Pobyt ve tmě je ideální na hlubší transformace a duchovní posuny. Záleží jen na vás, jak hluboko chcete vejít do svého duchovního srdce. Tam můžete objevit spoustu pokladů.

I za den v tichu se dá udělat mnoho práce a posunů. Tma je navíc velký zesilovač, pomocník. Urychlovač. Více vnímáte své nitro. Odstřiženi od ruchů lidí, strojů, zrakových vjemů.  Vidíte se zevnitř. Cestujete uvnitř svého těla. Tma také ukáže vaše slabiny a jak jste na tom doopravdy duchovně, lidsky. Před sebou není třeba už hrát žádné hry. Na někoho, něco si hrát, to patří egu. Ne vašemu srdci. Čistota, soucit, pokora jde ze srdce.

Staří mistři doporučují pro pobyt ve tmě tyto pokyny:
-omezit styk s lidmi ( sdílet s průvodcem či i to omezit )
-méně jíst ( lidem ve tmě dáváme odlehčenou stravu bez masa, mléčných výrobků, sýrů, vajec, pečiva, sladíme medem. Někdo jí méně, někdo půstuje. )
-méně spát ( díky větší tvorbě hormonů, ti co nejsou vyčerpaní, vyhořelí, stejně s větším množství energie skoro nespí:))
-méně mluvit ( někdo se modlí, někdo mantruje, někdo si zazpívá a někdo mlčí )
Veškerá zásadní duchovní práce  začíná v našem nitru. Tam je vše. Nejste tělo, nejste ani mysl. Jste Božské Vědomí. Objevte jemnohmotný stroj poháněný baterií vaší duše. Spojte se se svou duší v brzlíku. Páteřní kanál rozsviťte světlem vaší kundalini, pročistěte čakry, najděte uvnitř sebe bod Spojení a vnitřní dech. Vyčistěte od nánosů a brnění vaše duchovní srdce. Rozzařte bindu čakru na hlavě a aktivujte senzory, přijímače  a vysílače svého těla. Obrazovky a vidění. A královskou korunu na své hlavě. Naučte se vědomě vystupovat ze svého hmotného těla a astrálně cestovat. Aby jste mohli ve světech astrálních a duchovních studovat, cvičit s mistry. A cestovat kam chcete. Vytvořte ve svém těle další těla: snové, světelné atd. Ovládněte živé sny a astrální cestování během spánku těla fyzického. Objevujte trénujte, makejte.:) Ovládněte své ego a nepředvádějte své schopnosti. Lépe je mlčet, než si chlubením uškodit.
Proste a bude vám pomoženo. Klepejte a třebas vám bude otevřeno.:)
A přes stupínky Osvícení, dojít až do toho trvalého Osvícení a setrvávat v něm ač se kolem děje cokoliv.:) A trénovat na vědomý odchod z těla a projít si Cestu v Osvobození z Barda už během života v těle hmotném.  Ať víte, kudy a kam a jak v okamžiku smrti těla.
A jak říká můj dobrý kamarád: „Míro, vždyť víš, že nikdy nejsi sám Míro.“ Ano, nikdy nejsme sami a pomáhá nám Božská prozřetelnost i spousta bytostí. Sami nejsme ani během pobytu ve tmě, ani když se vydáme sami na cestu, do ústraní. Nikdo nikdy není sám.
Přidávám dnešní fotky.
20230520_113556 20230520_113346 20230520_113337