Jeden starý text o otevření jasnovidnosti během pobytu ve tmě od jednoho milého chlapíka.:) Můj názor je, že ve tmě se otevře jasnovidnost úplně každému. Jen to trvá různě dlouho. Pokročilým a více na vizuální podněty uzpůsobeným – za dva dny, těm na druhé straně spektra třeba 300 dní…Ale otevře, vyčistí, vypáčí se to úplně všem. Naše tělo je dokonalý stroj a působení energií, frekvencí a pochopení vesmírných zákonu, odblokování pojistek strachů v tomto stroji, dokáže cokoliv.
Takže každý – pokud vydrží. Ale oni vesměs tu dlouhou, potřebnou dobu nevydrží. Možná jeden ze sta, možná pět z tisíce. Proto je opravdových jasnovidců tak málo. Dlouhé pobyty ve tmě byly iniciací v řadě kultur, civilizací. U šamanů i lámů, mnichů, jogínů. Sám jsem v minulém životě na této planetě, v Tibetu, seděl v jeskyni roky. A v sedu jsem i spal. Jedl a pil v té zimě jednou za dva dny, abych udržel tělo. A byla to nekonečná euforie ve stavu blaženosti, která mi proudila každou buňkou v těle nonstop. I sebevětší láska mezi dvěma lidmi se těmto vysokým stavům kosmické lásky zdaleka nevyrovná. Tibetská náhorní plošina i dnes patří k nejméně pohostinným koutům obydleného světa a drsňáci šplhali a zavírali se do jeskyní Himalájí.
Jasnovidnost se otevře občas i po prožitém traumatu nebo během vážné nemoci… Či po vrácení se z komatu. Jde ji vypáčit i magicky nebo smlouvou s nějakou nehezkou bytostí… Ty smlouvy však přetrvávají napříč inkarnacemi a nikomu je nedoporučuji. Jak člověk začne svítit a být zajímavý pro určité bytosti, chodí mu nabízet zdraví, schopnosti, moc, peníze, moře sexu a krásných protějšků. Však se stačí podívat kolik guru, učitelů to dostalo.:) Nabízí i vstup do mysterijních řádů řízených z astrálu a jiných světů…
Mám v přátelích spoustu duší co někdy jasnovidné byly. A velká část toho zneužila. Třeba jako já kdysi, kdy jsem si pak dal slib, že už nikdy nechci být jasnovidný. Ten slib jsem zrušil, s tím, že až mi to otevřou naplno, už si dám velký pozor. Ale snadno se to říká, když přijdou zkoušky z Hora.:)
Jde ji vypáčit i silnými psychedeliky a rostlinami.
Pobyt ve tmě je čistá cesta, vše tam musí člověk odpracovat sám. Schopný průvodce mu může jen dodávat a držet energii a ochrany z venku. Vevnitř mu pomáhají jeho průvodci, ochránci, andělé strážní, duše předků, bytosti s ním propojené, zvědavé bytosti přírodní místní, různé vyšší duch. bytosti a třeba i duše z karmicky nedořešených zápletek chtějící při najednou zvýšené senzitivitě účastníka pobytu honem něco dořešit… Procesy vevnitř jsou pak v režii účastníka zájezdu.:) Vidění otevřené ve tmě má pak různě dlouhé trvání: buď vydrží otevřené naplno, nebo se ztlumí, zavře. Někdo to bere jako dar, jiný jako prokletí. Ideálně je s tím plout. Důležité je pak zvládat s ní žít…Protože těch co to nezvládli není málo. V každém blázinci takového najdeme.
Koneckonců jasnovidci prožívají na pobytu ve tmě zesílení svého vidění, Síly, schopností. A komu jede 3.oko i venku, ten zažije akceleraci…:)
Jasnovidnost má velkou výhodu v tom, že jste pak samostatní. Jen tak vás někdo v ezo rybníce rohlíkem neopije, nenapojí, neodsává, nemanipuluje a o peníze a nenrgii nepřipraví. Dáváte si pozor na to co říkáte i vysíláte, protože ty vzniklé elementály a potvory z nehezkých myšlenek hned vidíte. A když někomu přejete něco zlého nebo na něj jen v nehezkém myslíte, ten elementál k němu vyslaný se pak stejně jednou vrátí k vám zesílený… Někdy třeba až po více inkarnacích a velký jak dům.:) Škodiče dokážete prohlédnout, napojit se na jeho mentální tělo a vidět a slyšet jeho myšlenky, plány. Zároveň máte díky tomu obrovskou moc nad lidmi a její zneužití se trestá karmicky docela přísně. Jasnovidnost navíc ještě z nikoho lepšího člověka neudělala. K tomu jsou třeba skutky a činy.

http://priznakytransformace.cz/index.php/prace-na-sobe/1850-miroslav-conka-otevreni-jasnovidnosti-behem-pobytu-ve-tme?fbclid=IwAR0Xew07mrIizBlt8MKrCG71FygZ5FfJo-ulMdsyP4LG_AVUn8vwU28HXlY