energie. Udobřit se s andělskými bytostmi a ujasnit si nějaké věci. Andělské bytosti už uvidí kdykoliv bude chtít. Už kdysi, v minulých životech, byla jasnovidnou vědmou, průvodkyní posvátné sexuality pro ženy i muže… A tomuhle se bude věnovat i v tomto životě. Pokud tedy bude sama chtít. V tomhle životě už „napáchala“ spoustu dobra svými dvěma  charitativními  organizacemi a  pomohla spoustě dětem po celé planetě.

Svůj pobyt strávila jen na zeleninových šťávách, které ji ještě více zesilovaly senzitivitu a vidění. Kvůli dětem mohla pobýt ve tmě „jen“ 6 dní, ale zvládala to lehce a tvrdila, že by zvládla i 14 dní pobytu. A určitě se jednou do tmy vrátí a posune se na ještě vyšší stupeň…:)

Ono, neznám silnější metodu, jak si sám otevřít vidění, jasnovidnost než pobytem ve tmě 10 dní a více. Bez cizího zásahu a bez páčení třetího oka nějakou magickou operací. Mám mlhavé vzpomínky, kdy jsem už skoro před 500 lety, jako tibetský láma, trávil v jeskyni ve tmě roky. Šafránové roucho smotané pod hlavou, přes nahé tělo jen lehká přikrývka, v jeskyni zima, ale technika vnitřního tepla fungovala. Většinu času mimo tělo a astrálně jsem cestoval po okolních lamasériích, po planetě,  i po Vesmíru. Zbaven okovů těla a při bdělém vědomí. Byly to hezké časy.

Přikládám ještě slova z Helčina Facebooku:

Ahoj svete. Jsi nejak svetlejsi?..a hlasitejsi??..a urcite vic vonis.??
Nevim, jestli uz muzu do slov dat, co pro me tahle iniciace tmou znamena. Kazdopadne odjizdim ze sveho ‚doma‘ poslednich sesti dnu citlivejsi na.. no – vsechno?
Muj cil byl si odpocinout, coz se povedlo, prosnila jsem v podstate prvni 3 dny, at uz spici ci bdici. A pak uz mi jenom zacaly chodit dary a uceni, ve forme navstev z (a do) ruznych dimenzi, vize a spoustu lasky, pochopeni i odpusteni.
Dekuju www.tmaleci.cz za vsechno!! ????? I just spent 6 days in complete darkness, and what an initiation that was. My third eye is more open, I can feel 1000x more (I hope thats a good thing?), smell, see and hear so bright.. I received a lot of visitors from dimensions close and far and accepted many gifts. Love to all!! #tretiOkoVidi #tmaLeci #6dniVeTme #6dniNaDzusech#vMaringotce #dimenze #bytosti #magicka #tma #andele #laska #pochopeni#weAreAllOne #thirdEye #love #magic #intuition #carma #dimensionHoping#angels #dragons #dark #light #darkHeals #dreams #daydreaming #manifesting#notEvenTinyLight #initiation #throughDarknessToLightWithin

Drazí. Z plánovaných 10 dnů bylo nakonec 11. Kombinace pobytu ve tmě a půstu je velmi silná. Vracím se očištěn a s poselstvím. Bude knihou s názvem 1111 Strasti a pasti osobního rozvoje, spirituality, esoteriky a magie. Kdo by měl o tmu také zájem vřele doporučuji tmaleci.cz. Vyčištěné a ochráněné prostředí a vědomý průvodce jsou výhrou a zaručují, že budete mít na starost jen své podvědomí a ne útoky zvnějšku, jako je tomu v různých panelákových kobkách…

Zdeněk Zachy Zachoval napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou –)

Nevšední zkušenost. Krásné prostředí lesa okolo, jež zpříjemnilo můj výstup ze tmy a aklimatizaci zpátky na světlo. Příjemný pan průvodce/provozovatel se svérázným smyslem pro humor, kterým mi pobyt nejednou zpestřil. Úžasný gastronomický zážitek (netroufám si odhadovat do jaké míry způsoben zostřením smyslů ve tmě a do jaké kuchařským umem pana průvodce). Příležitost podívat se blíže na své strachy, ustálené způsoby myšlení a dozvědět se něco nového o sobě, ale zároveň si i odpočinout a zpomalit své běžné životní tempo. Vnitřní klid, lepší schopnost soustředění i o něco větší bdělost se mnou zůstaly doteď – několik dní po odchodu. Děkuji a věřím, že se nejednalo o můj poslední pobyt.

