2 roky jsem zvažoval zda skutečně dělat pobyty ve tmě i pro jiné lidi. Pro mne samotného je tato technika velmi silná, silně mne transformuje a vylepšuje mi spojeni s neviditelnými světy. Vědom si síly a rizik této techniky, jsem zvažoval zda jsem připraven, zajistit maximální bezpečnost účastníků. Není to sranda, když se někomu otevře vidění, jasnovidnost, rozjede kundalini nebo jiné silné stavy a propojení se světem nehmotným. Někteří lidé se poprvé dostanou hlouběji do sebe a zažíjí prvotní spojení se svou duší, se svým Vyšším Já…

Je třeba mít i energeticky ochráněn prostor, a pro maximální efekt léčby, mít propojeny energie lesa, potoka, Země, vzduchu a mít k dispozici pomocné bytosti. Aby nikoho neotravovaly bytosti zvenčí a aby nám tu ze sebe nic nehezkého nezanechal.:) Tak jako to třeba lítá z lidí na Ayahusce..:)

Jako Evropana mne to k Tibetu nikdy netáhlo. A do té zimy, hor a strastí mne to netáhne nějak silně ani nyní.:)

I když tedy, mám-li si vybrat mezi další cestou do Amazonie za šamany nebo cestou do Tibetu, je Tibet jasnou volbou.

Před nějakým časem jsem se dozvěděl, ze jsem v jedné cca 300 členné tibetské buddhistické linii, společně i s pár Čechy. A třeba i s láskyplnými mystiky – učiteli – manželi Tomášovými, Milarepou, Marpou a dalšími jmény duší na jedno použití. To mne více utvrdilo požádat nahoře o svolení pomáhat lidem pobyty ve tmě. Přestože jsem měl v Tibetu jen jednu inkarnaci , konkrétně lamy před krátkými 520 lety…Kromě jiných nauk jsem tam pobyl v jeskyni ve tmě 3-4 roky a naučil se se tmou více spolupracovat.:)
Jezdí k nám do tmy lide různi. Nejradši však pracuji s hledači pravdy, Světla, Boha, poznání. Kterým snad budu v budoucnu schopen předat vice i na úrovních jiných, propojit je více vědoměji s jejich Vyšším Já a s jejich domovskou sférou – pomocí mé síly v astrálu. Koneckonců, co bude, nechávám na Bohu a jsem v těšení co mi přinese.