Covidová totalita, má pro moji duchovní cestu řadu pozitivních jevů.

Vyřadil jsem úplně stravování v restauracích. Ty jsem poslední roky navštěvoval málo, ale navštěvoval. Jídlo tam mělo výrazně nižší vibrace ( kuchař do toho vkládá své energie, vibrace a také kvalita surovin )  a kvalitu, než to, co si připravíme u nás doma nebo u kamarádů, přátel.
Miluju relax a detox v sauně. Tu mám doma, ale párkrát za rok jsem zavítal i do veřejné. Mám rád i parní saunu a tu doma nemám. Ale celkově i tohle omezení vítám.
Párkrát za rok jsem si zašel zaplavat na veřejný bazén nebo koupaliště. Dá se to i v rybníku.
Nevím kolikrát jsem byl za posledních pět let v kině. 5x? Nabídka filmů přes internet je bohatá, nikdo mi u toho nefuní a necpe se občerstvením.:) Na jednom pobytu ve tmě jsem si vymyslel pořídit domů projektor a filmy si pouštět na zeď.:) Měl jsem ho za sedm měsíců zapnutý asi 5x a nedávno jsem řešil že ho odmontuju.:) Chci více meditovat a tohle mne od toho odtahuje.
Divadlo, muzea, výstavy, bary, diskotéky, opíjení se,  nejsou mým šálkem kávy, takže v tomhle mi ni nechybí. Radši budu pracovat na zesílení mého vnitřního života, aby byl co nejbohatší. Přečetl jsem moře knih. Poslední dobou čtu málo, ale chci zase začít.
Nemám ani žádné neukojené cestovatelské sny. Chci popracovat, abych měl astrální cestování vylepšené a cestovatelské prožitky co nejreálnější propojením světelného těla s hmotnými smysly.
Letadlem jsem neletěl pět let, absolutně mi to nechybí. Za život jsem letěl asi 16x.  Jestli už nikdy nepoletím? To by bylo báječné.
Ve městech je na mne tak silné ozařování, elektrosmog, nízký astrál se spoustou entit, démonů a tolik bolestí a emocí v trpících, nemocných, odpojených a rozstřelených lidech, že si tam nedokážu už představit žít.  A sledovat jejich utrpení v soucitu. Ve městech bude těžší a náročnější v budoucnu žít. Hlavně pro ty šikanované nenaočkované.  Moc senzitivních lidí už ve městech žít nedokáže.
Takže vlastně co mi Covid totalita dala a co vzala? Ano, při nákupech mám přes obličej respirátor v součtu možná 2 hodiny měsíčně.
Nebaví mne řídit, vítám tedy i to, že najezdím ještě méně kilometrů. Těším se, až nákupy, řízení předám a budu si lebedit v lese a ústraní.  Kdyby bylo na mne, tetelil bych se radostí, kdybych už nikdy auto řídit nemusel.
I to, že mne jako nenaočkovaného skoro nikam nepustí, bude pro mou duchovní cestu a větší stažení se do ústraní, mimo od sebe a od Boha odpojenou většinu – dar.  Chci víc praktikovat pobyty ve tmě.  Déle a častěji. Mám jich zatím jen devět. Od září mám na každý měsíc rezervaci. Mám za sebou asi dvě stovky šamanských rituálů, kejklí, akcí, spoustu seminářů, stovky zasvěcení, iniciací, v minulosti jsem toho zkusil docela dost. Něco jsem si už odmodlil, odmeditoval, odmantroval.  Pobyty ve tmě, provedu možná finálně tisícovku lidí a s každým strávím v průměru několik dní. Jako jejich podpora, ochrana.  Služba k dočištění karmy. Přesto jsem stále na začátku  cesty k Bohu a faktem je, že nic moc neumím. A ač mám být jednou mudrcem a schopným léčitelem, zatím k tomu mám míle daleko.:)
Poslední roky jsem navštívil jen jeden ezo seminář. Když tibetský láma předával na Slovensku partizánsky Tummo. Jinak jsem poslední roky nenašel nic, za čím by mělo smysl cestovat a utrácet energii a peníze. Jak jsem nedávno psal, úroveň české ezoteriky, duchovna padá. Zvrhlo se to do materiálna. Na honbu za vlivem, penězi, slávou, mediální propagandou a točení videí, na honění oveček a budování platících a uctívacích stádeček. Protože duchovnem se peníze vydělávají velmi snadno a ezoterický rybník je přeplněný odpojenými, traumatizovanými a slepými lidmi.  Zpropagovat se, prodat se a kasírovat. Terapie a léčení na dálku, výsledky méně než slabé ač drahé.:)  Etika a morálka pláčou.
Je velká škoda, že ti co umí, se v pokoře a bez sklonů k sebeprezentaci, tomuhle cirkusu vyhýbají a internet je přeplněný  materialisty co chtějí urvat co jde.:) Ale každého cesta, každého zrání k jednou pro  každého – k dozrání.
 Štěstí je stav mysli. Smysl života jde nalézt jedině v odevzdání se Vyšším silám – Bohu, Zdroji, Vesmíru. Není absolutně jiné cesty jak nalézt naplněnost svého Bytí. Smysl života a různě silné stavy štěstí jsem už ochutnal, našel. To mi dává Sílu a motivaci na sobě dál duchovně pracovat.  I když se posunuji velmi pomalu. Ale vím kam jdu, kam chci a jak se tam dostanu. Na své tělo jsem opatrný, i když se těším až ho odložím a ve světelném těle odletím dál.  Ale až přijde ten správný čas.:)