Zřím Tě. Vítej tady u nás na webu.:)

Vylezl jsem před pár dny z dalšího pobytu ve tmě. 11 dní moc hezké práce. Říkal jsem si, že si od další práce ve tmě dám půl roku pauzu, ale už mne to tam zase táhne a na jaře jdu znovu.:) Protože tuhle inkarnaci, také nechci promarnit a zemřít z pocitem marnosti a vyčítat si lenost a pohodlnost. A to, že jsem byl málo disciplinovaný.

Psali mi, že se těší na mé další texty. Ať prý něco napíšu, pro těch pár lidí, co to tady čtou. Už to nejsou tisíce jako kdysi na Facebooku, ale o o to opravdovější hledači Pravdy na Cestě k sobě a k Bohu. Možná. Někteří. Časem všichni stejně musíme.
Bylo by pro mne velmi snadné padnout do pasti vytvoření stáda uctívačů a škubat je o energii, peníze. Točit videa, přednášet, dělat semináře, terapi, léčení, udělat si spousty, navzájem propojených sociálních sítí, angažovat se do černot pro tajné řády  a hnát se pro energii, mamon, peníze.  Ale proč sejít v této inkarnaci z cesty, když jsem zajištěný materiálně a vím, že každý další majetek navíc mne stahuje do energiií, myšlenek na něj a někam, kam nechci.  Co bych s těmi penězi dělal? Radši budu rozdávat světlo a informace, než dělat něco co má duše nechci a přebytky pak rozdávat v bankovkách.  O to víc jsem smutný, když vidím co se nejen v českém rybníce děje a jak jsou lidé, kteří nevidí nic nebo jen přes první úroveň vrstev škubáni o energii, zdraví, peníze apod. Soucit s těmi co si tolik kamricky ubližují, obíráním nevidoucích.  Muselo by mi přeskočit, abych tohle dělal také.
Čarodějové, mudrcové nelpí vůbec na ničem. Nemyslí na minulost ani na budoucnost, Nemyslí ani na to, že meditují, modlí se, praktikují nebo pracují. Jen jsou, tady a teď, v nekonečném toku – kanálu Bytí. Jen buď. Kdo odevzdá vše a nelpí na ničem, ten dostává od Stvořitele – Boha vše co potřebuje. Samozřejmě se však předpokládá morální etika, čistota a zodpovědnot žadatele. Kdy ti nejpokročilejší mudrcové na planetě, zdaleka nemají zdravé tělo, vytrénované západní joga gymnastikou. Často jsou velmi nemocní, tělo v dezolátním stavu protože dočasné tělo odevzdali výuce pro duši, ktrá je věčná. Na druhé straně spektra jsou pak absolventi různých kvantovacích kurzů, kteří prosí o kdejakou blbost a spalují zásobu své duchovní energie – potřebnou na duchovní cestu.
Za mne je ideální kompromis: zdravé tělo, zdravý duch. Ale moc dobře vím, že v jeskyni, ve tmě, v ústraní, zkrátka tělo po pobytech trvajícíh měsíce, roky, desetiletí chřadne, ničí se. Obzvlášť u Zřeců se tělo  bere jako nepdostatné.
No, zpátky do reality a k budoucnosti příštích let – nějaké, opakované vhledy, co konzultuji s jasnovidnými.:)
Ve městech bude život těžký, možná velmi příští roky. Možná i občasné výpadky elektřiny, lidi závislí na mobilech a elektronice, která se jim vybije, s poloprázdnou ledničkou a spižírnou, bez online spojení – to bude na nemocnou ,energeticky vyčerpanou společnost velká zátěž. Už nyní jde velmi těžko najít člověka, který by nebyl závislý na několika utlumovácích, nakopávačích souběžně.
