Spousta lidí, hlavně žen, používá různé druhy olejů. Na tělo i na pití. Na trhu je obrovské množství různých olejů. Malé lahvičky, někdy docela drahé, u kterých uživatelé neví kdo přesně, v jakém rozpoložení a v jakých energiích je vyráběl. Ideální je si proto vyrobit olej vlastní.
S ochranným a léčícím mazáním oleji pracovaly všechny civilizace a kultury na této planetě.
Dá se použít jakýkoliv druh oleje. Chystám se vyrobit si vlastní z olivového oleje na pomazávání. Každý je sám sobě nejlepším Tvůrcem všeho. I ty.
Navíc, bude to asi 50x levnější než kupovaný ( měl jsem i lahvičku 15ml přes 1 000 Kč -sice jen jednou a z mladické blbosti, ale měl:)) a hlavně: budu přesně vědět co v něm je a jaký program jsem do něj jako do nosiče vložil, jakou energií a světlem jsem jej nabil. Kam jsem byl při jeho výrobě napojen. Při jeho výrobě vezmu obyčejný olivový olej, přidám do něj nějakou přísadu ( macerát bylinek z louky nebo sušené rozemleté bylinky z louky, koření – ono je stejně daleko důležitější jaké energie si do toho stáhnete, než co to obsahuje – i když každá rostlina vyzařuje na určité frekvenci – já si, ale chci vyrobit olej zesilující spojení s Kristem a ne léčit játra -i když samozřejmě silnější spojení se Světlem – Kristem léčí samo o sobě a dává tělo do 100% normy zdraví ) napojím se přes korunní čakru nahoru, rozsvítím své duchovní srdce, vstoupím do komunikace s Ježíšem Kristem a jeho pomocníky a tohle vypálím, nahraju rukama do oleje.

Postup mazání: pro silnou ochranu před čímkoliv, mám pak v plánu udělat si zlaté kristovské kříže na 6 místech těla: pomazat si čakru 3. oka ( symbolizuje čistotu myšlenek na duchovní cestě ), kříž na hrudi ( symbolizuje lásku k Bohu, ke Kristu, k sobě ), pomazání očí ( kříž přes zavřené oči – symbolizuje vidění božských světů ), na čakry na ušima ( aby člověk slyšel Boha ), pomazání čaker na obou rukou a obou chodidlech ( umístěny uprostřed a pomazání pomáhá držet čistou energii v těchto čakrách a jít správnou cestou k Bohu, k sobě, ke Kristu.)
Určitě nemám v plánu to nějak vyrábět, prodávat dál.:) Jen jednu láhev pro sebe. Ale pro některé ženy to může být inspirací k přivýdělku.