Mám na FB  v přátelích odhadem přes 300 lidí, kteří máte za sebou více než 10 rituálů s psychedeliky. Nepočítám mezi ně marihuanu. A odhaduji, že více než 80 z vás má těch rituálů i více než 50 za sebou, tedy už hodně. Zajímalo by mne, zda vám tyto zkušenosti, prožitky nějak výrazně obohatili život kromě zážitků, prožitků a otevřelo vám to nějaké schopnosti využitelné pro běžný život?
Ano, psychedelika otevírají umělecké a tvůrčí talenty. Ukáží člověku kdo je a to povzbudí do života. Někdy, ale ty vize způsobí i apatii – proč se někam honit, když stejně jsme nesmrtelné duše… Někomu rostlina Síly a ještě spíše šaman něco odsaje, vyléčí…ale sám jsem těžké nemoci vyléčené šamany nepozoroval kolem. Části poživatelům to otevře vstup do astrálu a snových světů. Někomu vyléčí psychedelika závislosti. Posílí vůli.
Desítky % z nich pak uvíznou v takzvané psychedelické turistice, kdy zkrátka ten zážitek jednou za pár týdnů ( či párkrát za měsíc ) opakují. I třeba kvůli duchovně rezonujícím lidem kolem.
Někteří ziskuchtiví organizátoři výprav za šamany do Amazonie slibují třeba:) otevření trvale jasnovidnosti, ovládnutí telepatie, výrazné zlepšení léčitelských schopností – k vyléčení silnějších stupňů rakoviny, leukemie atd. Nemyslím jen doplnění těla pacienta energií a něco vytáhnout. … No, tohle třeba Ayahuscka, houbičky, tabák podle mé zkušenosti otevře tak pěti ze sta. Nebo se pletu?
Poslední roky je v ČR psychedelický boom. Stovky šamanů tady dělají rituály s různými rostlinami. Bezpečných pro lidi je tak odhaduji do 10% z nich. Ke zbytku jít je extrémní riziko a říkám si, že snad ani není možné že jsou Češi a Slováci takoví kaskadéři a dávají si silná psychedelika u lidí co byli párkrát v Amazonii a nemají hotový výcvik. Nebo ho ani nezačli. Případů, kdy si nemorální člověk koupil Áju přes net nebo dovezl láhev z trhu z Peru také není málo. Pak to dělal na louce za Prahou za dva tisíce na osobu pro desítky lidí.
.Většina poživatelů měla hezký zážitek, vize, spojení a vůbec si nepřipustí, že by mohla být mezi tou zneužitou většinou, u které díky neodbornosti „šamana“ šamana došlo k potrhání astrálního těla a poškození aurického vejce… Nebo do nich vlezla kvůli nedostatečné ochraně místa, prostoru nějaká entita, energie z dalších lidí – to se děje vždy a silný šaman se svými pomocníky, duchy, vytělesněnými šamany tohle odvádí nahoru nebo spalují.
Poškození pak z toho mají různé deprese, smutky, výkyvy psychiky, ztráty energie. A což pak teprve nemožnost odejít z této planety do vyšších světů kvůli potrhanému astrálnímu tělu. Vítej mezi miliardami neodvedených duší kamaráde.:).
Důrazně nikomu nedoporučuji Bufo Alvarius. Jednak ti co to u nás ve velkém dělají nemají pořádný výcvik, ochrany a jsou tedy nebezpeční extrémně pro lidi. A pak také kvůli tomu, že tento žabí jed je velmi silný a působí hlavně následující týdny až 2 měsíce v těle pacienta. Který však po celou tuhle dobu nemá vedle sebe žádného šamana, který by mu zavíral různá destruktivní napojení, brány do různých světů. Říkal mi kamarád, mnohými i mnou brán za nejsilnějšího českého šamana s výcvikem v Amazonii ( a na Áju je jeden z těch mála bezpečných a silných ), že z té spousty pacientů, kteří u něj byli a viděl jejich těla po Bufu, zvládli tuhle silnou jízdu jen 2. Kteří měli za sebou spoustu šamanské práce předtím. A díky ní to ustáli.
Sám sem viděl ve tmě asi 40 lidí po Bufu ( 1-7x kouření ) a vesměs to s lidmi dost cvičí a dost je to poškodilo na tělech. Někteří mají otevřené kanály, které spíše nezvládnou ustát ani za 20 let.
Pak jsou tu ještě šamani všehoschopní, kteří pacienty během rituálu napojí potrubím a odsávají do svého egregoru – zásobníku energie potřebného na různé aktivity v astrálu a na ochranu. Čechů a Slováků odsávaných amazonskými a africkými šamany je odhaduji kolem 5 000. A drtivá většina z nich to zjistí až po smrti v astrálu. Často hlavně kvůli tomu, že jim ezoborcům se přece něco takového nemohlo stát a mají přece na krku ochranný talisman a korálky na ruce, na rituálu měli své oblíbené tričko se sluníčkem a myslí pozitivně.:)
Prosím jen o slušné komentáře na tohle citlivé téma.:) Tento text je napsán s tím, že někomu může něco pomoci objevit, opravit, zlepšít, pochopit. Nepřivede mi kamarády.:) Na to se v českém psychedelickém byznyse točí moc peněz ( odhaduji dost přes 100 000 000 Kč ) a já tímto textem pořadatelům zrovna reklamu nedělám. Ale zdraví a psychika, možnost vědomě po smrti odejít kam chcete je pro mne na 1. místě.