Tak zase jeden příběh z pobytu ve tmě. Psala mi jedna paní, že už jsem na toto téma nic dlouho nenapsal. A že je to škoda, když prý lidi tmou provázím.:)
Jedna paní středního věku, která byla u nás ve tmě minulé dny a sepsala k tomu nějaké své zážitky:

Chtěla bych k tobě zase do tmy. Budu na sobě každý den pracovat. Jsem sice začátečník s kompilkovaným životem, ale já jsem zažila a zažívám tolik úžasných věcí. Mám silnou a mocnou ochranu nahoře.Hodně andělů a jiných bytostí. Nevím jak přesně má být otevřené třetí oko, co vše má člověk vidět. Myslím , že ho mám otevřené. Bylo mi dovoleno vidět hodně věcí, neumím to tak skvěle říct jako ty píšeš ve svých skvělých článcích.
Cítila jsem u tebe ve tmě i některé vůně. I když jsem byla v úplné tmě, tak jsem byla hodně ve světle. V různých světech, mezi anděly…bylo toho hodně…. Neumím o tom tak mluvit jako ty, tak jsem ani nic neříkala. Je pravda, že hodně zpracovávám karmu…mí rodiče, muži a jiné…Ale mám skvělé přátelé, moc jsem cestovala, pracovala v zahraničí ,skákala padákem…daří se mi dobře. Nemám to sice tak pohodové jako ty, ale jsem vděčná za vše čeho se mi dostává. Dostala jsem shora neskutečné dary, při tom všem jak to mám. Vždy jsem pracovala s lidmi. Mě to prostě baví jim pomáhat. Je sice náročnější, když na transplantačním oddělení umírá 37letá žena, krvácí ze všech otvorů a pláče, že se bojí umřít. Která má o něco mladší dvě děti než já a žije sama. Vyhublá na kost a pomáhat ji se jen napít….nebo , když v jeden den umřou dva muži 25 a 23let.
Vůni růží jsem cítila , také jsem kytici růžových dostala.
Potom jedna taková, která mi přišla známá….jako by v ní bylo něco co se dává do pánských vůní, ale byla hodně jemná…jenže jsem nepřišla na to co mi to připomnělo…
– přicházelo mi hodně zářivé světlo a v něm různé postavy….fialové světlo a z něho postavy a také tmavěmodré zářivé….myslela jsem na archanděla Michaela…..moc mi v životě pomáhá…
Jak jsem přestala mluvit s bytostmi lesa, místními, vílami…a oni na mne přestali tolik sahat a hladit mě, tak se nějak vystřídali bytosti….bylo to, když jsi mi řekl, ať přestanu tolik mluvit a začnu na sobě makat. Přibylo víc ochránců, andělů a jiní…s jemnější energii…aspoň jsem to tak cítila. Některé věci jsou prostě nepopsatelné. Poprosila jsem je i o duchovního učitele, tak uvidím….
– Jen ta práce do hloubky srdce..na to potřebuji právě pomoc šamana…moje srdce má dost bariéry, když to tak laicky napíšu, ale uvnitř je obrovské silné zářivé světlo…aspoň tak jsem to viděla
Třeba jak jsem některé pročistila a odstranila….Když jsem slyšela ty rychlé kroky s tou velkou postavou jak jsem ti říkala, lekla jsem se a cítila jak se moje srdce také leklo…
Při tom jak jsem šla do hloubky srdce jsem cítila až fyzickou bolest na hrudi.
-Ta tma na mě začala fungovat okamžitě. Místo spaní jsem první dva dny zpracovávala ty věci na povrchu i do hloubky, odpuštění, bolest a vše čím jsem celou dobu procházela…čistilo se mi i hodně tělo, proto jsem pořád pila a potila se, tvoje voda je na to luxusní.
Potom teprve jsem mohla jít víc do hloubky.
Je pravda, že jsem i dost žvanila, ale když mě přišli všichni navštívit, tak by bylo neuctivé je odmítnout. Bylo mi od nich řečeno, že mám víc zapracovat na stravě a ochraně přírody.
Přitom jsem nikdy nezkoušela kouřit, nepiju vůbec alkohol, snažím se stravovat dost zdravě, cvičím jógu, neberu žádné léky…někdy si dám kávu, což právě ani někdy nemám už dělat. Mám se přestěhovat z města právě do domku s vlastní studnou, který už od začátku jara hledám….
K mé práci co dělám mi zatím nic nepřišlo. Ale uvidím…jak k tobě příště příjdu do tmy tak bych se na to chtěla ještě zeptat….Dostala jsem takovou zprávu, když na sobě víc zapracuji a budu neustále pracovat, mohla bych odvádět duše, ale nejsem si tím jistá….

Také cítím ty přivtělené duše na mě a různé odsávače…s tím také musím pořád něco dělat.
Dělám navíc pořád ochranu dceři, ta jich má také dost…kočka z toho někdy šílí jak některé honí…
Stává se mi v práci, když vidím nějakého pacienta kdy umře. Přivezli k nám pána v pohodě, ale já věděla , že ještě ten den umře a také jsme ho odpoledne oživovali a on opravdu umřel.
To prosím každý den i archanděla Michaela. Nevím proč, je mi hodně blízký….
ten tvůj kocour Kája má fantastické oči. Je v nich vidět ta síla… Ten tibetský čaroděj v něm vtělený, jak říkáš je z něho cítit a vidět v těch očích.
Hm…to já moc nevím…mě jsou blízcí andělé….a také víc ty kmeny v pralese….miluji přírodu a květiny….nevím jestli jsem někdy vůbec takto meditovala ve tmě. To mě vlastně také přišlo u tebe v té tmě…
Měj se pěkně a děkuji za vše co jsi pro mě udělal. Vážím si toho.