Dominika Pávková napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – Po 12 dnech ve tmě – Hvězdičky (5) 

Až po nějakém čase poodkrývám, co jsem zažila na přelomu roku při dvanáctidenním pobytu ve tmě. Mirek, který se o mě po celý pobyt staral, se mě ptal o čem jsem mluvila na jedné z mých přednášek. Mluvila jsem o mém záměru otevření třetího oka a vidění nadpřirozených bytostí a prohloubení mého cítění při individuální práci s energiemi při léčení. O tom, jak jsem 4 dny prospala, pak 8 dní nespala, jak chodila na záchod, sprchovala se, jedla, psala si poznámky a nedělala nic. O mém překonání velkého strachu, že mě znásilní, nebo prodá na orgány a jak je důležité zpracovat hlavu, jinak zpracuje ona nás. O tom, jak se o mě hezky staral a vařil mi. A že nejdůležitější z mého pohledu je mít hezký vztah k sobě, abychom se sebou vydrželi ve tmě. O nejintenzivnějším zážitku, když jsem přišla na světlo a viděla tu krásu okolo, ale i o tom, jakou krizi jsem prožívala dva měsíce po návratu…

David P.- 7 dní ve tmě: po 7 měsících od pobytu:

Ahoj, ve tmě jsem si uvědomil, že mám opravdu rád hory, takže letos využívám sníh na maximum  Určitě se plánuji znovu zastavit, akorát nevím jestli letos. Rád bych zkusil delší dobu než minule, takže si spíš myslím, že to vyjde příští rok.

Renata Kocúrová napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou– Hvězdičky (5)
13 min · 

Ve tmě jsem byla 4 dny a pro silnější účinek jsem měla pobyt spojený s půstem, tzn. pila jsem pouze ovocné a zeleninové šťávy.
První den se toho moc nedělo, na tmu jsem si vcelku rychle zvykla. Měla jsem stále zapojenou mysl, takže jsem velkou část dne věnovala přemýšlení, a protože jsem byla i hodně unavená, tak, když jsem zrovna nepřemýšlela, druhou velkou část dne i noci jsem prospala.
Druhý den ráno jsem se z toho nadměrného přemýšlení probudila s bolestí hlavy a nevolností u žaludku. Řekla jsem si tedy, že tento den budu pouze odpočívat a uvolním mysl. Místo toho jsem ale začala emočně prožívat a propouštět vše, co ve mě bylo nahromaděno a uzavřeno, svoje omezení, strachy a chybné vzorce chování. V noci jsem opět vyčerpáním usnula, jako když mě do vody hodí.
Třetí den už mi otrnulo a začala mi být dlouhá chvíle, tak jsem se v průběhu dne x-krát napojovala v meditaci na světlo a začala jsem mít vhledy, probliky, aha okamžiky. Kromě toho mě světlo dobíjelo o stošet.
Čtvrtý den to bylo podobné, byla jsem plná elánu, pokračovala jsem v meditacích, v nichž jsem se napojovala na světlo, a měla jsem další a další vhledy, probliky a aha okamžiky. Prožívala jsem stavy jako v Peru na ayahuasce, ale bez nutnosti jakéhokoliv požití čehokoliv.

Renata Kocúrová: 4 dny ve tmě neboli “ druhé Peru“….NEUVĚŘITELNÉ

IMG_20180601_182808

 

 

 

 

 

 

 

 

Eva Hírešová ( 67 let )  – 7 dní ve tmě

© 2019 Tma léčí

Theme by Anders NorenNahoru ↑