Mám za sebou víkendovou práci na sobě. Bylo to úžasné, motivující k další práci na sobě. Praktiky a techniky starých duchovních linií o kterých se nepíše a mluví jen mezi těmi. Obrovsky narůstají požadavky na mou zodpovědnost, odpovědnost, soucit a karmickou odpovědnost. Duchovní cesta pro mne je na prvním místě. Na druhém má rodina.

 O detailech a osobních prožitcích, nemám dovoleno psát.  Ztrácelo by to na síle. Už takhle mi kamarád jasnovidec říkal, že jsem jako krupiér. Dostávám dary, energii, informace a rozdávám to kolem sebe jak krupiér a pak brzdím svou cestu.:) Když jsme se nedávno s kamarády bavili, kolik osvícených lidí znají v naší, nevyjmenovali jsme nikdo ani 3. Pár desítek, možná nízkých stovek jich u nás je. Převážně schovaných. Protože platí: že mistra, pozná zase jen mistr. Jen ten kdo vidí a je daleko, pozná, že ten chlapík na traktoru starající se na statku o vepře, je osvícený mistr a stará duše mající za sebou mnoho pokročilých vtělení. Pokud se někdy jako začátečník posunu o pár kroků dál, a budu se ve stavu Já jsem a božské blaženosti neomezeného Vědomí,  tak možná za sebou jako Castanedovi čarodějové spálím stopy.:) Zruším tento web, vyhodím mobil, změním třeba i jméno, a někam zmizím. Třeba mi bude dobře v nějaké poustevně nebo klášterní cele. Za týden nebo nikdy. Zatím jsem nevyužil ani 10% darů úžasného silového místa, kde už roky žiju. Ale ani na tom nelpím.

Kdybych prodal dům a co mám, nemusím už nikdy pracovat a můžu se věnovat duchovní cestě a poflakovat se od práce. Ale tohle silové místo čarodějů je tak úžasné, že bych ho měl předat až přijde čas. Aby nepadlo do rukou někomu, kdo nebude v úctě a Vědomí.
Kdyby mi před lety někdo řekl, že budu sloužit lidem na pobytech ve tmě a uklízet záchody někde v maringotkách u vesnice, klepal bych si na čelo. Stejně tak, že budu prodávat MLM doplňky stravy.:) Moje ego, pýcha by tohle nedaly. Co na tom, že oboje pomáhá velice lidem. Říkal mi kamarád sibiřský šaman, co výživu Zinzino také prodává lidem. Že kolikrát ti, co mají miliony, nejsou schopní dát patnáct stovek měsíčně do něčeho, co jejich starým rodičům vylepší tělo a zdraví A umožní jim méně bolestivé stárnutí. Radši ty peníze dají do auta, dovolené, syslí někde. Rodiče, jim když byli děti, dávali co mohli přitom.  Znám takových také hodně. Nemocných a vyčerpaných lidí výrazně přibývá a přibývat bude příští roky. Silných léčitelů je jen pár, slabých dost. Nedávno mne žádal o léčení chlapík, který opakovaně chodí za „léčitelem“, který jeho bolest svádí na to, že ho ovládá bytost, která je velmi silná prý a toho léčitele prý málem zabila. Opravdový léčitel, by, kdyby to byla pravda tedy, tu bytost odvedl, vyřešil a hlavně by o tom nemluvil.
Z Německa se šíří další mor ve formě levicových aktivistů, Zelených, různých gender extremistů, obrácených rasistů atd. Čeká náš těžká doba. Pracovití co něco vybudovali ( myslím třeba i jen někoho kdo si vydělal na domek na vesnici ) budou zdaněni každoroční daní z majetku. Nebudeš na to mít? Tak to prodej, řeknou ti. Za 10, 15 let nevyjedete autem na naftu, benzín a pokud půjdou cestou zdražování úmyslně, elektro auto se bude sdílet a spousta lidí nebude pojízdných. A další a další kulišárny, o kterých ani nechci psát, abych nešířil zprávy náladu brzdící.:) Ale vždyť je to sranda – z pozice Vědomí božského a neomezeného ničím,  vším a ve všem, nic z toho neexistuje.
Vědomé a na Boha – Zdroj napojené, nesmrtelné duše, žádní psychicky nemocní aktivisté, úchyláci, zvrhlíci nespoutají. Někdy zase zkusím psát texty skvostné, vznosné, přesahující rámec vědomí těla, v plynutí ve stavu Já jsem. Teď nebo nikdy.:) Doba krupiérů pomalu končí.