Radím lidme už roky pořídit si bydlení někde na venkově, vlastní studnu s vodou bez chlóru a fluoridů. Daleko menší zasažení wifi zářením a elektrosmogem. Nic lepšího pro sé děti udělat nemůžete. I skromný, malý dům na venkově bude  jednou cennější na přežití než byt za 30 000 000 Kč v centru Prahy. Nejsem zemědělec ani mne to ještě nebaví, ale tady na venkově mám dodejce zdravějších  potravin z více stran. Něco nám na pozemku vyroste. Měny devalvují a ztrácí na kupní síle, znehodnocuje je inflace. Měnové reformy přijdou jednou, přes noc. Protože státy se teď extrémně předlužují a nemá to kdo zaplatit. Mudrcové radí mít většinou úspor ve zlatě ( to mít někde zakopané:), něco v trvanlivých potravinách, věcech co víte, že budete potřebovat ( drogerie, nářadí, oblečení ) a dají se směnit ve výměném obchodě. Když dojde k výpadkům elektřiny, potraviny z ledničky a mražáku vydrží ve studeném sklepě. Jídlo se uvaří na ohni, topit se dá dřevem. Budpucnost mají soběstačné komunity. A nebo a to je ještě lepší, starý model, když více generací žilo pohromadě a i vztahy byly lepší. Ne ve všech rodech samozřejmě. Ale jde to.
Ty obstrukce, totalita na zbaveni svobod, jen tak neskončí. Mutace, robotizace, virtuální realita, přebyteční lidé pak atd. O všem už jsem psal. Očkovat mne donutí jedině kdybych potřeboval sám nebo za rodinou do nemocnice. Jinak nic.  Pokud nepůjde bez izotopů a těžkých kovů z vakcíny skoro nikam a my vyděděnci z nemocné společnosti,  co se nenecháme naočkovat budeme žít v „izolaci“…Úřady vyřídím na dálku, potraviny mi přivezou – něco tady vyroste. Mohou mi zakázat podnikat, mohou spoustu omezení vymyslet. Ale svobodného Ducha, nesmrtelnou duši nejde zotročit na čas věčný. A čím silnější čaroděj a mudrc v těle, tím více je nad věcí. Léčitelé a čarodějové, kteří dokázali astrálně cestovat, znali vesmírné zákony a souběhy Bytí, se smáli i když je upalovali a topili – církevní démoni pod taktovkou papeže. Ten současný vydává k očkování prohlášení: „očkování je etická povinnost, odmítače vakcíny nechápu.“  Očkování označil za život zachraňující, etickou povinnost a jeho odmítnutí za sebevražedné. Papež už několik měsíců hovoří velmi příznivě o mezinárodním úsilí o očkování, a nazval jej světlem naděje v době temnoty. Zdroj: Lidovky.czAž se přátelům léčitelům jasnovidným a se zrakem rentgenovým, a schopným tělo pacienta astrálně procestovat, dostanou do rukou první s vakcínou v těle, uvidíme jak to půjde v těle neutralizovat alespoň částečně. A jak moc jsou tyhle rychlo-vakcíny pro tělo destrukční.

Komunismus byl špatný režim, ale to co nás čeká v tzv. dmeokracii,…
Těším se na Zlatý věk, která však nikdo z vás, co tento text čtete na této planetě nestihne zažít. Včetně mne. Teď temnota zesiluje a příští desetiletí budou těžké a za 80-200 let se to začne lepšit a začne hojnost ducha i na planetě Zemi. A proto jsme tady my, vy a já, abychom na sobě pořádně zapracovali a  svým vnitřním světlem a vyzařováním, pomáhali držet ty kolem nás. Rozvíjet soucit, milosrdenství a pomáhat. Pomáhat lidem, zvířatům kolem nás přežít a žít. Protože radostné žití jde žít úplně vždy. Štěstí je stav mysli, blaženost jde žít jedině ve spojení s Bohem.
Konec plácání. Jdeme se saunit. Je fajn mít doma saunu, když totalita ty komerční zavírá. Zlepšuje to imunitu a detoxikuje i těla jemnohmotná.