Jsem a vždy jsem byl rozhodně proti. A nedoporučuji ani nikomu, aby si tajně ve tmě něco dával sám.:) K formuli 1 také nikdo nepřidá raketový motor, aby se stala nepředvídatelně řiditelná.:)
Samotný proces ve tmě dokáže být silnější než rituál s Ayahusckou, houbičkami, Ibogou, Bufem a dalšími z tisíců různých psychedelik. Navíc je to čisté, bez drog, medicín a látek dodaných do těla. A jede to dny, někdy ve vlnách, jindy zesiluje a zesiluje…Proces tělo léčí a rozvíjí vždy, nemusí u toho být vizualizace, zážitky. Každý dostane to, pro co si jeho Vyšší já šlo. Stejně to platí na šamanských rituálech. Tam má někdo vize slabé nebo žádné, ale proces proběhl na 100%.
A terapie tmou má sílu. Zrovna dnes se o tom přesvědčil jeden chlapík, co je u mne ve tmě. Přeneslo ho to do minulých životů, jiných časo-prostorů. Samotnému se mi také stalo, že se prostor změnil na chrám, pyramidu, zmizel strop a podobné cestovatelské zážitky. Vyjitím na světlo proces končí. S těly a napojeními však proces pracuje ještě nějaký čas po skončení pobytu a vylepšují se různé schopnosti, intuice. Tělo vysáté běžným fungováním ( stresy, práce, přetěžování, wifi a elektrosmog atd. ) je doplněno hormony ze tmy a lidé se cítí lépe a dobije se jim energetika. A kdo má více energie, ten lépe funguje. Než tu energii postupně ztratí.
Terapie tmou se dá zesílit půstem nebo omezením stravy. Půst spouští v těle silnější chemické procesy. Pobyt ve tmě se dá gradovat i použitím tibetské techniky Jankti nebo stahováním světla do sebe a kolem sebe, vědomým posílením energií. Komu se nedaří lucidní sny nebo astrální cestování, ve tmě to jde snadněji.