O Praze se v duchovních kruzích už řadu let hovoří jako o novém duchovním centru světa. V hodně malém měřítku už tak tomu částečně je. I když pro zdravý život a fungování těla už to v ní nikdy nebude dobré. Tu přesycenost wifi zářením, elektrosmogem, různé vysílače a sítě zruší jedině nějaká katastrofa nebo vynález jejich absolutního odrušovače.:)
Už takřka před tisíci lety začali čeští zasvěcenci v práci s energiemi budovat tento záměr. Z různých částí planety byla do naší metropole „kradena“ energie. Ze silových míst natáhli různí mágové, čarodějové, druidi energetické linie, aby jimi Prahu dotovali. A přebytkem energie vibračně tohle město pozvedli. Protože kde je hodně energie, tam se lépe žije i tvoří. Byly sem postupně nataženy energetické linie z Jeruzaléma, z Karpathosu, z Irska, z bývalé Atlantidy: z Pica na Azorech a z hory Hyers. Neodruidi pak poslední asi 4 roky udělali kolem Prahy energetický okruh, který se točí a spirálami a liniemi odsává energii kol Prahy do jejího centra – jako vysavač. Spoustě přírodních i jiných bytostí se to samozřejmě nelíbí a nedá se argumentovat nějakým vyšším záměrem. Ne nadarmo matka Země vytvořila silová místa sama, na sobě a pro sebe. Někdy je vytvořili svými technologiemi pokročilé civilizace, co obývaly tuhle planetu před námi.
Aktuálně je v ČR inkarnováno množství čarodějů, mágů, šamanů, vědem, mnichů, jogínů, lámů, kněží, kněžek v mužských i ženských tělech, kteří tomu, aby se z celé České republiky stalo duchovní centrum mohou pomoci daleko více než nějaké linie. Pokud se alespoň část z nich dokáže odpoutat od světského světa a navýšit své vibrace. Pak se za těmito učiteli budou sjíždět žáci, lační po poznání pravdy a fungování Vesmíru, doslova z celé planety. Dozrávají tady dvě silné generaci duchovních učitelů, kteří každým dnem rostou. A bude úžasné, když mezi sebou začnou konečně všichni tihle schopnostmi obdaření jedinci a skupiny spolupracovat. Potlačí ego, ješitnost a pýchu, honbu za penězi, spaní se studentkami a studenty, přestanou na sebe magicky útočit, spojí síly pro Vyšší záměr v lásce a harmonii. Pak by se z České republiky stal duchovní pupek planety velmi rychle.
V Čechách najdeme staré alchymistické rodiny, které si předávají v utajení své znalosti. Najdeme tady i chlapíka co úspěšně realizoval kámen mudrců. Tu substanci prodlužující život o stovky let a měnící olovo ve zlato.
Najdeme tu i zasvěcence mystérií, kteří prošli transformačním zasvěcením v astrálu. Kdy byli zavřeni v sarkofáku v Egyptě nebo jinde a museli vyletět z těla, jinak by zemřeli pod tunami kamene. V astrálu pak někteří z nich splnily dané zkoušky. Někdy byli vytaženi z těla i nějakou psychedelickou rostlinou či za přispění síly kněze, šamana, lámy. Podobné zasvěcení v astrálu mají koneckonců i v mocenských a pro běžné lidi skrytých spolcích: U Zednářů také probíhají iniciace do nejvyšších utajených stupňů mimo tělo. Kdy adept je třeba fyzicky položen v kryptě v Římě a opustí tělo a s představenými řádu a jejich jemněhmotnými nehezkými pomocníky pak uveden v astrálních světech do tajemství, jejichž prozrazení trestají tihle satanisté smrtí. Budiž jim pak jejich karma milostiva.