Její epidemie roste a roste. Jak jsou lidé ozařovaní elektrosmogem a elektronikou, ve stresu, odpojení od SEBE a hlavně od Boha, cpou se nezdravým jídlem a pitím, jsou ve stresu a decimování spoustou závislostí… Alkohol, drogy, antidepresiva, kouření, dlouhé sezení u pc a tv, telefonování…
Co s tím, když to přijde? Na prvním místě je konečně se spojit sám se sebou a to jde jedině v klidu, o samotě. V modlitbě, meditaci, rozjímání. Odpustit sám sobě, dostat ze sebe nenávist a zlobu. Prosit o odpuštění sebe, druhé… prosit Boha o milost, o život. A také najít a odstranit příčinu nemoci.
Tohle je na prvním místě a základ všeho. Stalo se mi, že mi přišla i odpověď: odevzdá se Bohu, necháme ho žít a bude „zázračně“ vyléčen. Neodevzdá a pořád bude mlet to svoje: v Boha nevěřím, nic není, je to jedno… No, tak zemře a jeho duše si dá další pokus, další inkarnaci.
Jsme nesmrtelné duše, o nic tedy smrtí těla nejde. Jen tomu málokdo zcela věří…

Na druhém místě je péče o tělo. Vysoké dávky céčka, kurkumy, zeleninové šťávy, pít čistou vodu, ideálně se odstěhovat někam mimo město na nějaký čas. Pomohou i homeopatika, různé očisty jater, střev, krve bylinkami, očista psychedliky… Určitě pomůže i silný léčitel – pokud je mu z vrchu dovoleno pomoci. Není tak těžké z lidí rakovinu vytáhnout a i kus jejich karmy, ale málokdo z léčitelů jde do toho, protože to pak musí dostat ze sebe… a druhak to velmi často není dovoleno.. A když jde někdo přes jejich zákaz, tak často na rakovinu pak sám zemře… a jeho pacient neodstranící příčinu chvíli po něm.