Blíží se přechod této planety do Zlatého věku… Kdy přijde? 80, 100, 200 let? Možná i trochu později. Do té doby nabírá temnota na síle… Snaží se odsunout Zlatý věk na co nejpozději.

Proto se děje, co se děje poslední roky a bude to gradovat ve spoustě oblastí, směrů.
Jak může každý z nás co nejvíce pomoci? Svým Světlem, vibrací, vyzařováním dosažené duchovní úrovně. Tímhle nejvíce pomůžeme lidem, planetě a všemu kolem nás.
Duchovní genocida očkováním, postupně odpojuje miliony lidí na planetě každý den. Zhasíná jejich vnitřní Světlo. Důležité je zdecimovat co nejdříve ty nejpokročilejší, staré, starodávné duše v tělech Evropanů. Lidi v rozvojových, chudých zemích pak naočkují snadno.
Propracovaný plán na duchovní odpojení a tedy oslabení Světla na planetě jim vychází velmi snadno. Povinné očkování se blíží rychleji než si myslíme, v USA už schválili očkování dětí od 5 let.  Snad to nebudou časem píchat i do novorozenců. Odpojení politici plní role užitečných … na jedničku. Ten posednutý, co se chystá u nás dělat ministra, má v zásobě svých šíleností, i variantu dát domácí vězení, těm nenaočkovaným, starším 60 let.  Ve slovníku má bezcitné výrazy: „půjdou do kytek“. A k tomu další nátlakové metody. Krátit dávky, důchody. Rakouský politik by rád vyhodil nenaočkované z JIP, jakmile dojde kapacita. Asi chce ty oslabené někam odvážet odejít.
Ti, co tohle celé vymysleli, organizují, těm vůbec nejde o peníze. Miliardy dolarů za vakcíny shrábnou ty patra pod nimi a jejich poskoci. Když jsem před časem sledoval jednoho z těch nejvyšších temných na této planetě v lidských tělech, byl to „šílený mnich“, s velkou hypnotickou a energetickou silou. Který řídí své loutky. A on sám je řízen bytostmi jemnohmotnými a ty zase umělou inteligencí. Potravní, energetický řetězec…kdy ti nahoře jsou živeni lidskou energií strachu a utrpení.
Postupně zůstane v naší úžasné, krásné zemi ( kam inkarnovat se je velká odměna ) jen pár set tisíc nenaočkovaných. Kolik z toho se bude více věnovat duchovnu, praktikovat nějakou cestu, metodu, linii natolik, aby opravdu začali zářit? Bude to třeba, protože těch odpojených, zhaslých naočkovaných bude většina. Budou ty nenaočkované šikanovat, terorizovat. V těch od Boha odpojených se rozvinu ty nejhorší lidské vlastnosti. Bez soucitu, nemilosrdně, zfanatizované davy.
Ač někteří akademicky a profesně úspěšní, od své duše a Boha, úplně odpojení. Naprogramovaní roboti. Poslušní, vycvičení školským systémem, médii. Bez myšlení srdcem, odpojeni od kanálů Božské, vesmírné moudrosti. Kdy se objeví silní léčitelé, přístroje, které dokáží to, co člověka po vakcinaci odpojí – deaktivovat? Odstranit ten obal kolem duše a těla co vakcína udělá.
Bude třeba každého lidského Světla k neutralizování temnoty na této planetě. Zacílí i na malé děti a budou se snažit odpojit i tu nejmladší generaci a dosáhnout duchovní likvidace všech generací na jednou. Jak s tím nejlépe bojovat? Právě vnitřním klidem, v meditacích a modlitbách se rozsvítit a zářit. Držet co nejvíce lidí kolem sebe.  Snažit se, aby co nejméně těch nenaočkovaných, probouzejících se odolalo rozbití jemnohmotných těl marihuanou, alkoholem, drogami. Šamanské rituály s Rostlinami Síly jsou fajn, ale… je třeba, aby je provozovali řádně vycvičení šamani, co zabrání potrhání astrálního těla a oslabení aury…protože většina těch co to v ČR a SR dělá, tohle neumí a chtějí co nejrychleji vydělat dost peněz a zase odfrčet na výuku do Amazonie.
Duchovno je na prvním místě o vnitřní práci, praxi – den po dni. Odevzdání, pokoře, soucitu.  Není to o objíždění seminářů, odevzdávání energie na hromadných řízených meditacích… objíždění erotických tantra akcí, kde jde jen jak říká kamarád jogín: o požitkářství, ukojení chtíče a snahu o udržení řady nemocných vztahů. Nehledě na to, že spousta českých ezo tantra guru nedělá hezké věci lidem a oprávněně by měli trávit tyto dny ve vězení. Tohle nemá s duchovní cestou nic společného. Už je čas přestat živit svou energií a penězi různé ezo guru, darmožrouty se stády odpojených oveček.
Už je čas svou energii používat konečně pro svou vlastní cestu a vyrůst. Závisláci na sociálních sítích, kde drží svou energií tyhle odsávače a posilovače temnoty. Už je skoro pozdě se probrat a začít na sobě skutečně pracovat. Natolik, aby konečně a oprávněně, mohlo, samo sebe, nazývat v ezo rybníce titulem: Světlonoši, bojovníci Světla atd. To se zatím neděje, zdaleka neděje. Proto se děje, co se děje. Protože lidí co na sobě opravdu duchovně pracují, je u nás velmi málo. Fakt chcete Zlatý věk? 99 ze sta Čechů, se po smrti fyzického těla zase inkarnuje na tuhle planetu. To co tedy uděláme dnes, se promítne i do naší další inkarnace na této planetě zvané jasnovidnými trestanecká, vězeňská… Zcela oprávněně. Pomůžeš to změnit?