Sám jsem zvědavý, jak se bude vyvíjet moje průvodcovství tmou pro lidi. Jestli nebudu z Vrchu převelen jinam a na něco jiného. Jedu jak šroubek, často i 30 dní v měsíci.:) Uvidí se, zda se při vzrůstajícím počtu vážně nemocných nebudu „nucen“ časem přece jen zabývat léčením lidí. Do čehož se mi zatím nechce a hlavně na to nemám zatím tak silné energie, aby byl výsledek léčení opravdu znatelný a nestal sem se jen jedním z tisíců energo-terapeutů, používající spousty různých metod a kasírující lid. Nechtěl bych jen do lidí nacpat trochu energie, ale když už, tak vyléčit. Obávám se však, že více a více bude  z Vrchu zakázáno a každý si bude muset pomoci sám. A možná dovoleno bude a to by bylo lepší. Vzrůstající totalita EU říše bude léčení zakazovat, omezovat a ti opravdu čistí léčitelé se stáhnou a budou léčit jen blízké nebo ilegálně. Ty vysoké sankce a pokuty by mohli zlikvidovat jejich rodinu.
Moje srdce a soucit by lidi léčit chtělo, ale moje mysl a rozum říká: Míro, ty vole, chceš si tahat nemocné lidi domů? Muset čistit sebe i prostor? Kvůli egu? Kvůli papírkům, které nepotřebuješ hromadit? Nastavovat krk v různých světech za lidi, kteří si potřebují prožít nemoc a kvůli očistě jejich karmy a duchovnímu posunu je pro ně smrt výhrou? Do tohohle chceš šahat a pak za ně čistit sám sebe a prosit v duchovních světech o odpuštění pro ně i pro sebe? Před dvěma dny jsem na požádání trošku léčil přítele léčitele, který mne předtím posílil mé orgány energii. Prosil jsem Nahoře za Boží milost pro jejich služebníka F., aby mu bylo odpuštěno to, co je možno odpustit,..aby nemusel trpět tolik v bolestech těla, když sám léčí a pomáhá tisícům lidem ročně. Sám sebe většinou člověk vyléčit nedokáže, i když má dar léčit druhé. Také nemám zatím dovoleno vyléčit na svém těle všechny bolístky. Protože karmická setba se musí odčinit a v bolesti a utrpení se čistí rychleji. Navíc mne to omezení drží alespoň trošku v pokoře a omezuje mne dělat věci, které by brzdili mou cestu k Bohu.
Rozhodně se příští roky chystám co nejvíce chodit do tmy na různě dlouhé pobyty.  Je to velmi silná metoda a chci ji využít na maximum. A více a více meditovat u sebe i jinde v ČR. Více praktikovat ve tmě i venku Tummo, Phowu, Jankti a další techniky a nauky. A hlavně modlitby – prosby, těch není nikdy dost.
Pokud budu ve tmě, tak na hmotné úrovni, se stravou a o povídání s lidmi, pak postarají jiní průvodci tady, zatímco já budu dál dělat jejich ochrany a práci z astrálu a jiných světů, jen pár metrů ze tmy vedle nich,  pro jejich snadnější zvládnutí pobytu. A třeba jim i dodávat energii a odvahu. Rád pracuji s lidmi, kteří přijedou v pokoře, a když požádají mohou dostat jako bonus různé informace a transformace, zbavit se závislostí a změnit svůj život. . Je to jako všude: kdo je připraven a ve správný čas na správném místě, ten může dostat více.:)  Pokud Bůh dovolí a vše proběhne tak jak má, mohly by se mi do budoucna více otevřít různá napojení a kanály na informační databanky, studnice a budu moci více pomáhat lidem informacemi. Více sloužit, ponížit ego a vlastní důležitost.  Být více soucitnou bytostí.
42734773_440559439800594_7610302768540024832_n