Dnes jsem odpovídal na zajímavé otázky ohledně pobytů ve tmě:

Co by měl průvodce pobytů ve tmě absolvovat za výcvik? A kam nejlépe jít na pobyt ve tmě.:)
Měl by být dobrý psycholog. Pak je tu rovina duchovní, energetická, kde by měl absolvovat nějaký výcvik energetický, magický, astrální, aby dokázal lidi ve tmě podpořit jednak podržením energie a hlavně ochránit, izolovat od světa venku. Ideálně, když má průvodce pořádnou sílu v solaru a v astrálu něco umí. Dokáže si tam  sjednat respekt a ochránit i další  lidi. Čarodějové, šamani mají v těchto světech různé spojence, ochránce, kteří chrání je i místo, kde pobyt ve tmě probíhá. Fajn je, když průvodci i pomáhají s ochranou lidí a jejich léčením místní a další bytosti. Když o tomhle píšu, pro většinu společnosti budu za blázna, ale narozdíl od většiny společnosti nejsem závislým na různých látkách, prášcích, alkoholu, cigaretách, drogách, Marihuaně, antidepresivech a jsem čisté mysli.:) Před lety, jakožto čistý materialista, bych takové povídání také bral s úsměvem a jako odpojený toho člověka považoval za exota.:)
Takže, v našem materiálním světě třetí dimenze tady stojí 3 maringotky na louce, ale… žijeme v mnoha světech, realitách najednou a v astrálním světe tady stojí léčebné centrum a vše vypadá o dost jinak.:) Pobyt absolvuje třeba žena, která v několika inkarnacích dělala fakt nehezké věci. Byla vesnickou vědmou, která za pár grošů občas dělala i nehezké rituály, prokletí. Přišla za ní třeba žena, které manžel koukal po sousedce a ta to sice neopětovala, ale žárlivá manželka přesto  vyhledala místní vědmu. Zaplatila dost peněz, protože vyžadovala jakožto zhrzená majetná selka velký trest a zbavení se té mladší, pohledné konkurentky. Vědma udělala silný magický rituál a proklela tu sousedku a několik jejich generací.  Sousedka byla zabita očarovaným vrahem za pár dní a pak se děly věci i po její smrti. Už je to třetí generace, kdy v tomto rodu umírají muži před třicítkou a ženy mají psychické nemoci. Odblokovat, zneutralizovat tohle rodové prokletí dokáže někdo vidící, kdo dokáže cestovat do toho světa, té události v čase zpět a tam vše vyčistit, napravit a zneutralizovat. A tím to končí a rodu je hej.  Každý rod má něco za ty tisíciletí, století, kdy proklíval kde kdo kdekoho.  A teď jde ta bývalá vědma, která je v této inkarnaci si svých tehdejších čarovných sil zatím nevědoma do tmy, tam se jí zvýší senzitivita, třeba i otevře vidění jemnohmotných světů a ta spousta duší, kterým ublížila po ní jde a chce narovnat účty. Děje se jí to i normálně v životě venku, ale ve tmě, kdy se jí ta citlivost zvýší se snažíme, ať ji těch pár dní nechají na pokoji a pokračují v tom zase doma. A ať ji neotravují ani různé bytosti či vytělesnění astrální cestovatelé – nevyzrálí duchovně a otravující. No a každý člověk něco takového má. Ideální je, když neví, že se vůbec něco během jeho pobytu ve tmě dělo. Pokud se tedy dělo.:)
Určitě je nejvhodnější absolvovat pobyt ve tmě co nejdál od civilizace, elektrosmogu, wifi záření. Od spousty lidí a bytostí ve vesnicích, městech, kde je i bohatý mumraj energií a bytostí, které s námi kooperují neustále. Ono stačí pár alkoholiků narkomanů, co mají v sobě nějakou potvoru, v okruhu pár set metrů od nás a už to není naší duši příjemné. A v každém paneláku je takových lidí pár a v některých je to přímo festival. Děti i dospělí tam mají noční můry a častěji tam dochází k nemocem, úrazům.  Po letech bydlení u lesa a v relativně čisté přírodě, kde jsou umístěny i naše tři maringotky na pobyt ve tmě, na mne už jakékoliv město, větší vesnice působí jako energetický vysavač a vždy rád odjíždím domů, dobýt baterky.