Vojta Horkel napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmouHvězdičky (5)

Bylo to super, lucidní snění, odpočinek, vážně to funguje, mohu jen doporučit �!

Ondrej Cizek Pech napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmouHvězdičky (5)
Absolvoval jsem pobyt ve tmě poprvé právě s tmaleci a mohu vřele doporučit. “Průvodce” Míra mě velice ochotně seznámil s tím co mě čeká, navíc mi pomohl ujasnit si, co od toho vlastně čekám já. Zda duchovní zážitky nebo jen opravdu efektivní odpočinek s možností “utřídit si myšlenky”. Zázemí bylo dle mého očekávání, vše čisté, topení plně funkční, strava byla taktéž vynikající. Jsme stále v kontaktu a určitě budu chtít pobyt zopakovat, nebo se jen přijet příjemně odreagovat u čaje
Filip Štancl napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmouHvězdičky (5)
Lubomír Mikuš napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmouHvězdičky (5)

Myslím si, že je hodně důležité uvědomit si, co všechno záleží na pobytu ve tmě jenom na vás a co všechno vám může být poskytnuto k zpříjemnění toho pobytu… No a té péče která se mi dostala bylo habaděj :D… Upřímně jsem byl hodně příjemně překvapený jak ze samotné maringotky, tak i Miroslava, ale i jídla které mi připravoval :).
Z téhle stránky jsem pobytu opravdu neměl co vytknout a těch 7 dní tam bylo perfektně zabezpečených.

Osobní věci už jsou mimo, takže díky, byla to fajn zkušenost

Hana Jílková: Omlouvám se všem, kterým jsem nenapsala nebo neodpověděla na přání k Vánocům. Strávila jsem krásných 6.nocí na pobytu ve tmě a byl to úžasný zážitek a dojmů mám v sobě více než spousty…
Děkuji za provedení Miroslav Český.
A www.tmaleci.cz mohu jen doporučit

Můj první pobyt ve tmě a navíc přes vánoční svátky…šest nocí…zvládnu to vůbec? Co od toho očekávat? Nastoupila jsem s velkou pokorou i obavami… A lepší volba být nemohla :) Mirek mě se vším obeznámil, vysvětlil, vždy mi poradil, jak na sobě – v sobě pracovat, jak se posunout dál… Co už v sobě nést nemusím, jsem zde mohla pochopit a odložit… pokud mi to nešlo, pomohl mi a danou situací provedl. „Nacítění“ Mirka na prostor i daného člověka bylo úžasné. Nikdy nezapomenu na to, jak přišel vždy v tu chvíli, kdy jsem nejvíce potřebovala radu. A jídlo, které mi připravoval pro mne bylo takovým krásným gastronomickým zážitkem. :)
Takže tímto velmi děkuji 

Zkušenost Mariana S. – pobyt ve tmě 7 dní:

Pokud mám zhodnotit s odstupem času pobyt ve tmě, tak jednoznačně musím říci, že týden byl málo. Hodně jsem cvičil Čchi-kung a měl na jeho praktikování klid a spoustu času. Výborně jsem si odpočinul, což jsem primárně chtěl. Práci jsem nezměnil, a vlastně ani nic jiného.