Ten fanatismus na všech stranách ( viz. článek dole ) je někdy neuvěřitelný… Během každé války, tažení, plenění měst docházelo ve velkém ke znásilňování místních žen, na straně poražených kmenů, etnik, národů. Vždy tomu tak bylo a  bude, když lidé ztratí morálku, etiku a soucit a stanou se z nich bezcitná zvířata. I Rudá armáda v Německu při osvobození znásilnila spousty žen ( a nejen v Německu ) a kolik z nich své děti, Rusoněmce opustilo a bylo nuceno opustit či dokonce zabít? Minimum oproti těm oblastem s méně vyspělými dušemi v tělech. A do kolika zemí pak násilím vnikl největší okupant na této planetě – USA a kolik domorodých dětí na planetě má americké otce.
Kdejaká žena na západě vychovává dítě jako samoživitelka.  A někteří otcové dětí páchají obrovský karmický přečin, když se nepostarají tak jak mi měli, a řádně o své dítě. O dítě, jemuž díky Stvořiteli dali život a vznikla jim karmická povinnost se o něj postarat. Někteří posílají směšné alimenty, někteří nic. Někteří „chlapi“ pak dokonce zatajují své příjmy, jen aby mohli na dítě posílat jen třeba tisícovku měsíčně… Smutné a směšné. A hloupé, když někdo dělá takové karmické problémy sám sobě kvůli pár tisícům měsíčně a před domem má dvě auta.
Málokdo z rodičů dává svým potomkům to hlavní – lásku ze sebe. To, že na prvním místě ze všeho, by měla být láska k Bohu – Stvořiteli, se pak v dětství od svých rodičů nedoví skoro nikdo. A to je hlavní důvod toho, proč je dnešní společnost tak nemocná, odpojená, traumatizovaná, plná strachů a závislá na všem možném.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/jezidky-deti-islamsky-stat-znasilneni-sexualni-otroctvi-navrat-domu.A190731_150844_zahranicni_kha