Převtělování a inkarnační smyčky: Karmapa vs. Rothschildové
Karmapa ( v překladu mistr karmy ) jako král tibetské linie Karma Kagjü, sedící na trůnu, korunován černou korunou a vedoucí svou rodinu ( linii ), se neustále inkarnuje znovu a znovu a neodchází do Vyšších světů. Tato stará, vyspělá duše v době blížící se fyzické smrti těla, zanechá dopis či jiné indicie k nalezení své další inkarnace. Tu pak hledají regenti, lamové a často je mezi panováním jednotlivých karmapů i několikaletá pauza. Než třeba dítě najdou. První karmapa nastoupil na trůn v roce 1110. Aktuálně tu máme 17tého Karmapu.
Hned v devíti vtěleních, pobýval Karmapa v těle jen poměrně krátce: 26 – 52 let.
Obětuje se Karmapa pro svou linii jako její duchovní vůdce, ochránce? Předá konečně vládu nad linii jiné duši a bude pokračovat ve vyšších světech ve svém vývoji?
Rothschildové, jsou magicky vyspělé duše. Velcí čarodějové. Minimálně dvě duše v této rozvětvené rodině. Neustále se inkarnují do stejné rodiny pomocí určité smyčky v astrálu. Neodchází do světla, ale znovu a znovu se vrací do své rodiny. Umírající se rodí jako dítě své vnučky co nejdříve. Nestřídají rodiny a místa jako Karmapa. Od dětství absolvují magický výcvik. Používají energii dětské krve a spojení s dětmi. To jim výrazně prodlužuje život a dožívají se kolem 100 let. Hromadí moc a majetky. Jsou jednou z nejbohatších rodin na planetě. Takřka mocí dostihují tzv. italskou černou šlechtu a tyto staré šlechtické rody – skryté médiím.
Kdy přestanou škodit sami sobě a ukončí tyto smyčky a začnou odčiňovat svou karmickou zátěž s cílem dostat se do Světla?