Oprávněně se říká, že až utrpení, nemoc, válka lidi více dostane na duchovní cestu, do sebe a hlavně k Bohu – Stvořiteli. Do té doby je to sranda.:) Zatím probíhá hostina na zadluženém zámku a jak se říká: poslední zhasne a pak začne ta opravdová legrace.:)
Většina lidí už ztratila střízlivý úsudek a v zajetí svého virtuálního života, na mobilu a internetu přestala myslet na budoucnost. Nafotí co dnes měli k jídlu, napíší na FB kde to byli a jak úžasně naplněný život žijí.:) A sami cítí a moc dobře ví, že spoustu času stráví ve smutku a depresích. A když by se zhoršila situace? Ti co se nejvíce bojí, říkají, že jim to je jedno, že se někde zavřou s flaškou a je jim fuk co bude. Tihle však budou nejvíce fňukat a obtěžovat ostatní až se zhorší situace.
Facebook je plný zmanipulovaných lidí, kteří věří, že přiletí mimozemšťan a tuhle planetu zachrání.:) Planeta Země je silný živý tvor, jak ji v jejím soucitu a lásce dojde trpělivost, parazita ve svém těle – lidstvo – razantně smete sérií silnějších přírodních katastrof. Různí ti Cobrové, samozvaní Kristové a Buddhové, plně probuzení Osvícenci z Prahy kasírující duchem slabší, pracovníci světla, hnutí odboje a podobné sekty a polosekty ještě nikdy nikoho nezachránily. V prvé řadě by měli zachránit sami sebe, vyčistit své strachy a traumata a vylepšit své zdraví. Aby byli zdraví a soběstační a mohli pomáhat jinak než ve svých fantaziích a virtuálním hraní na supermany… Ve hře, která běží jen v jejich mysli a vzájemném se plácání po ramenou od těch jako vejce vejci stejných v různých FB skupin zachránců Všehomíra.:) Takový pracovník Světla, z paneláku na Spořilově srkající kávu a víno u FB, to je panečku zachránce planety a nesmrtelný astrální válečník ve svých snech.:) A co teprve, když si zahulí marihuanu a zobne antidepresivum. Pracovník Světla a člen hnutí odboje, velitel světelné skupiny letců na netopýrech .:) Prý až to přijde a přiletí mimozemšťané, sjedou výtahem přes sprchu, kde si oblečou oblek proti radiaci do podzemního krytu a od tam budou zachraňovat planetu a všechny Vesmíry kolem.:)
Na této planetě už byli jiní borci a velmi vyspělé civilizace. A kde jsou teď? Někteří odletěli na jiné planety, malá část je v podzemních městech planety ( hlavně Antarktida a pod Himalájí ), ale většina zkrátka fyzicky zemřela a jejich nesmrtelná duše už je dávno jinde. A dost z nich je inkarnovaných do lidí nyní – teď a tady.:) Pokud chce pomáhat, ať jde čistit les od kůrovce a nemohoucí sousedce pomůže uklidit a nakoupiti. Pak se stává pracovníkem Světla.
Jak dlouho by jste přežili ve svém bytě za miliony ve městě, kdyby přišel týdenní výpadek elektřiny? Den a už by jste šíleli bez fungujícího internetu, vybitého mobilu a s vyteklou ledničkou? Na kolik dní máte zásoby potravin, když vám vyteče mražák a lednička? Na 1, 3, 5? Pak vyrazíte s ostatními rabovat do ulic nebo na venkov? Díky Bohu, hodně Čechů má nějaká zvířata, vajíčka, zásoby, pole.
Čím dál více vědců, odborníků se shoduje na tom, že se klimatický nárůst teploty už ani nemůže podařit zastavit. Určité skupiny to ještě urychlují úmyslným zapálením lesů, pralesů v Amazonii a Rusku.
Sucho znamená, že do Evropy z vysychajících částí planety přijde stamiliony lidí. Většinou méně gramotných a nechtějících nějak extra pracovat. Budou si jídlo a bydlení brát silou. Ty 2 miliony migrantů co přišli poslední roky do Evropy o sobě dávají znát. Jaké to bude, když jich silou přijde 300 milionů z Afriky a Asie? To je otázka příštích 15 let. A jak je čas zrychlený, je to tady za chvíli. A je smutné, že i bílý Evropan, ty nejpokročilejší duše na planetě v současnosti za 50-100 let nebude existovat. A možná o něm zmizí i záznamy, knihy, umělecká díla, tak jak se to dělo na této planetě vždycky různým civilizacím. Ale budoucí Evropan hnědé pokožky s IQ 80 se bude jako otrok a baterie k práci daleko snadněji ovládat. Jak už řekla spousta moudrých lidí: seber lidem telefon, elektřinu, vařič a teplo a uvidíš co se v nich skrývá za zvířata a co z nich udělají jejich pudy.
Státy jsou tak předlužené a zadlužené elitním bankéřským rodinám, že se ta hra na odkládání placení dluhu nedá také hrát věčně. Jednoho dne se lidé vzbudí a nedostanou se ke svým penězům v bankách a bankomatech. Ovoce a zelenina a další plodiny jsou v tom ozařování a z chemie v půdě, vzduchu, vodě už daleko méně výživné. Kdo nedoplňuje své tělo koncentrovanými minerály, vitamíny, probiotiky, kloubní výživou atd, ten se cítí hodně unavený, tělo mu jede na méně než by mohlo a je méně odolné.
Píšu 4 roky: pijte co nejkvalitnější vodu z hluboké studny, vrtu. Dovezte si jednou za 14 dní 100 litrů ve skleněných demižonech, nádobách, protože ta kohoutková plná chlóru, fluoridů a dalších pochoutek je pro tělo destrukční. Kdo to dělá? Teta Běta z Podolí.:)
Aktuálně má cca 700 000 Čechů rakovinu, přes milion cukrovku, další spousta jiné vážné omezení. Utlumeno silnými antidepresivy, prášky na spaní, na bolest, analgetiky je asi 3 500 000 Čechů. Další miliony se utlumují antidepresivy v cigaretách. Musí se nakopávat kofeinem, aby fungovali. Utlumovat nějakou drogou, marihuanou, alkoholem, aby si „vyčistili“ hlavu. A někteří závislý na těchto dobrotách, aby neměli absťák a mohli vůbec chodit do práce.
60% Čechů má už dnes to privilegium, že jejich tělo ozařuje 5G síť. Která ozařuje daleko silněji. Kolik Čechů bude mít rakovinu za 5 let? 2 miliony, 3, 4? Rakovina je teď dravější a má rychlejší průběh celého cyklu od léčení po smrt. Čas ukáže.
Do té doby je třeba si užít každý den.:)